E G H 'ar Dimmendaal, G. W., bakker, Dorpsstraat 15 Dinkelberg, W., stuurman gr. vaart, Ieplaan 3 Disbergen, E., chauffeur, Breegraven 128 Diseraad, B., pensionhouder, Rijksstraatweg 130 Doddema, G., zonder, Meidoornlaan 11 Doddema, M., zonder, Meidoomlaan 11 Dondertman, J. H., landbouwer, Leestenseweg 18 Donderwinkel, A., kapper, Bieshorstlaan 17 Donderwinkel, G. H., landbouwer, Koekoekstr. 6 Donker, G., bedrijfsleider, Koekoekstraat 10 Donkersteeg, J. A., monteur PGEM, Bevrijdings laan 16 Doorenspleet, J. G., technisch beambte, Prunus laan 3 Doomebosch R., onderwijzer, Oranjelaan 40 Doppenberg, H. E. J., tuinman, IJselweg 5 DoppenbergVeleke, Wed. J., zonder, IJselweg 5 Dorrestein G. van, zonder, Kremerskamp 52 Dorrestein, P. van, kantoorbed., Bevrijdingslaan 8 DouwMartinus, Wed. C. L., zonder, Aberson- plein 9 Douwes, D., zonder, Almenseweg 3 Draaijer, J. IL, transportarbeider, Lage Lochem- seweg 2 Drenten, G., hoofdbaas Ned. Heide Mij, Hellen- kamp 8 Driesen B. H., kantoorbed., Rijksstraatweg 49 Driesen, J. B., zonder, Abersonplein 9 Drijver, G. den, vertegenwoordiger, Rhienderink- laan 28 Duenk, Th. W., landbouwer, Lankhorsterstraat 1 Duiven, J., vertegenwoordiger, Lindenlaan 16 Dujjts A. M., kantoorbed., Hellenkamp 19 DwarshuisDanhof, Wed. H., zonder, Vordense- binnenweg 45 Dijk, B. J., kuikenbroeder, Vordenseweg 33 Dijk, I. A. ten, koopman, Beeklaan 7 Dijk, D. van, zonder, Lochemseweg 30 Dijk, G. van, raadgevend Ir, Oranjelaan 4 Dijk, L. W. van, bouwvakarb. Bevrijdingslaan 26 Dijk, M. van, zonder, Kremerskamp 36 Dijk van 't Velde, J. N. L., zonder, Rijksstraat weg 180 Dijkjans, H., kunstschilder, Gerstekamp 3 Dijkman—van Til, Wed. B., zonder, Driesteek 2 Dijkman, D. H., leraar, Berkenlaan 18 Dijkman, G. H., zonder, Leestenseweg 24 Dijkman, G. W., metselaar, Leestenseweg 10 Dijkman, H. W., zonder, Breegraven 13 Dijkman, H. W., timmerman, Beeklaan 9 Dijkman, J., landbouwer, Driesteek 2 Dijkman, J., landbouwer, Driesteek 2 Dijksma, W. P. H., leraar, Gerstekamp 12 Dijkstra, L., ambt. Rijksbel., Hellenkamp 32 Ebbenhorst Tenbergen, E. J. van, archivaris, Anjerlaan 11 Echten, G. van, opperman, Geesinkweg 1 Eenink, G. J., ziekenfondsbode, Vordensebinnen- weg 8 Eenink, G. P., zonder, Abersonplein 9 Eeninkwinkel, W., wachtm. I der Rijkspol., Ver- zetslaan 11 Eerten, H. van, expediteur, Hofweg 22 Eggink, H., landbouwer, IJselweg 15 Eggink, H. H„ landbouwer, IJselweg 15 Eggink, II. J., landbouwer, Boggelaar 5 Egthuizen, N. E. H., zonder, Hofweg 21 Eilander, W. J., gem.-arbeider, Meidoornlaan 16 Elbrink, G., slager-worstmaker, Laan 1940-45 3 Elbrink, G. J., vertegenwoordiger, Oranjelaan 2 Elburg, B. L., glazenwasser, Breegraven 12 Elderenbosch, C., coupeur, Hellenkamp 7 Enderink, A. II., kantoorbediende, Ieplaan 16 Elferink, N., zonder, Breegraven 92 Elk, I. van, zonder, Hellenkamp 9 Elzinga, R. W., bedrijfsleider, Schoolstraat 5 Emperpoll, J., landbouwer, Lage Lochemseweg 15 Ende, H. C. M. van den, RK priester, Oude Borculoseweg 3 Enderink, A., groentehandelaar, Bieshorstlaan 39 Engelen, W. C., Hoofdir.