DUTHLER BRANDSTOFFEN - EXPEDITIE H. J. H. Doornebosch Zn. Melatensteeg 1 2 Warnsveldseweg 110 Telefoon 2232 Magazijnen Melatensteeg - Staringstraat - Bolwerksweg Levering van alle Prima Brandstoffen en Huisbrandolie Doornebosch, H. J. M., brandstoffenhandelaar, Melatensteeg 12 Doornik, A. A., lerares NO, Gasthuiskamp 6 Doornink, A., zonder, Berkelsingel 38 Doornink, C., aannemer, Spittaalstraat 78 DoorninkHoogenraad, Wed. M. M., archivares- se, Rozenhoflaan 44 Doornink, W., kruidenier, Markt 9 Dop, D., chef verkoop, Bronkhorststraat 14 Dop, G., zonder, Teniersstraat 31 Dorland, A., bedrijfsleider, IJsselkade 3a Dormalen, A. van, chauffeur, Marsweg 61 Dormalen, A. J. van, onderhoudsmonteur, Karei Doormanstraat 22 Dorsser, M. W. van, zonder, v. d. Capellenlaan 11 Dort, H. van. schilder, Weg naar Laren 94 Dort, H., kantoorbed., M. H. Trompstraat 24 Douma, J., kantoorbediende, Mgr Nolensstr. 18 Douma, P. J., fabrikant, Bernhardsteeg 3 Douma, R., keurmeester, v. Hasseltstraat 9 Douma, R„ zonder, Rijkenhage 2 Douma, T., chauffeur, v. Houtenstraat 29 DouweMoerkoert, Wed. F. J. van, zonder, Leeuweriklaan 29 Douwe, H. van, fabrik. verpakkingsart., v. d. Ca pellenlaan 22 Douwe, N. C. van, fabrikant verpakkingsart., De- venterweg 122 DouwesMeuleman, Wed. J. J., zonder, Coe- hoornsingel 5 Dowly, F. A., metaalbew., Da Costastraat 40 Doyer, E. S.v zonder, Coehoomsingel 5 Dozeman, H., kleermaker, Cf raaf Ottosingel 75 Dozeman, J., ass. coupeur, Mgr Nolensstraat 7 Draaijer, J., chauffeur, Goem. Borgesiusstraat 23 Dressel, J. W., zonder, Stationsplein 9 DreversNaumann, Wed. E. M., zonder, Warns veldseweg 26 bov. Drieënhuizen, G., kant.boekhandelaar, Markt 46 Driel, W. van, gevangenbew., Talmastraat 15 Driesen, B. H., magazijnkn., David Evekinkstr. 15 Driesen, J. B., hulpbest. PTT, Oude Kanonsd. 54 Driessen, G. J., mach. spoorw., Emmerikseweg 90 Droogsma, T., hoofdagent v. pol., W. H. Vliegen- straat 30 Drost, A., zonder, Baankstraat 70 Drost, J. W., kok, Warnsveldseweg 20 Drosterij, A., gem. ambt., Thorbeckesingel 156 DrubersHoefman, Wed. A. J. H., werkster, Wil genstraat 18 Druten, H. van, los arbeider, Vijfmorgenstraat 12 Druten, J. van, arb. papierfabr., Marsweg 77 Druten, W. M. van, transportarb., Paapstraat 6 Duchateau, A. J. H., fitter, Boxtartstraat 19 Duchateau, G. J. A., meubelmaker, Noordveen- straat 4 Duchateau, P. H. J., kleermaker, Zaagmolenw. 1 Duchateau, P. J. A., opperman. Gr. Ottosingel 55 Duin, F. van, bankemployé, Prof. Treubstraat 3 DuinTichelaar, Wed. H. van, directrice lichtdr., Molengracht 33 Duin, M. van, breier, Sloetstraat 63 Duinen, R. van, zonder, Hemonystraat 16 Duistermaat, A., transp.arb., Talmastraat 19 Duistermaat, A., zonder, v. d. Vegtestraat 127 Duistermaat, A., glazenwasser, Staringstraat 18 Duistermaat, A. J., arb. spoorw., Baankstraat 86 Duistermaat, A. J., transportarbeider, Donker Curtiusstraat 7 Duistermaat, A. W., winkelierster. Kon. Juliana- laan 51 Duistermaat, B. J., smid-bankw., Staringstr. 