H Groot Jebbink, A. J., loonwerker, Oooyerhoekse- weg 2 Groot Jebbink, G., dienstbode, Leestenseweg 137 Groot Jebbink, H., chauffeur, Vordenseweg 13 Groot Jebbink, R., chauffeur, Kerkhofweg 11 Groot Obbink, A„ landbouwer. Koekoekstraat 9 Groot Obbink, D. J., landbouwer, Koekoekstr. 9 Groot Roessink, H., chauffeur, Lage Lochemse- weg 1 Groot Tjooitink, A. J., monteur PGEM, Kre- merskamp 3 Grul, A. D„ kleermaker, Vordensebinnenweg 36 Grul, Th. A„ coupeur, Vordensebinnenweg 36 Gijtenbeek, B. J. van, kantoorbed. Lochemse- weg 42 Gijtenbeek, H. van, landbouwer, Boggelaar 1 Gijtenbeek, H. van, landbouwer, Lochemseweg 42 Gijtenbeek, J. H. van, landbouwer, Lochemse weg 42 Gijtenbeek, N. van, gem.-arbeider, Leestense weg 138 GijzenijMunnik, Wed. E., zonder. Landweg 16 Gijzen ij, J. C., huishoudster, Landweg 16 Haagen, E., electricien, Vordensebinnenweg 47 Haar, M. ter, machinist NS. Leestenseweg 128 Haar, B. M. ter, machinist NS, Bonendaalse- weg 4 Haas, A. A. de, zonder, Almenseweg 2 Haersma Buma, W. W. van, Arrondissements IR RWS, Boslaan 7 Hagebout, P. J., zonder, Meidoornlaan 3 Hagenbeek, B., chauffeur, Leestenseweg 55 Hagenbeek. B., stoffeerder, Leestenseweg 113 Hagenbeek, F., meubelmaker, Leestenseweg 55 Hagenbeek, H. F., chauffeur, Leestenseweg 37 Hagenbeek, H. F., verz.agent, Leestenseweg 67 Hagenbeek, J., huisknecht, Leestenseweg 55 Hageus, G. J., magazijnbed., Kremerskamp 15 Hagens, K. H.. pakhuisknecht, Kremerskamp 15 Ilaggeman, B. J., timmerman, Broekweg 17 Ilaggeman, G. A., landbouwer, Broekweg 19 Haggeman, W. Th„ grossier, Kremerskamp 40 Halters, G. J., monteur PGEM, Kremerskamp 42 Hamer, H. H„ notarisklerk. Beukenlaan 12 Hamer, H. J., broodbakker, Rijksstraatweg 25 Hamer, H., winkelierster. Rijksstraatweg 19a Hamer. J.. kantoorbed., Rijksstraatweg 25 Hammers, J. G., zonder, Leestenseweg 176 Hammers, H„ landbouwer, Leestenseweg 176 Hanswijk, W. C., zonder, Rhienderinklaan 35 Hardenberg, J. C., directrice inrichting, Rijks straatweg 119a Harenberg, H„ landbouwer, Bronsbergen 6 Haring, M. M., pluimveefokker, Vordenseweg 35 Harmelink, B., bankwerker, Tuinstraat 11 Harmsen, A. C., grofsmid, Schoolstraat 4 HarmsenThomas, Wed. A. P., zonder, Aberson- plein 9 Harmsen, B. F., waterbouwkundige, Veldweide- laan 3 Harmsen, B., landbouwer, Kerkhofweg 8 HarmsenKrijt, Wed. D. W., zonder, Polweg 3 Harmsen, E., landbouwer. Rouwbroekweg 6 Harmsen, E. W., grofsmid, Schoolstraat 4 Harmsen, H., zonder, Schoolstraat 11 Harmsen, J. B., landbouwer, Rouwbroekweg 4 Harmsen, J. W., landbouwer, Molenstraat 72 Harmsen, J. M., meubellakker, Vordensebinnen weg 14 Harmsen, W. H., grofsmid, Rijksstraatweg 14a Hartemink, D. J., landbouwer, Pierendijk 31 Hartemink, G. A., grondwerker, Bronsbergen 5 Hartemink, J., loodgieter, Bronsbergen 12 Hartemink, J., aannemer, Pierendijk 2 Hartemink, J. J„ aannemer. Pierendijk 29 Hartjens, A. G., zonder, Rijksstraatweg 57 Hartman, J., boekbinder, Leestenseweg 80 Hartogh. Th. A. V. den, huisschilder, Vordense binnenweg 33 Hassink, C. A„ broodbakker, Landweg 25 Have, B. A. ten, landbouwer. Koekoekstraat 17 Have, G. W. ten, zonder, Koekoekstraat 17 Have, L. ten, landbouwer, Polweg 2 Haveman, J., chauffeur, Ooyerhoekseweg 11 Haverkamp, A., betonarbeider, Rijksstraatweg 58 Haverkamp. H. W.. leerlooier, Rijksstraatweg 58 Heering, W. F. C., arts, Rijksstraatweg 75 Heerink, B., automonteur, Lankhorsterstraat 6 Heerink—Spijkers, Wed. B., zonder, Lankhorster straat 6 Heerink, G., landbouwer, Lankhorsterstraat 6 Hees, W. van, verver, Schoolstraat 8 Heida, S., ambt. ter secretarie, Leestenseweg 95 HeinsohnRoesings, Wed. G. E. M., zonder, Hellenkamp 18 Helden, N. C. van, ambt. parket Off. v. Justitie, Rijksstraatweg 174 Hellewegen, G., zonder, Rijksstraatweg 90 Hellewegen, W„ chauffeur, Rijksstraatweg 90 Helmink, B. J„ timmerman, Lankhorsterstr. 