H. VERHEUL Veldhuis, J., groentenkweker, Hoveniersweg 3 Veldhuis, J., chef-verkoper. Berkenlaan 125 Veldhuis. P. F., winkelchef, Oude Kanonsdijk 15a Veldhuis, J. W. te, hoofdassistent, Pr. Bernhard- laan 13 Veldhuis, W. te, vertegenw., Buitensingel 114 Veldhuizen, A., magazijnbed., Marsweg 51 Veldhuizen, H., boekbinder, Staringstraat 6 Veldhuizen, H. J., gieter, Gerard Doustraat 174 Veldhuizen, J., drukker, Slindewaterstraat 15 Veldhuizen, J., zonder, Tadamastraat 15 Veldhuizen, M., boekbinder, Barlheze 3a VeldhuizenVelders, Wed. G. van, zonder, Kruisstraat 27a Veldhuizen, H. van, expeditieknecht, Roggestr. 4 Veldkamp, A. M., secretaresse, Nieuwstad 36 Veldkamp, B., hoofd ener school, Heeckerenln. 46 Veldkamp, H. T., verpleger, Da Costastraat 27 Veldkamp, T. D. F., tekenaar, Coehoornsingel 120 VeldmaatOberink, Wed. J. B., zonder, Coe hoornsingel 5 Veldmaatde Groot, Wed. W., zonder, Sloet- straat 25 Veldscholten, J. A., productiechef, Thorbecke- singel 19 Veldt, B. J. M. van der, banketbakker, Turfstr. 21 Velner, B. G. M., winkeljuffrouw, Markt 61a Veis, J., grondwerker, Hoogestraatje 10 Veltenaar, J., breier, Paapstraat 8 Velthuis, H., groentehand., Weg n. Laren 132 Velthuis, H., groentehand., Weg n. Laren 34 Velthuis, H., procuratiehouder, Donker Curtius- straat 18 Velthuis, H. J., landbouwer, Oostzeestraat 9 Velthuis, J„ landbouwer, Oostzeestraat 9 Veltinkvan Zadelhoff, Wed. J. E., zonder, De- venterweg 34 Veltkamp, E. J., kantineverzorgster, Hobbema- kade 11 Veltkamp, G. H., machinist NS, Hartochstraat 5 Veltkamp, H. A., zonder, Hobbemakade 11 Veltkamp, H. J., melkventer, Ruysdaelstraat 1 Veltkamp, W. J., magazijnbed., Norenburger straat 44 Veltmaat, A. J., stoker, Peppelstraat 22 Veldmaat, J. H., stoker gem. Zutphen, Dr. Kuy- perstraat 4 Veltmaat, M. N., hfdcommies openb. werken, Pa- gematestraat 1 Veltmaat, W. W., fabr.arbeider, Sidneystraat 41 Velzel, C. W. G. van, magazijnknecht, Roode- torenstraat 3 a Velzel, G. J. van, modinette, Roodetorenstr. 3a Venekamp, H. J. B., bloemist, Weg n. Laren 49 Venema, C. L., ziekenverzorger, Coehoornsingel 3 Venema, D., arb. metaalbedr., Dr. Kuyperstr. 26 Venema, J., echtgen. v. Straatmans, zonder, Dieserstraat 9 Venema, M. J., arb. blikfabr., Coehoornsingel 56 Venerius, M. M., metaalbewerker, Paapstr. 21 Venhuisvan Limbeek, Wed. J. A., Berkels. 38 Venhuis, P. J., inkoper. Da Costastraat 20 Vening—de Graaf, Wed. A., werkster, Spittaal- straat 7 Vening, D., schoonm. vuilnisemmers, Emmerikse- weg 95 Vening, F., bouwvakarb., Lievenheersteeg 121 Veninga, E. M., hulp i. d. huish., Fr. Halslaan 7b Venkovens, U. J., liefdezuster, Geweldigersh. 39 Veniet, F., vertegenwoordiger, Coehoornsingel 4a Vennegoor, A. J., monteur PTT, Vijfmorgen straat 72 Vennegoor, B. A., electromenteur, Marsweg 15 Vennegoor, H. W. J., bouwk. opz., Beethoven- straat 48 Vennegoor, J. H., monteur PEGEM, Voorster- allee 74b VenteHendriksen, Wed. G. J. A., zonder, Ber- kelkade 8 Verbeek, A. G., chef-monteur, Lerinckstraat 36 Verbeek, C., landbouwer, Lievenheersteeg 109 Verbeek, E„ tuinder, Troelstralaan 18a Verbeek, F., arb. papierfabr., de Sav. Lohman- straat 33 Verbeek, G., landbouwer, Vijfmorgenstraat 15 Verbeek, G., chauffeur. Wambuisstraat 1 Verbeek, G., kleuterleidster, Geweldigershoek 39 Verbeek, H., landbouwer, Spittaalstraat 65 Verbeek, H., huisschilder, Pelikaanstraat 15 Verbeek, J., bedrijfsleider, Pollaan 2 Verbeek, J., stucadoor, Rijsweerdstraat 17 Verbeek, J., zonder, Jan Steenstraat 29 Verbeek, J., melkrijder, Lievevrouwenstraat 4 Verbeek, J., tuinder, Oude Touwbaan 10 Verbeek, J., terreinarb., Ruys de Beerenbr.str. 75 Verbeek, M., fabrieksarbeider, Dieserstraat 110 Verbeek, M., monteur, Cort v. d. Lindenstr. 