T U Steege, H. J. W., landbouwer, Boggelaar 7 Steenblik, F., pluimveeselecteur, Berkenlaan 7 Steetsel, H. W., fabriekarbeider, Rijksstr.weg 15a Stein, F. J., kruidenier, Hofweg 6 Stein. G. A., verpleger, Bonendaalseweg 10 Stein, L.. zonder, Leestenseweg 98 Stein, L. J., papierbewerker, Leestenseweg 98 steman, B. L., melkrijder, Heerlerweg 15 StiedingVan Engelen, Wed. C. J., zonder. Rijksstraatweg 32 stieding, W. E., zonder, Ooyerhoekseweg 11 Stocker. J. G., vertegenwoordiger, Bonendaalse weg 33 Stokkink, D., landbouwer, Lochemseweg 32 Stokkink, G„ stationsass., Lochemseweg 32 Stokkink, H. J., landbouwer, Rietgerweg 1 Stokreef, B. J., gem.arbeider, Vierakkerseschool- weg 6 Stokreef—Onstenk, Wed. J. G., zonder, Vierak- kerseweg 6 StolkSelkers, Wed. H. J., zonder, Boslaan 14 Stoltenborg, A., zonder, Polweg 1 Stoltenborg, G. J., landbouwer, Polweg 1 Stoop, Jhr P. C., griff, arr. rechtbank. Rijks straatweg 113 Straatman, C., vertegenwoordiger, Gerstekamp 19 Straatman, H., boekhouder, Meidoomlaan 22 Straatman, J., landbouwer, Lankhorsterstraat 21 Stralen, S. van, zonder, Margrietlaan 2 Straten, J. H., koopman, Vordensebinnenweg 49 Stroom, J. J. van de, landbouwer, Dennendijk 5 Stroom, J. M., van der, landbouwer, Dennen- dijk 5 Strubbe, P.. zonder, Oranjelaan 20 Stuurop, A. J., bedrijfsleider, Abersonlaan 16 Stuijvenberg, II. van, zonder, Bonendaalseweg 29 Stijfhoorn. G., zonder, Rijksstraatweg 176 Sueters, H. W., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 7 Sueters, J. A. W., monteur, Landweg 6 Sueters, Th. J., zonder, Vierakkersestraatweg 7 Sueters, W. A., metselaar. Kremerskamp 48 Super, W., boekhouder, Ieplaan 6 Susebeek, M., tuinarbeider, Lochemseweg 12 Susebeek, R. W., magazijnbed., Lochemseweg 14 Sijsling, W., schilder, Bonendaalseweg 6 Swarthoff, D., zonder, Leestenseweg 65 Swarthoff, J. H., gem.arbeider, Leestenseweg 65 Taken, B. W., zaakvoerder Coöp.. Dorpsstraat 3 Taken, H. G., huishoudster, Boslaan 6 Taken, Th. A. J., verz. inspecteur, Dorpsstraat 3 Taken, W. J., timmerman, Pierendijk 3 Talens, A.. kapper, Bonendaalseweg 1 Talens, E. M., zonder, Rijksstraatweg 59 Talens, H. IJ., predikant, Rijksstraatweg 59 Talens, J. J. G., secretaresse, Rijksstraatweg 59 Tamboer, G., kantoorbed., Rijksstraatweg 55 Teding van Berhout, Jhr F., zonder, Rijksstraat- weg 160 Teerink, G. C., landbouwer, Lochemseweg 15 Teerink, J. W., zonder, Lochemseweg 15 Teerink, J. W., landbouwer, Lochemseweg 15 Teeuwen, H. W., kantoorbed., Kremerskamp 46 Teeuwen, J., colporteur, Meidoornlaan 3 Tempelmans. Plat, G. J.. bankbed.. Verzetslaan 4 Tempelmans Plat, G. II., landbouwer, Vordense- weg 20 Tempelmans Plat, smid, Leestenseweg 122 Tempelmans Plat, J., zonder, Leestenseweg 73 Tensen, J., onderwijzer, Vordensebinnenweg 74 Teriet, J. W., zonder, Rhienderinklaan 3 Ter Wal, A. M., Boslaan 4 Teunissen, A„ tuinarbeider, Molenstraat 74 Teunissen, E. J., landbouwer, Driesteek 5 Teunissen, P. A., timmerman, Vordenseweg 7 Teunissen, W. A., timmerman, Vordenseweg 9 Thate, J. B., arts, Rijksstraatweg 71 Thate, M. J., stuurman. Rijksstraatweg 71 Theewis—van Stuijvenberg, Wed. W., zonder, Bonendaalseweg 29 Thierens, H., pensionhoudster, Rijksstr.weg 158 Thomassen, J. S., afdelingschef, Bonendaalse weg 9 Tichelman, J., landbouwer, Holtmaatweg 