23 Duistermaat, C., huisschilder, Bornhovestr. 22a Duistermaat, G. J., contr. Raad v. Arbeid, Voor- sterallee 70 Duistermaat, H., magazijnbed., Kolenstraat 31a Duistermaat H. J., lompensort., Marsweg 49 Duistermaat, H. J., zonder, Berkelsingel 8 Duistermaat, H. J., betonwerker, Dieserstraat 25 Duistermaat, H. J., cartonnagebewerker, Els- horststraat 14 DuistermaatBronkhorst, Wed. J., zonder, Jan Vermeerstraat 14 Duistermaat, J. W., pakhuiskn., Akkerstraat 39 Duistermaat, M., chauffeur, J. Steenstraat 6 Duistermaat, W. H., groentehandel., Nieuwstad 74 Duits, G. J., chauffeur, Vliegendijk 7 Duits, J. A., landarbeider, Vlietbergweg 2 Duits, J. G., arb. gem. Land., Baankstraat 11 Duits, L. J., huisschilder, Baankstraat 13 Duits, R., concierge, Nieuwstad 69 Duits, W. J., rijwielmont., Oude Kanonsdijk 48a Duivenbooden, H. K. van, bankwerker, Vliegen dijk 37 Duizendstra, C., schipper, IJsselkade 9 Duizendstra, P., schipper, Spittaalstraat 16 DullaertKop, Wed. A. M., zonder, Spittaal straat 14 Dullaert, J. P. A., kantoorbed. Spittaalstraat 14 Dullaert, L. T. M., ijzerhandelaar, Nieuwstad 91 Dullaert, P. L. J., ijzerhandelaar, Coehoorns. 28a Dullaert, T. J. H., ijzerhandelaar, Rozenhofl. 12 Duller, C., wegwerker, Marsweg 108 Duller, H., chauffeur, Beekstraat 45 Duller, J. G., metaalbewerker, Coenensparkstr. 20 DROGISTERIJ „In Den Ouden Gaper" Sinds 1827 Sprongstraat 3 Tel. 2665 Drogerijen, Chemicaliën, enz. Specialité's, Toilet- en Make-up artikelen, Verbandstoffen, Verplegings- artikelen, Borstelwerk, Sponsen, Zeemleder, Schoonmaakartikelen, enz. Mej. L. Jansen, Apoth. Assistente 24 ISHJRRTlLnu OVERWELVING ZUTPHEN BIJ HET STATION AFD. IJZERWAREN TEL. 4515 AFD. HUI5H, ART. TEL. 4585 IJZERWAREN L. L. Dullaert en Co's Ijzerhandel nv. GEREEDSCHAPPEN - HUISH. ARTIKELEN HAARDEN EN KACHELS - GAS EN ELEKTR. APPARATEN Duller, J. G. J., zonder, Dieserstraat 22 Duller, K., zuivelarbeider, Weg naar Laren 118 Dumont, J. F., chauffeur, Wilgestraat 7 DurenSchurink, Wed. J. M. van, zonder, Em merikseweg 64 Dut, A. H. M., onderwijzer, Gasthuiskamp 46 Dutmer, A. J., directeur gev.wezen, Martinetsin- gel 2 a Duvigneau, D., transp.arbeider, Polsbroek 235 Duvigneau, E., lompensort., v. d. Vegtestraat 99 Duvigneau, F., slager, Hellenraetplein 2 bov. Duvigneau, H., handelaar afvalst., Lievenheer- steeg 99 Duvigneau, H., koopman, Groenesteeg 132 Duvigneau, H., ambt. PTT, Tadamastraat 5 Duvigneau, H. D., voerman, Polsbroek 222 Duvigneau, J., los arbeider, Marsweg 11 Duvigneau, J., breier, Goeman Borgesiusstr. 