24 Verbeek, R. H., werkster, van Houtenstraat 25 Verbeek. W., huisschilder, Schamperdijkstraat 11 Verbunt, A., metaalbewerker, K. Doormanstr. 11 Verbunt, H. H., ass. directie, Paulus Potterstr. 1 Verburg, J. M., rijksinspecteur, v. d. Capellenl. 21 VerburgLansink, Wed. M. M. C., zonder, Pa- gematestraat 11 Verdoold, H. C., zonder, Prins Bernhardlaan 33 Verduin, W. M., verpleger, Nieuwstad 4 bov. Vergeer, G. K. J., zonder, Nieuwstad 77 Vergeer, J. A., wijkverpleegster, Martinetsingel 1 Vergeer, J. W., verkoper, Jacob Damsingel 13 VergeerJacobsen, Wed. W. C. E., zonder, Lange Hofstraat 30 Verhaaf, C. G. W., winkelbed., Coehoorns. 124 Verhaagen, A. J., ambt. rechtbank, Emmerikse- weg 70 Verhaagen, B. J., i-ijwielhersteller, J. P. Heije- straat 10 Verhaagen, G. J., stoffeerder, Emmerikseweg 66 Verhaagen, II. L., Rijksambt., Tadamasingel 9 Verhaagen H. L., ambt. rijksbel., Tadamasingel 9 Verhaagen, J. H., behanger, Bornhovestraat 43a Verhaagen, J. H., meubelstoffeerder, Bornhove straat 43 Verharen, J. W. C., monteur PTT, Aert v. Nes straat 66 Verharen, W. C., zonder, Kanonsdijk 96 V/H MEIJERINK Korte Beukerstraat 6, Zutphen Telefoon 2521 Zutphens Speciaalzaak voor Gas- kolen- en oliekachels Luxe en Huish. artikelen Elektrische Smederij Erkend Gasfitter 92 Verheul, G. A., zonder, Oudewand 6 Verheul, H., smid, Korte Beukerstraat 6 Verheij, J. M., maatsch. werkster, Gr. Ottos. 83 Verhoef, E. J., seinhuiswachter NS, Akkerstr. 21a Verhoef, G., zonder, Weg naar Laren 99 Verhoef, H. J., boekhouder, Emmerikseweg 62 Verhoef, M., hulp huishouding, Boompjeswal 1 Verkerk, C., controleur fabriek, Staringstraat 15 Verkerk, G. J. E., zonder, Burg. Dijckmeesterw. 13 Verkerk, M. A., steenfabrikant, Weg n. Laren 180 Verkerk, P. L., sigarenwinkelier, Beukerstraat 81 Verkerk, R., rij-instructeur, J. P. Heijestraat 20 Verkruissen, W., tekenaar-constructeur, Gerard Doustraat 14 Verkuijl, D. M., chef techn. dienst, Lintelostr. 46 Verlaak, J. L. A. M., administrateur, Berken- laan 305 Verlaan, Th. C., drukker, Multatulistraat 4 Verlare, F., slager, Emmerikseweg 2g Verlare, L. B., slager, Emmerikseweg 51 Vermeer, A., leerl. zeeml. fabr., Tadamasingel 26 Vermeer, H., chauffeur, Gr. Ottosingel 105 Vermeer, J., zonder, v. d. Vegtestraat 101 Vermeer, J., fabr.arb., Polsbroek 207 Vermeer, J., zonder, 's-Gravenhof 6 Vermeer, J., molenbaas, Keucheniusstraat 12 Vermeer, J., chauffeur, Marschpoortstraat 3a Vermeer, J. J„ magazijnbed., P. Potterstraat 113 Vermeer, J. W., onderaannemer, Praebster- kamp 11 Vermeer, N., huish.kundige, Deventerweg 56 Vermeer, W., vloerenlegger, Aert v. Nesstraat 46 Vermeulen, B., garagehouder, Schupstoel 3a Vermeulen, C. M. J., arbeidsanalist, Deventer weg 87 ben. Vermeulen, F. L., fabrieksarbeider, Molenweg 63 Vermeulen, G. A. B., best. PTT,Sloetstraat 5 Vermeulen, J. H., mach. bankw., Gerard Dou straat 144 Vermeij, W. L., rijksambt., Rodetorenstraat 30 Vernack, G., zonder, Markt 101 Verra, J. C., hfd.bewaarder, Lunettestraat 11 Verschure, L. J. C. G., expediteur-firmant, Warnsveldseweg 48 Verschuur, H. A. W., kok, Aert v. Nesstraat 34 Versteeg—Otsen, Wed. C. H., zonder, Beethoven- straat 214 VersteegLammers, Wed. E., zonder, Barlheze 25 Versteeg, II., werkman gem., Spoórdijkstraat 