2a Tieleman, A., kantonrechter, Rijksstraatweg 154 Tiemessen, J. G. J., pakhuisknecht, Hackforter- weg 6 Tigchelaar, K., zonder, Leestenseweg 70 Til, B. van, vertegenwoordiger, Vier akker sestr. weg 10a Til, B. van, landbouwer, Koekoekstraat 8 Til, B. van, machinist, Vordenseweg 28 Til, G. J. van, landbouwer, Koekoekstraat 15 Til, G. A. van, zonder, Vordenseweg 28 Til, H. J. van. landbouwer, Koekoekstraat 15 Til—van Til, Wed. J. W. van, zonder, Koekoek straat 8 Til, M. van, landbouwer, Vordenseweg 28 Timmer, A. H., zonder, Dorpsstraat 13 TimmerMeijer, Wed. A. M., zonder, Rijks straatweg 162 Timmer, J. F., ambt. belastingen, Vierakkerse straatweg 41 Tjallinks, J. J„ monteur, Molenstraat 16 TjoonkMulderije, Wed. A. B., zonder, Vier- akkerseschoolweg 2 Tjoonk, D. J., landbouwer, Vierakkersestr.weg 24 Tjoonk, D. J., landbouwer, Vierakkersesch.weg 2 Tjoonk, D. J., landbouwer, Vierakkersestr.weg 24 Tjoonk, H., timmerman-aannemer, Pierendijk 1 Tongeren, T. van, zonder, Landweg 7a Tongeren, H. van, timmerman, Meidoornlaan 18 Tongeren, L. W. van, kruidenier, Rijksstraat weg 108 Top, R. van den, verwarmingstechnicus, Iep laan 15 TrelkerWillemsen, Wed. D. G., zonder, Rijks straatweg 1 Treu, F., verz. inspecteur, Hellenkamp 11 Tromp, II. S., notaris, Kozakkenlaan 11 Tromp, Meesters, J. H., fabrikant, Boslaan 10 TroostWouters, Wed. H., zonder, Rijksstraat- Trooster, K. J. F., fabrikant, Rijksstraatweg 117 Tuitert, A„ landbouwer, Lochemseweg 19 Tijken, M., zonder, Abersonplein 9 Tijken, M., bakker, Landweg 19a TijssenWinkelman, Wed. H. B., zonder, Hack- forterweg 4 Tijssen, H. J., timmerman, Hackforterweg 4 Tijssen, J. W., landbouwer, Lankhorsterstraat 3 18 Uenk, B., landbouwer, Vordenseweg 29 Uitslag, H. A„ magazijnbed., Kerkpad 9 UitslagerSammels, Wed. J. M., zonder, Aber sonplein 9 Uijtenhoudt, W., zonder, Abersonplein 9 Vee, W. van der, vertegenwoordiger, Berkenl. 17 Veen, N. van der, vertegenwoordiger, Kozakken- laan 4 Veenhuis, A. J., gem.arbeider, Pierendijk 10 Veenhuis, H. J., landbouwer, Bronsbergen 7 Veenhuis, J. W., zonder, Bronsbergen 1 Veenhuis, J. W., zonder, Bronsbergen 1 Veer, H. L. van der, magazijnarbeider, Leesten seweg 125 Veer, L. de, pianoleraar, Beukenlaan 2 't Veld, A. F. in, arts, Boslaan 9 Velde, van der, echtgen, v. Wassenaar H., zon der, Vordensebinnenweg 68 Velde, H. te, coiffeur, Rijksstraatweg 20 Velders, G., zonder, Rijksstraatweg 8 Velders, G., directeur NV, Torenlaan 2 Velders, G., elektricien, Rijksstraatweg 6 Velders, H. J., loodgieter, Bieshorstlaan 35 Velders, J., zonder, Leestenseweg 80 Velders, J., loodgieter, Rijksstraatweg 12 Velders, J., loodgieter, Oranjelaan 38 Veldink, J. W., zonder, Molenstraat 42 Veldhuis, G., zonder, Vordensebinnenweg 30 Veldhuis, J. R., persvergulder, Vordensebinnen weg 35 Veldhuizen E. van, zonder, Lochemseweg 44 Veldhuizen, E. van, auto-monteur, Lochemse weg 44 Veldhuizen, G. J. van, loodsknecht, Prunus laan 12 Veldhuizen, H. van, zeemlederverwerker, Lees tenseweg 127 Veldhuizen, J. van, pluimveearbeider, Verzets laan 21 Veldhuizen, P. van, zonder, Vordensebinnenw. 15 VeisKlarenbeek, Wed. T., zonder, Schoolstr. 