-dir. RWS, Bonendaal 35 Engelsma, M. E., kantoorbed., Torenlaan 2 Eskes, J., timmerman, Rijksstraatweg 71 A Eskes, W. A., landbouwer, Vierakkerseschool- weg 14 Essen, J. van, fabrikant, Torenlaan 28 Essen, G. W. van, kantoorhouder PTT, Rijks straatweg 97 Evers, R. W. H., zonder, Hofweg 17 Everts, H. W., stempelmaker, Landweg 2 Eijkelkamp, P. J. B., boekhouder, Berkenlaan 12 Faber—De Haan, Wed. C. S., zonder, Anjerlaan 5 Faber, J., timmerman, Rijksstraatweg 99 FemerGarritsen, Wed. H. G., zonder, Vier- akkersestraatweg 16 Ferwerda, K., verpleger, Rijksstraatweg 53 Fevre, F. M. Le, adj. directeur, Oranjelaan 22 Fiet, J. R., zonder, Nieuweweg 2 Fiet, J., zonder, Gerstekamp 5 Flamma, H., kantoorbed., Hackforterweg 11 Flohil, J. C., arts, Kozakkenlaan 13 FluitBrouwer, Wed. J. E., zonder, Breegraven 89 Foget, W., verpleger, Dorskamp 19 Fokkink, G. J., huishoudster, Bronsbergen 4 Fortgens, C., predikant, Dorpsstraat 18 Fransen, J., kantoorbed., Berkenlaan 24 Fransen, S. F., confectiefabrikant, Rhienderink- laan 1 Frederikse—Dijxhoom, Wed. A., zonder, Rijks straatweg 162 Freriks—Pels, J. G., zonder, Landweg 13 Frinking, II. M., schoenmaker, Kremerskamp 34 Funke, B. E., elektrotechn. Ir., Boslaan 14 Gaikhorst, H., landbouwer, Vierakkerseschool- weg 14 Garritsen, A., garagehouder, Rijksstraatweg 43 Garritsen, G., zonder, Rijksstraatweg 43 GarritsenHaverkamp, Wed. G., zonder, Lees tenseweg 26 Garritsen, G. A., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 16 Garritsen, G. J., landbouwer, Leestenseweg 26 Garritsen, H., landbouwer, Lankhorsterstraat 11 Garritsen, H., vertegenwoordiger, Margrietlaan 12 Garritsen, H., zonder, Vordensebinnenweg 20 Garritsen, H. J., garagehouder, Anjerlaan 1 Garritsen, J. A., landbouwer, Emmerikseweg 2 Garritsen, J. G., kantoorbediende, Beeklaan 30 Garritsen, S. M., kantoorbed., Rijksstraatweg 43 Garsen, G.J., landbouwer, Broekweg 2 Garsen, H., zonder, Broekweg 15 Garsen, H., pluimveefokker, Veldesebosweg 20 Garsen, H. J. A., landbouwer, Leestenseweg 26 Garsen, M., zonder, Broekweg 15 Garssen, B. J., molenaar, Molenstraat 66 Garssen, H., molenaar, Molenstraat 66 Geel, B. A., verpleger, Meidoornlaan 24 Geel, G. A. F. van, besteller PTT, Breegraven 38 GeelsBouwhuis, Wed. W. L., zonder, Peppelen- weg 3 Gerbrandij, M., zonder, Abersonplein 6 Germans, J. M., leraar, Rijksstraatweg 67 Gerrits, P., kantoorbed., Vordensebinnenweg 25 GerritsenHesse, Wed. L. M. A. E., zonder, Hackforterweg 10 GerritsenRiethorst, J. K. G., zonder, Rijks straatweg 109 Gersen, D., controleur, Lochemseweg 38 Gideonse, L., secretaresse, Bevrijdingslaan 6 Gideonse, P. A., directeur NV, Bonendaalse- weg 57 Giesen, J. J., landbouwer, Lankhorsterstraat 5 Gisbergen, E. J. van, RK priester, Oude Bor culoseweg 3 Glas, J., gem.