C D Boekhout, J. G., metaalbewerker, Oranjelaan 7 Boekhout. J. E., kantoorbed., Oranjelaan 7 Boenink, H., landbouwer, Boshuisweg 3 Boer. YV., inpakker, Hackforterweg 3 Boer, M. C. de, kantoorbed., Vordensebinnen- weg 44 Boer, R. W. de, gemeentearb., Vordensebinnen- weg 44 Boer, R. de, zonder, Vordensebinnenweg 44 Boer, A. C. den, bouwvakarb. Lochemseweg 36 Boer, K. den, fabrieksarb., Lage Lochemseweg 22 Boerma, H., bakker, Leestenseweg 130 Boerman, H., timmerman, Tuinstraat 1 Boerman, H., timmerman. Tuinstraat 3 Boerman. H. H„ kantoorbed., Leestenseweg 25 Boerman, W„ zonder, Leestenseweg 25 Boersbroek, G. J., bakker, Rijksstraatweg 15 Boersbroek. J„ vulcaniseerder, Leestenseweg 76 Boersbroek, J„ broodbakker, Bonendaalseweg 12 Boersbroek, J. H., Landbouwer, Lochemseweg 23 Boersbroek, M„ landbouwer, Geesinkweg 3 Boersbroek, W., zonder, Leestenseweg 76 Boesewinkel, F., zonder, Bonendaalseweg 53 Boesewinkel, G„ zonder, Bonendaalseweg 53 Boesveld, J. W„ ambt. zuivelbond, Schoolplein 1 Boesveld, T. J., garagehouder, Schoolplein 1 Bogt, J. B. ter, landbouwer, Vierakkersestraat- weg 28 Böhmer, B. F. F., kokkin, Rijksstraatweg 166 Bokkinga, K„ arb. papierfabriek, Bieshorst- laan 31 Bongaarts, B., metselaar, Vierakkersestraat- weg 49 Bongaarts, J. B. M., landbouwer, Boshuisweg 4 Bongers, A. G. J., zonder, Molenstraat 26 Bongers, J. W., monteur, Meidoornlaan 6 Bonke, G. J., coupeur, Laan 1940-45 18 Bonte, F. J., kantoorbed., Berkenlaan 9 Boogman, G. J., slager, Bieshorstlaan 3 Booltink, J. Th., landbouwer, Hackforterweg 6 Boon, L., pluimveeverzorger, Veldesebosweg 30 Borch tot Verwolde, Barones J. M. van der, zonder, Bonendaalseweg 35 Borch tot Verwolde Douairière van Dijk Van 't Y:elde, Baronesse J. M. van der, zonder, Bos- laan 14 Borgers, P. H., predikant, Laan 1940-45 22 Borgman, D. YV., landbouwer, Heerlerweg la Borgman, J. R., landbouwer, Heerlerweg 1 Borkent, A. W., techn. employé, Verzetslaan 15 Borkink, G., zonder, Leestenseweg 132 Borninkhof, J. D., kantoorbed., Kremerskamp 23 Borninkhot'Begieneman, YVed. H., zonder, Leestenseweg 22 Bosboom, D. J. vertegenwoordiger, Ieplaan 17 Bosch, A., schilder, Peppelenweg 8 Bosch, A. IE, landbouwer, Oude Borculoseweg 12 Bosch, G., landbouwer, Dennendijk 7 Bosch, H. C., landbouwer, Oude Borculoseweg 12 Bosch, J. A„ elektricien, Oude Borculoseweg 12 Boschloo, A. H., werkmeester, Prunuslaan 28 Boschloo, J., landbouwer, Leestenseweg 172 Boschloo, J., zonder, Leestenseweg 172 Boschloo—Hagen, Wed. W., zonder, Leestense weg 172 Bosheide, E. J. K. C. van, huisschilder, Rijks straatweg 92 Bosheide, F. W. van, leraar, Bonendaalseweg 25 BosmaHendriks, Wed. G. M., zonder, Rijks straatweg 111 Bosman, A. G., monteur, Boshuisweg 1 BosmanGoldenbelt, Wed. B., zonder, Leesten seweg 166 Bosman, C. J., zonder, Vierakkersestraatweg 36 Bosshard, G. H„ coupeur. Prunuslaan 8 Bosvelt, C. A., bakker, Bieshorstlaan 33 Bosvelt, G. J., metselaar, Leestenseweg 94 Bosvelt. H. G. H., timmerman, Molenstraat 22 Bosvelt, H. B. J., cartonnagebewerker, Leestense weg 88 Bosvelt, J. W., cartonnagebewerker, Molenstr. 82 Bosvelt, YV., gemeentearbeider, Molenstraat 24 Bottinga. J., kantoorbed.. Verzetslaan 7 Bouman. B., gevangenbewaker, Kremerskamp 38 Bourcet, M. Th., echtgen. v. Butin Bik, zonder, Bonendaalseweg 28 Bouwhuis, J. H., bouwkundig tekenaar. Bevrij dingslaan 20 Bouwmeester, A., zonder, Hofweg 10 Bouwmeester, E., hoofdonderwijzer, Dorpsstr. 