Boer, R. de, zonder, Dorskamp 37 Boer, A. C. den, bouwvakarb., Lochemseweg 34 Boer, K. den, fabrieksarb., Lochemseweg 36 Boerma, H., bakker, Breegraven 112 Boerman, H., timmerman, Tuinstraat 1 Boerman, H., timmerman, Tuinstraat 3 Boerman, H. H., kant.bed., Breegraven 13 Boerman, W., zonder, Breegraven 13 Boers, J. W., wetensch. medewerker, Beeklaan 24 Boersbroek, G. J., bakker, Rijksstraatweg 15 BoersbroekKlein Kranenbarg, H., zonder, Geesinkweg 3 Boersbroek, J., vulcaniseerder, Breegraven 58 Boersbroek, J., broodbakker, Bonendaal 24 Boersbroek, J. H., Landbouwer, Lochemseweg 23 Boersma, N., instructeur, Rhienderinklaan 13 Boesewinkel, F., zonder, Bonendaal 67 Boesewinkel, G., zonder, Bonendaal 67 Boesveld, J. W., ambt. zuivelbond, Schoolplein 1 Bogt, B. G. W. J. ter, landmeter, Vierakkerse- straatweg 28 Bogt, J. B. ter, landbouwer, Vierakkersestraat- weg 28 Böhmer, B. F. F., kokkin, Rijksstraatweg 166 Bokkinga, K„ arb. papierfabriek, Bieshorst- laan 31 Bolhaar, J. L„ handelsagent, Dorskamp 21 Bolier, J. K., kant.bed., Ieplaan 20 Bongaarts, B., metselaar, Vierakkersestraat- weg 49 Bongaarts, J. B. M., landbouwer, Boshuisweg 4 Bongers, A. G. J., zonder, Molenstraat 26 Bongers, J. W., monteur, Meidoornlaan 6 Bonke, G. J., coupeur, Laan 1940-45 18 Bonte, F. J., kantoorbed., Berkenlaan 9 Boogman, G. J., slager, Bieshorstlaan 3 Booltink, J. Th., landbouwer, Hackforterweg 6 Boot, D., arb.analist, Anjerlaan 3 Borch tot Verwolde, Barones J. M. van der, zonder, Bonendaal 49 Borch tot Verwolde Douairière van Dijk Van 't Velde, Baronesse J. M. van der, zonder, Bos- laan 14 Borg, A. A. ter, gevangenbewaarder, Bevrijdings laan 51 Borgers, P. H., predikant, Laan 1940-45 22 Borgman, D. W., landbouwer, Heerlerweg la Borgman, J. R., landbouwer, Heerlerweg 1 Borkent, W. A., magazijnbeheerder, Oranjel. 39 Borkink, G., zonder, Breegraven 114 Borninkhof, J. D., kantoorbed., Kremerskamp 23 BorninkhofBegieneman, Wed. H., zonder, Breegraven 6 Bosboom, D. J. vertegenwoordiger, Ieplaan 17 Bosch, A., schilder, Peppelenweg 8 Bosch, A. H., landbouwer, Oude Borculoseweg 12 Bosch, G., landbouwer, Dennendijk 7 Bosch, H. C., landbouwer, Oude Borculoseweg 12 Boschloo, A. H., werkmeester, Primuslaan 28 Boschloo, J., landbouwer, Leestenseweg 16 Bosheide, E. J. K. C. van, huisschilder, Rijks straatweg 92 Bosheide, F. W. van, leraar, Bonendaal 39 BosmaHendriks, Wed. G. M., zonder, Rijks straatweg 111 Bosman, A. G., monteur, Boshuisweg 1 Bosman—Goldenbelt, Wed. B., zonder, Leesten seweg 8 Bosman, C. J., zonder, Vierakkersestraatweg 36 Bosshard, G. H., coupeur, Prunuslaan 8 Bosvelt, B., drukker, Breegraven 120 Bosvelt, C. A., bakker, Bieshorstlaan 33 Bosvelt, G. J., zonder, Breegraven 76 Bosvelt, II. G. II., timmerman, Molenstraat 22 Bosvelt, H. B. J., cartonnagebewerker, Breegra ven 70 Bosvelt, J. W., cartonnagebewerker, Molenstr. 82 Bosvelt, W., gemeentearbeider, Molenstraat 24 Bottinga, J., kantoorbed., Verzetslaan 7 Bouman, B., gevangenbewaker, Kremerskamp 38 Boumann, H., arb. therapeut, Dorskamp 14 Bouwhuis, J. H., bouwkundig tekenaar, Bevrij dingslaan 20 Bouwmeester, A., zonder, Hofweg 10 Bouwmeester, F., zonder, Vordensebinnenweg 22 Bouwmeester, H., landbouwer, Hekkelerdijk 10 Bouwmeester, T. A. G., koopman, Bonendaal 50 Bouwmeister, B. J., zonder, Vierakkerseschool- weg 4 Bouwmeister, J. D., vertegenwoordiger, Beekl. 