-secretaris, Abersonplein 2 Glerum, M. H. E., directeur NV, Rijksstraat weg 156 Goedhard, A. J., arts, Rhienderinklaan 14 Golstein, A., tuinman, Breegraven 36 Gombert, J. W., opz. Gem.werken, Prunuslaan 20 Goorman, B. H., kantoorbed., Gerstekamp 1 GoormanJonkers, Wed. H. zonder, Vordense binnenweg 12 Goorman, T., landbouwer, Lage Lochemseweg 22 Gorseman, L., vertegenwoordiger, Nieuweweg 3 Gorter, J., bedrijfseconoom, Kozakkenlaan 1 Gosselink, H., pluimveefokker, Okhorstweg 10 Gosselink, H., landbouwer, Lochemseweg 40 Gotink, A. C., zonder, Veldesebosweg 4 Gotink, B., landbouwer, Lage Lochemseweg 31 Gotink, E. J., zonder, Looer Enkweg 1 Gotink, E. J., landbouwer, Lage Lochemseweg 31 Gotink, G. A., landbouwer, Rouwbroekweg 2 Gotink, M. H., zonder, Rouwbroekweg 2 Gotink, M. H., landbouwer, Looer Enkweg 1 Gotink, M. H., landbouwer, Rouwbroekweg 2 Gotink, M., landbouwer, Lansinkweg 3 Graaf, B. de, timmerman, Rijksstraatweg 178 Graaf, H. de, zonder, Bevrijdingslaan 10 Graaf, R. de, timmerman, Breegraven 77 Greef, A. de, melkrijder, Dennendijk 3 GreefWillemsen, Wed. A. de, zonder, Koekoek straat 19 Greef, G. J. H. de, landbouwer, Leestenseweg 15 Greef, H. de, landbouwer, Leestenseweg 15 Greef, M. H. de, landbouwer, Leestenseweg 15 Greeff, L. H. de, landbouwer, Koekoekstraat 19 Grendel, J., ambt. P.T.T., Vordensebinnenweg 15 Greutink, H. A., zonder, Hackforterweg 25 Greutink, J. H., zonder, Lage Lochemseweg 7 Greutink, J. W., landarbeider, Kerkhofweg 9 Groeneveld, Th. zonder, Molenstraat 9 Groningen, H. E. M. van, lab. assistent, Dors kamp 29 Groot, K., werktuigbouwk. technicus, Prunus laan 18 Groot, D. J. de, kantoorbed., Bonendaal 19 Grooters, J. H., ambt. Rijksbel., Bieshorstlaan 11 Groot Jebbink, A. J., landbouwer, Vordense weg 13 Groot Jebbink, A. J., loonwerker, Oooyerhoekse- weg 2 Groot Jebbink, G., dienstbode, Leestenseweg 5 Groot Jebbink, H., chauffeur, Vordenseweg 13 Groot Jebbink, R., chauffeur, Kerkhofweg 11 Groot Obbink, A., landbouwer, Koekoekstraat 9 Groot Obbink, D. J., landbouwer, Koekoekstr. 9 Groot Roessink, H., chauffeur, Lage Lochemse weg 1 Groot Tjooitink, A. J., monteur PGEM, Kre merskamp 3 GrulMeijerink, F., zonder, Vordensebinnenw. 36 Grul, Th. A., coupeur, Vordensebinnenweg 36 Gijtenbeek, B. J. van, kantoorbed. Lochemse weg 42 Gijtenbeek, H. van, landbouwer, Boggelaar 1 Gijtenbeek, H. van, landbouwer, Lochemseweg 42 Gijtenbeek, J. H. van, landbouwer, Lochemse weg 42 Gijtenbeek, N. van, zonder, Breegraven 120 Hagens, K. H., pakhuisknecht, Kremerskamp 15 Hagenbeek, B., stoffeerder, Breegraven 101 Hagenbeek, II. F., chauffeur, Breegraven 25 Hagenbeek, H. F., vertegenwoordiger, Dorsk. 35 Hagenbeek, J., huisknecht, Breegraven 43 Hagens, G. J., magazijnbed., Landweg 13a Haggeman, B. J., timmerman, Broekweg 17 Haggeman, G. A., landbouwer, Broekweg 19 Haagen, E., electricien, Vordensebinnenweg 47 Haar, B. M. ter, machinist NS, Bonendaal 16 Haar, M. ter, machinist NS, Breegraven 110 Haas, A. A. de, zonder, Almenseweg 2 Haasloop Werner, H. J., stationsassistent, Iep laan 18 Haersma Buma, W. W. van, Arrondissements IR RWS, Boslaan 7

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1965 | | pagina 69