6 Velthuis, F., monteur, Landweg 12 Velthuis, G. J., Margrietlaan 8 Veltkamp, A. J. chauffeur, Verzetslaan 12 Veltkamp, H. J., zonder, Vierakkersestraatweg 11 Veltkamp, H. J., zonder, Verzetslaan 12 Veltkamp, H., tuinman, Hofweg 14 Veltkamp, J. W., landbouwer, Pierendijk 8 Veltkamp, M. H., zonder, Hofweg 14 Veltkamp, W., zonder, Leestenseweg 61 Venderink, E. J., landbouwer, Ooyerhoekseweg 10 Venderink, J., schoorsteenveger, Rijksstr.weg 52 Verbeek, G., landbouwer, Bronsbergen 24 Verbeek, G., pluimveeslachter, Bronsbergen 13 Verbeek, J., conducteur NS, Berkenlaan 6 VerhaagenSchurink, Wed. H., zonder, Rijks straatweg 128 Verhaagen, W. J., rijwielhersteller, Rijksstraat weg 91 VerhagenLeeuwis, Wed. M. N., zonder, Rijks straatweg 72 Verheij, Th. E., zonder, Okhorstweg 8 Verhoef, M., vertegenwoordiger, Hellenkamp 10 Verhoeff, K., ambt. ter secretarie, Bieshorstl. 27 Verkouteren, H. J. W., fabrikant, Veldesebos- weg 4a Verloren, A. D. J., zonder, Rijksstraatweg 2 Verloren, E. H. A., zonder, Molenstraat 4 Verolme, J., vertegenwoordiger, Rijksstraatweg 66 Verschoor, P., kantoorbed., Vordensebinnenw. 72 Versteegen, B. J., smid, Molenstraat 76 Versteegen, J. A. G., smid, Dorpsstraat 7 Verstege, H., molenaar, Vierakkerseschoolweg 8 Verweij, A. P., vertegenwoordiger, Anjerlaan 17 Verwoolde, Th. J., kantoorbed., Vierakkerse straatweg 9 Vialle, W. A., tekenaar, Leestenseweg 162 Viegen, D. J. van, kantonnier, Rijksstraatweg 81 Villhaber, J. C. F. J., zonder, Veldesebosweg 1 Vink, D. J., landbouwer, Leestenseweg 143 Vink, P., zonder, Margrietlaan 1 Visschers, A., landbouwer, Rietgerweg 9 Visschers, L. H., besteller PTT, Rietgerweg 9 Visser, B. J. II., chauffeur, Bieshorstlaan 21 Visser, H., expediteur, Molenstraat 3 Visser, J., magazijnchef, Hofweg 23 VisserStelwagen, Wed. L. R., zonder, Rijks straatweg 1 Visser, M. H., fabrieksarbeider, Vordenseweg 20 Visser, echtgen. v. Putten S., zonder, School plein 7 Vlessert, D. J., wegwerker NS, Tuinstraat 13 Vlieger, de, echtgen. v. Kip, S. M., zonder, Mei doornlaan 7 VlielanderBos, Wed. W., zonder, Hofweg 20 Vliet, J. M. van, zonder, Hellenkamp 24 Voorhorst, J. R., zonder, Rijksstraatweg 37 Voorst tot Voorst, J. J. G. Baron van, generaal bd, Vierakkersestraatweg 32 Vor, H. de, tuinman, Rijksstraatweg 166 Vos, J., ass. belastingen, Vordensebinnenweg 32 Vos, J. G. de, hoofdonderwijzer, Prunuslaan 26 Vos, K. C. de, exploitant rusthuis, Rijksstraat weg 1 VosBerkelder, Wed. Th. W. de, zonder, Rijks straatweg 106 Voskamp, A. H„ landbouwer, Rietgerweg 3 Voskamp, A., timmerman, Kremerskamp 13 Voskamp, C., boekhouder, Molenstraat 18 Voskamp, H., zonder, Rietgerweg 3 Voskamp, H., landbouwer, Rietgerweg 3 Voskamp, J., onderhoudsmonteur, Leestense weg 108 Vreden, H. van, zonder, Abersonplein 9 Vredeveld, C., hulp machinist, Vordenseweg 10 Vreeman, G., zonder, Rijksstraatweg 1 Vreij, J. de, procuratiehouder, Torenlaan 4a Vrieling, M., onderwijzeres, Bonendaalseweg 28 Vries, A. de, graveur, Bonendaalseweg 39 Vries, L. de, verpleger, Dorskamp 7 Vries, M. de, zonder, Verzetslaan 2 Vries, M. de, bankwerker, Molenstraat 17 Vrieselaar, J., pluimveearbeider, Veldesebosw. 14 Vroom, G. J., monteur, Landweg 13a Vroom, K., magazijnchef, Kremerskamp 21 Vruggink, A. J. .landbouwer, Lankhorsterstraat 4 Vruggink, G. J., landbouwer, Veldesebosweg 26 Vrüe, H. de, opperman, Tuinstraat 14

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1963 | | pagina 78