2 Helmink, B. W., timmerman, Lankhorsterstr. 2a Helmink, G. J., timmerman, Lankhorsterstraat 2 Helmink, J. A., broodbakker, Vierakkersestraat- weg 40 Helmink, J. H., kantoorbed., Lankhorsterstr. 2 Helmink, M. B„ zonder, Dorpsstraat 3 Helmink, W. J., landbouwer, Lankhorsterstr. 2 Hendriks. H„ kantoorbed., Rijksstraatweg 47 HendriksHulshof, Wed. J. R., zonder, Pieren dijk 4 Hendriks, J. R„ werkster, Landweg 3a Hendriks, J. H. M., broodbakker, Vordensebin nenweg 5 Hendriks, K. A., zonder, Rijksstraatweg 101 Hendriks, Piet, zonder, Veldesebosweg 26 Hendriks, P. G., winkelier, Rijksstraatweg 47 Hendriks, W., ambt. bij de Rijksbel., Nieuwe weg 8 Hendriksen, A. A., pluimveearbeider, Meidoorn laan 28 HendriksenStraatman, Wed. A. H., zonder, Leestenseweg 49 Hendriksen, E., chauffeur, Meidoornlaan 30 Hendriksen, H. J., zonder, Leestenseweg 49 Hennepe, A. J. ter, zonder, Abersonplein 9 Herdingh, H. W., koopman, Vordensebinnen weg 64 Herk, G. G. van, wetenschapp. medewerker, Rhienderinklaan 2 Hermsen, H. J., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 6 Hermsen, H. B., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 6 Hermsen, J. L., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 1 Hermsen, J. M., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 1 Herrewijn, G., veehandelaar, Vordensebinnen weg 28 Herrewijn, L., zonder, Leestenseweg 114 Hettema, W. P., kantoorbed., Almenseweg 1 Heus, H., chauffeur, Kremerskamp 4 Heus, H„ monteur, Rijksstraatweg 41a Heuting, W., overwegwachter NS, Lochemsew. 24 Heuvelink, D., landbouwer, Bronsbergen 10 Heuvelink, D, landbouwer, Vierakkersestr.weg 25 Heuvelink, G., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 25 Heuvelink, G., landbouwer, Leestenseweg 43 Heuvelink, H. G., zonder, Oude Borculoseweg 10 Heuvelink, H., landbouwer, Leestenseweg 62 Heuvelink, H. C., ambt. RWS, Bieshorstlaan 9 Heuvelink—Wesselink, Wed. H. J., zonder, Vier- akkersestraatweg 25 Heuvelink, H. J., landbouwer, Oude Borculose weg 10 Heuvelink. II. J., landbouwer, Oude Borculose weg 8 Heuvelink, II. W., metselaar, Vordensebinnen weg 17 Heuvelink, H., zonder, Leestenseweg 43 Heuvelink, H., kantoorbed., Molenstraat 64 Heuvelink, H., landobuwer, Oude Borculoseweg 10 Heuvelink, J. W., zonder, Lankhorststraat 10 Heuvelink, T. G., landbouwer, Emmerikseweg 11 Heuvink. G. J., bosbaas, Lochemseweg 10 Heuvink, H. J., zonder, Molenstraat 10 Heuvink, H. J. L., metselaar, Kremerskamp 9 Heuvink. J. H., bloemist, Meidoornlaan 26 HeuvinkMaandag, Wed. S„ zonder, Rijks straatweg 125 Heijboer Dingeman, C., pluimveedeskundige, Veldesebosweg 12a Heijink, A., zonder, Koekoekboomseweg 4 Heijink, A., metselaar, Holtmaatweg 2 Heijink, B. J., metselaar, Tuinstraat 8 Heijink, G. A., landbouwer, Lage Lochemseweg 27 Heijink, G. J., kippenfokker, Lochemseweg 23 Heijink, G. J., metselaar, Holtmaatweg 2 Heijink, J., landbouwer, Lage Lochemseweg 27 Heijink, J. A., timmerman, Leestenseweg 166 Heijink, T. J., landbouwer, Koekoekboomseweg 4 Hietbrink, G., boekhouder, Berkenlaan 