38 Duvigneau, J., machinevormer, Troelstralaan 70 Duvigneau, M. J., zonder, v. d. Duin v. Maas damstraat 14 Duvigneau, M. J., vertegenw., Prof. Treubstr. 4 Duvigneau, M. J., grondwerker, de Sav. Lohman- straat 21 Duijl, G. van, mach.-bankw., van Kolstraat 17 Duijl, H. van, ambt. rechtbank, Berkelkade 7E Duijl, J. H. C. van, zonder, Spittaalstraat 27 Duijl, J. H. C. van, ambt. soc. zaken, Mgr No lensstraat 5 Duijl, W. A. van, kant.bediende, Looierstraat 14 Duijn, F., slager, Keppelstraat 5 Duysen, J. H., echtgen, v. J. Koops, adj. dir. bej. tehuis, Hobbemakade 65 Dames- Heren- en Kinder confer tie STEEDS OPVALLEND VOORDELIGER WINKELGALERIJ Telefoon 2287 Dwars, P., zonder, 's Gravenhof 6 Dijck, A. M. van, kapper, Frankensteeg 6 Dijk, J., vertegenwoordiger, Dr Bosstraat 3 Dijk, D. L. ten, koopman in rijst, Burg. Dijck- meesterweg 31 Dijk, D. J. van, chauffeur, J. Vermeerstraat 35 Dijk, E. van, arb. wasserij, Martinetsingel 2a Dijk, H. van, tuinder, Achterhoven 9 Dijk, H. van, magazijnmeester, Dr. Kuyperstr. 18 Dijk, J. van, boekdrukker en uitgever, Beuker straat 77 Dijk, J. van, seinhuiswachter NS, Zerboldstr. 18 Dijk, J. van, echtgen. v. Groot, L. A. de, zonder, IJsbaanstraat 30 ben. Dijk, J. A. van, boekdrukker en uitgever, Hob bemakade 3 Dijk, J. G. van, ontwerper-tekenaar, Groen van Prinstererstraat 30 Dijk, L. van, vertegenwoordiger, v. Hogendorp- straat 11 Dijk, M. van, zonder, Stationsplein 21 Dijk, P. A. G. M. van, chauffeur, Teniersstr. 13 Dijk, W. van, arbeider, Peppelstraat 15 Dijk, W. G. van, dameskapper, Markt 37 Dijke, M. C. van, fabriekschef, Ir Lelystraat 4 Dijkerman, A., boekh., Schimmelpenn.laan 53 Dijkhof, G. J., arb. textielfabr., Wilgestraat 11 Dijkhuis, E., hoofdagent v. pol. Sloetstraat 42 DijkhuisBruins, Wed. G., zonder, Marspoort straat 8a Dijkhuis, H. G., lerares, Markt 59 Dijkhuis, J., hfd. gem.plants., Potgieterstraat 7 Dijkhuis, J., verpleegster, Stationsplein 111 DijkmanNijhuis, Wed. A., zonder, Laarstraat 11 Dijkman, A. H. A., machinevoerder, Staringstr. 21 DijkmanOudenampsen, D., zonder, Kerkpad 22 DijkmanHanning, Wed. E. B., zonder, Thor beckesingel 82 Dijkman, F. J. A., tegelmaker, Buitensingel 111 Dijkman, G. H., chauffeur, Emmerikseweg 23 Dijkman, G. L., controleur, Spiegelstraat la Dijkmanvan Ingen, Wed. H., zonder, Frans Halslaan 5 Dijkman, H. C. A., zonder, Warnsveldseweg 42 Dijkman, J. A., kleermaker, Nieuwstad 87 Dijkman, J. Th., werkt.kund. teken., Markt 48bov. Dijkman, S., accountant, Deventerweg 85 Dijkman, T., zonder. Burg. Dyckmeesterweg 22 Dijksma, K., zonder, Warnsveldseweg 52 ben. Dijkstra, C., techn. tekenaar, Jan Steenstraat 3 Dijkstra, C. A., kantoorbediende, IJsselkade 2g Dijkstra, E. G., arb. Arbeidsvreugd, Heeckeren- laan 16 25

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1965 | | pagina 14