4 BoxtartVan D\jk, Wed. P. G. H., zonder, Kre- merskamp 36 Braakhekke, J. A., zonder, Molenstraat 12 Brand, G. J. W., machinist NS, Hellenkamp 6 Brandenburg, R. S., onderwijzer, Bieshorst laan 37 Braskamp, J., zonder, Gerstekamp 11 Breeman—Cranen, Wed. F. J. H., Bevrijdings laan 24 Breemen, W. H. van den, econoom, Bevrijdings laan 14 Bremer, G. J., kweker, Molenstraat 7 Bresser, W. J., betonconstructeur, Vordensebin nenweg 32 Brester— Strowald, Wed. M., zonder, Breegra ven 66 Bretveld, A., aannemer, Emmerikseweg 9 Bretveld, A. G., landbouwer, IJselweg 10 Bretveld, G., loonwerker, Dorpsstraat 12 Bretveld, J. H., zonder, Emmerikseweg 9 Breukink, G. H., hotelhouder, Rijksstraatweg 166 Breukink, H. W., receptionair hotel, Kozakken- laan 5 Breunissen, J. II., landbouwer, Broekweg 9 Breunissen, K. C., landbouwer, Broekweg 9 Breunissenvan de Grampel, Wed. T., zonder, Broekweg 9 Breij, N. de, verpleger, Verzetslaan 19 Brink, W., zonder, Bonendaal 14 Brink, A. van den, zonder, Abersonplein 9 Brink, A. A. van den, landbouwer, Werkseveld- weg 1 Brink, E. van den., landbouwer, Lage Lochemse weg 33 Brink, H. van den, molenaar, Lankhorsterstr. 17 Brink, J. Th., landbouwer, Beeklaan 26 BrinkWesselink, H. van den, zonder Lankhor- sterstraat 17 Brinkman, M., likeurstoker, Hofweg 5 Brinkman, P. P., zonder, Ieplaan 11 Britstra, L., zonder, Rijksstraatweg 1 Broek, J. van den, verpleger, Berkenlaan 3 Broekgaarden—Heuvelink, zonder, Boggelaar 6 Broekgaarden, D. J., landbouwer, Okhorstweg 4 BroekgaardenMemelink, Wed. F. H., zonder, Okhorstweg 4 Broekgaarden, H. J., landbouwer, Geesinkweg 11 Broekgaarden, J. W., landbouwer, Oude Borcu loseweg 6 BroekgaardenSmeenk, Wed. W., zonder, Oude Borculoseweg 6 Broekhuizen, G. J., bouwk. tekenaar, Landweg 16 Broekhuizen, H. J., zonder, Landweg 16 Broer, H. J., winkelbed., Oranjelaan 23 Broer, J. W., transportarb., Meidoornlaan 32 Broere, W., onderwijzer, Vordensebinnenweg 50 BrokkeMaalderink, Wed. A„ zonder, Dorps straat 21 Brokke, G. A., huisschilder, Dorpsstraat 14 Brokke, H. J., huisschilder, Dorpsstraat 21 Brokke, W., decorateur, Oranjelaan 16 Brokke, W., monteur PTT, Hofweg 26 Brokken, A. J., grofsmid, Breegraven 33 Brokken, G. J., veldarbeider, Breegraven 35 Brokken, H. J., zonder, Breegraven 73 Brokken, H. J., gemeentearb., Breegraven 73 Bron, C., handelaar, Beeklaan 13 Brouwers, J., revolverbankdraaier, Verzetslaan 10 Brouwershaven, G. van, zonder, Vordensebinnen weg 18 Brouwershaven, W. van, kantoorbediende, Ver zetslaan 23 Broijl, H., zonder, Rietgerweg 4 Broijl, J., landbouwer, Rietgerweg 9 Broijl, J. J., groepsleider, Dorskamp 11 Bruggink, H., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, J., zonder, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, M., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, M., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Brugman, A., zonder, Breegraven 5 Bruil, R., onderwijzeres, Laan 1940-45 23 Bruil, W. H., caféhouder, Lochemseweg 16 Bruins, II. A., zonder, St. Martinusstraat 9 Bruinsma, W., zonder, Anjerlaan 8 Brummelen, J. van, stationsassistent, Vordense binnenweg 14 Brummelman, H. W., zonder, Lansinkweg 4 Brummelman, H. W., landbouwer, Lansinkweg 4 Brummelman, J. E., chauffeur, Emmerikseweg 5 Bruntink, B. C., chauffeur-monteur, Vordense- weg 3 Brus, G. W., zonder, Hellenkamp 3 Bruyn Kops, C. J. de, techniker, Bergkampw. 