21 Hietbrink, W., arbeider, Landweg 15 Hilbert, G. J., timmerman, Leestenseweg 107 Hilge, H. J. F., landbouwer, Broekweg 3 Hilge—Roordink, Wed. II. M., zonder, Broek weg 3 Hilge, J. B., fabrieksarbeider, Boshuisweg 6 Hilhorst—Regelink, Wed. F., zonder. Hofweg 26 Hille, J. J. van, insp. der Belastingen, Nieuwe- weg 9 Hille, P. F. H. van, procuratiehouder, Boslaan 12 Hirschmann, C. F., zonder, Gerstekamp 23 Hissink, B. G., timmerman-aannemer, Rijks straatweg 29 Hissink, E., chauffeur, Kremerskamp 32 Hissink, G. J., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 38 Hissink, G. J., landbouwer, Lochemseweg 6 Hissink, G. J.. veehandelaar, Hackforterweg 5 Hissink, G. W., verpleger, Leestenseweg 36 Hissink—Te Hennepe, Wed. H., zonder, Leesten seweg 36 Hissink, H. J., zonder, Lochemseweg 6 Hissink, H. J., landbouwer, Hekkelerdijk 10 Hissink, H. M., zonder, Leestenseweg 36 Hissink, L. J., zonder. Leestenseweg 24 Hissink, L. J., elektricien, Leestenseweg 24 Hissink, W., buffetbediende, Leestenseweg 66a Hoeffelman. L. E., zonder, Rijksstraatweg 182 Hoek, A. van der, chauffeur, Berkenlaan 4 Hoek, L. van den, kantoorbed., Veldesebosweg 4a Hoekstra, J., pluimveearbeider, Leestenseweg 26 Hoffmann, W. J., zonder, Laan 1940-45 10 Hofman, C. J. A., Ieplaan 7 Hofman, J. G., arts, Kerkhofweg 5 Holmer, D., dienstbode, Rijksstraatweg 95 Holmer. H., landbouwer, Rijksstraatweg 188 Holstege, G., zonder, Bonendaalseweg 44 Holstege, Ph. H., onderwijzer, Bonendaalseweg 46 Holtslag, G. J., zonder, Broekweg 5 Holtslag, G. N. Z., landbouwer, Broekweg 13 Holtslag, J. B., zonder, Lankhorststraat 1 Holtslag, II. B. A„ zonder, Broekweg 13 Holtslag, J. J. M., landbouwer, Broekweg 5 Hompe, H. A. J. M., typograaf, Berkenlaan 23 Hoogkamp, E. J., landbouwer, Lansinkweg 6 Hoogkamp, E. J., landbouwer, Bronsbergen 22 Hoogkamp, H., landbouwer, Lansinkweg 6 Hoogkamp, J.. landbouwer, Lansinkweg 6 Hoogland. H. G. W., beambte NS, Kremerskamp 6 Hoogland—Faber, Wed. G. E., kantoorbed., Ber kenlaan 15 Hoogstraten, J., zonder, leplaan 13 Hoppenbrauer, A. G., zonder, Gerstekamp 13 Horst, A. N. van der. gein.arbeider, Tuinstraat 9 Horst, C. C. van der, besteller PTT, Tuinstraat 4 Houkesvan der Wel, Wed. E., zonder, Aber sonplein 9 Hout, P., archivaris, Kremerskamp 8 Huckriede, R., zonder. Rijksstraatweg 109 Huisman, J. L. N., makelaar, Oranjelaan 8 Huizinga, E., zonder, Nieuweweg 12 Huizinga, R. J., administratrice, Nieuweweg 12 Hul, W. B. J. van 't, typograaf, Leestenseweg 31 Hulleman, P. J., kantoorbed., Beukenlaan 20 Hulsbos—van Loo, Wed. H., zonder, Landweg 19 Hulsbos, L., kantoorbed., Rijksstraatweg 146 Hulsegge. B., verpleger, Vordensebinnenweg 11 Hulshof, H., boekhandelaar, Leestenseweg 4 Hulshof—Heuvelink, Wed. D., zonder, Lank horsterstraat 10 Hulshof, J. W., landbouwer, Lankhorststraat 10 Hupkes, L., metselaar, Hekkelerdijk 4 Husken. A. B., kantoorbed., Laan 1940-45 8 Hussel, L. van, landbouwer, Driesteek 7 Huurneman, H., agent-incass. verzekeringen, Rijksstraatweg 186 HuurninkLeunk, Wed. H. J., zonder, Leesten seweg 186 Huurnink, J. W., landbouwer. Leestenseweg 186 Huurnink, J., timmerman, Koekoekstraat 6 Huurnink. M. J., landbouwer, Koekoekstraat 2 Huurnink—Broersbroek, Wed. M. M., zonder, Koekoekstraat 2 Huurnink, R., landbouwer, Vierakkersestr.weg 16 Hylkema, B. S., pluimveefokker, Boggelaar la

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1963 | | pagina 73