21 Versteeg, J., kantoorbed., Frans Halslaan 10 Versteeg, J. C., vertegenw., Slindewaterstraat 48 Versteeg P., kelner, Kuiperstraat 25a Versteeg, W., kantoorbed., Hobbemakade 10 Versteeg, W., pakhuisknecht, Praebsterkamp la Versteeg, W. A., mag.bediende, Meentstraat 4 VersteegeAverink, Wed. G., zonder, Weg naar Laren 55 Versteegen ,H. B. J., coupeur conf. fabr., Linte- lostraat 36 Versteegh, P. M., zonder, Weg naar Laren 53 Vervelde, G. H., bouwkundige, Kapp. v. d. Cop- pellostraat 95 Vervloet, J., planeerder emaillefabr., Emmerikse weg 67 Vervloet, N., arb. afvalstoffenbedr., Halvemaan- straat 16 Vervoorende Jong, Wed. A. P., zonder, Ber kenlaan 94 Verwaijen, A., arb. vleesw.fabr., Spittaalstraat 17 Verwegen, A. A., ziekenverpleegster, Martinets. 1 Verwey, F., slager, Oude Wand 25 Verwoerd, J. E., hfd.ambt. reclassering, Heecke- renlaan 35 Verwoert, E. J., lichtmastenfabr., Dr. Kuyper- straat 31 Vestering, R., commies NS, Teniersstraat 26 Veterman, B., koopman tweede hands goederen, Warnsveldseweg 56 bov. Veterman, P., mag.bed., Berkelsingel 106a Vettenburg, M. S., kantoorbed., Gr. Ottosingel 19 Vetter, R. K. C., stoffeerder, J. v. Oldebarne- veldstraat 11 VeurinkGerritsen, Wed. J. G., zonder, Mars weg 8 Viering, H., perser conf. fabr., Molenweg 29 bov. Vilsteren, A. A. C. van, rangeerder NS, Troel- stralaan 102 Vilsteren, T. van, filmoperateur, Boxtartstr. 16 VinkIlahné, Wed. A., zonder, Hobbemakade 6 Vink, H., incasseerder-meteropn., Brugstraat 31 Vink, H., transportarb., Gr. v. Prinstererstr. 40 Vink, W., omroller papierfabr., Prof. Pierson- straat 21 VinkSimonis, W. G. M., zonder, Slindewater straat 31 Vink, W. P. M., groothandelaar-uitgever, Adm. Helfrichstraat 62 Vinken, W. J., waterbouwkundige, Dr. Bosstr. 19 Visschedijk, F. W., bewaarder Huis v. Bewaring, Martinetsingel 17 Visscher, G. A., empl. PTT, Norenburgerstr. 38 Visscher, G. W., opzichter, Tollensstraat 4 Visscher, J., zonder, Brands Buysstraat 3 Visscher, J., stoker-machinist, Akkerstraat 35 Visscher, J., kantoorbed., Berkenlaan 335 Visschers, L. A., wagenmeester NS, Paulus Pot terstraat 89 Visser, A., zonder, Elshorststraat 3 Visser, A., zonder, Berkelsingel 50 VisserHasselt, Wed. A., schoonmaakster, Alb. Cuypstraat 1 Visser, B. II., stratenmaker, Buitensingel 82 Visser, D., agent v. pol., W. H. Vliegenstraat 39 Visser, E., Stratenmaker, Mgr. Nolensstraat 28 Visservan der Lind, Wed. E. D., schoonh. spec. en mas., IJsselkade 14a Visser, F. M., technoloog, Berkenlaan 117 Visser, G., zonder, Deventerweg 51 VisserBloemendaal, Wed. G. A., zonder, Groe- nesteeg 136 Visser, G. M., machinist NS, v. Limburg Sti- rumstraat 3 Visser, G. M., grondwerker, Emmerikseweg 10 Visser, G. W., boekbinder, Hemonystraat 34 Visser, H. C., beeldhouwer, Spiegelstraat 18 Visser, H. G., metaalsorteerder, Dr. de Visser- straat 11 Visser, H. J., perser tricotagefabr., Appelstraat 24 Visser, J., lab.ass. chemicus, M. H. Trompstraat 1 VisserGoossens, Wed. M., zonder, Deventer weg 93 Visser, R., vertegenw., Kapp. v. d. Coppellostr. 22 Visser, II. de, vertegenw., Lintelostraat 52 Visser, P. A. de, kruidenier, Emmerikseweg 227 Vissering, P., verpleegster, Burg. Dijckmeester- weg 37 2 Vissiavan Bemmel, Wed. M., zonder, Molen gracht 55 Vizee, H„ verkoopleider ijzerhandel, Bernerstr. 12 Vizee, J. W. J., hfd.vertegenwoordiger, Badhuis weg 17 VlastuinWillems, Wed. M. A. J., zonder, Wal- straat 11 93

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1967 | | pagina 48