26 Bruijnderink, W., landbouwer, IJselweg 33 Buitenhuis, J. H. G., controleur, Meidoornlaan 2 Buitenhuis, W., zaalchef conf.fabr., Meidoorn laan 2 Suiting, A. W., timmerman, Leestenseweg 3 Buiting, H. J., landbouwer, Leestenseweg 3 Bullee, Echtgen. v. Terpstra A., onderwijzeres, Bieshorstlaan 25 Bulten, II. J., landbouwer, Oude Borculoseweg 2 Bunt, E. J. van de, zonder, Breegraven 41 Burema, J., ambt. Kamer v. Kooph., Margriet laan 4 Burger, A. W., psycholoog, Rijksstraatweg 134 Burger, M., gevangenbewaker, Oranjelaan 37 Burgers, II., expeditiechef, Dorskamp 3 BurkinkGroot Obbink, Wed. W., zonder, Pol- weg 4 Burkink, H., landbouwer, Polweg 4 Buuren, H. van, off. van Justitie, Rhienderink laan 16 Calot, Ch., pluimveehandelaar, Rijksstraatweg 93 Carmiggelt, A., wijkverpleegster, Peppelenweg 2a Cate, H. ten, vertegenwoordiger, Prunuslaan 13 Cate, S. ten, naaister, Breegraven 103 Claassen, B. M., verpleger, Meidoornlaan 12 Cnoops, A. J. M., directie-secretaris, Vordense- weg 37 Coenen, Jkvr. A. M. Q., zonder, Lage Lochemse weg 24 Cohen, E., papierbewerker, Meidoornlaan 20 Coljee, C. J., zonder, Vordensebinnenweg 24 Coljee, H. C., zonder, Vordensebinnenweg 45 Coljee, H. P., zonder, Landweg 5a Corbet, J. A., zonder, Oranjelaan 30 Cordes, II., verpleegster, Meidoornlaan 9 CornegoorMenkveld, Wed. J. B., zonder Lees tenseweg 7 Cornegoor, R., landbouwer, Leestenseweg 7 Cornelissen, B. J., klompenmaker, IJselweg 17 Cornelissen, G. W., klompenmaker, Bronsber- gen 26 Cramer, J. M. C., zonder, Breegraven 109 Cremers, Th. L., zonder, Verzetslaan 9 Dalfzen, P. J. van, beroepsmilitair, Prunuslaan 10 Dam, B. van, bouwkundige, Veldweidelaan 1 Damme, II. W. ten, inspecteur bouwfonds, Pru nuslaan 17 Damme, P. van, techn. ambt. PWS, Bieshorst laan 41 Dankers, P.H.M., zonder, Abersonplein 9 Daniëls, C. J. A., zonder, Rijksstraatweg 57 Dekker, C. G., landbouwer, Dennendijk 2 Dekker, H., zonder, Abersonplein 9 DekkerVan Gent, Wed. H., zonder, Anjer laan 12 Dekker, H. J., machinist NS, Schoolstraat 6 Delft, B. van, kleermaker, Margrietlaan 7 Delft, B. van, zonder, Gerstekamp 1 Denkers, A., zonder, Bevrijdingslaan 5 Denkers, A. J., meetarbeider, Geesinkweg 1 DenkersEchten, Wed. G. van, zonder, Geesink weg 1 Derks—Kip, Wed. H. M. M., zonder, Hofweg 4 Derksen, G., klompenmaker, Polweg 7 Derksen, G. H. J., manufacturier, Rijksstraat weg 33 Derksen, H. A., boekhouder, Vierakkerseschool- weg 10 Derksen, H., landbouwer, Polweg 7 Derksen, H., landbouwer, Polweg 7 Derksen, J., landbouwer, Rietgerweg 11 Derksen, J. F., rijwielhersteller, Hackforterweg 15 Derksen, J. W., wachtmr I der Rijkspol., Hof weg 13 Dersjant, H., zonder, Rijksstraatweg 136 Dielemans, F. T., oplegger, Landweg 17 A Dieren, J. van, leraar, Bergkampweg 32

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1965 | | pagina 68