19 Bouwmeester, F., zonder, Vordensebinnenweg 22 Bouwmeester, H., landbouwer, Hekkelerdijk 10 Bouwmeister, B. J., zonder, Vierakkerseschool- weg 4 Bouwmeister, J. D., vertegenwoordiger, Vierak- kerseschoolweg 4 Boxtart—Van Dijk, Wed. P. G. H., zonder, Kre merskamp 36 Braakhekke, J. A., zonder. Molenstraat 12 Braakman, A. J., boekhouder, Pierendijk 1 Brand, G. J. W., machinist NS, Hellenkamp 6 Brandenburg, R. S., onderwijzer, Bieshorst laan 37 Braskamp, J„ zonder, Gerstekamp 11 Breedijk, N., verpleger, Vordensebinnenweg 31 BreemanCranen, Wed. F. J. H., Bevrijdings laan 24 Brester—Strowald, YVed. M., zonder, Leestense weg 84 Bretveld, A., aannemer, Emmerikseweg 9 Bretveld, A. G., landbouwer, Pierendijk 10 Bretveld, G., loonwerker. Dorpsstraat 12 Bretveld, J. H., zonder, Emmerikseweg 9 Breukink. G. H.. hotelhouder, Rijksstraatweg 166 Breukink, FI. W., receptionair hotel, Kozakken- laan 5 Breunissen, J. H., landbouwer, Broekweg 9 Breunissen, K. C., landbouwer, Broekweg 9 Breunissenvan de Grampel, Wed. T., zonder, Broekweg 9 Breij, N. de, verpleger, Oranjelaan 21 Brink, W., zonder, Bonendaalseweg 2 Brink, A. van den, zonder, Abersonplein 9 Brink, A. A. van den, landbouwer, Werkseveld- weg 1 Brink, E. van den., landbouwer, Lage Lochemse weg 33 Brink, H. van den, molenaar, Lankhorsterstr. 17 Brink, J. YV. van den, molenaar, Lankhorster- straat 17 Brinkman, M., likeurstoker, Hofweg 5 Brinkman, P. P., zonder, Ieplaan 11 Britstra, L., zonder, Rijksstraatweg 1 Broek, J. van den, verpleger, Berkenlaan 3 Broekgaarden, D. J., landbouwer, Okhorstweg 4 BroekgaardenMemelink, Wed. F. H., zonder, Okhorstweg 4 Broekgaarden, G. J., landbouwer, Boggelaar 6 Broekgaarden, H. J., landbouwer, Geesinkweg 11 Broekgaarden, H. W., zonder, Oude Borculose weg 6 Broekgaarden, J. W., landbouwer, Oude Borcu loseweg 6 4 BroekgaardenSmeenk, Wed. YV., zonder, Oude Borculoseweg 6 Broer, H. J., winkelbed., Oranjelaan 23 Broer, J. YV., transportarb., Meidoornlaan 32 Broere, P., zonder, Abersonplein 9 Broere. W., onderwijzer, Vordensebinnenweg 50 BrokkeMaalderink, Wed. A., zonder, Dorps straat 21 Brokke. G. A., huisschilder. Dorpsstraat 14 Brokke, II. J., huisschilder. Dorpsstraat 21 Brokke, YV., huisschilder, Baakseweg 3 Brokke, YV., decorateur, Oranjelaan 16 Brokken, A. J.. grofsmid, Leestenseweg 45 Brokken. G. J.. veldarbeider, Leestenseweg 47 Brokken, II. J., zonder, Leestenseweg 85 Brokken. H. J., gemeentearb., Leestenseweg 85 Brouwers, J., revolverbankdraaier, Verzetslaan 10 Brouwershaven, G. van, machinist ONG, Vor densebinnenweg 18 Brouwershaven, W. van, kantoorbediende, Ver zetslaan 23 Broijl, H., zonder, Rietgerweg 4 Broijl, J.. landbouwer, Rietgerweg 9 Bruggink, H. B„ dienstbode, Koekoekboomse weg 7 Bruggink, H., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, J.. zonder, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, M., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Bruggink, M., landbouwer, Koekoekboomseweg 7 Brugman, A., zonder, Leestenseweg 17 Bruil. R.. onderwijzeres, Laan 1940-45 23 Bruil, W. H., caféhouder, Lochemseweg 16 Bruinsma, W., zonder, Anjerlaan 8 Brummelen, J. van, stationsassistent, Molen straat 70 Brummelman, H. W., zonder, Lansmkweg 4 Brummelman, H. W., landbouwer, Lansinkweg 4 Brummelman, J. E., chauffeur, Emmerikseweg 5 Bruntink, B. C., chauffeur-monteur, Vordense- weg 3 Brus, G. W., zonder, Hellenkamp 3 Bruijnderink, W., landbouwer, Pierendijk 33 Buitenhuis, W., zaalchef conf.fabr., Meidoorn laan 2 Buiting, A. W., timmerman, Leestenseweg 135 Suiting, H. J., landbouwer, Leestenseweg 135 Bullee, Echtgen. v. Terpstra A., onderwijzeres, Bieshorstlaan 25 Bulten, H. J., landbouwer, Oude Borculoseweg 2 Bunt, E. J. van de, zonder, Leestenseweg 53 Burema. J., ambt. Kamer v. Kooph., Margriet- Burger, A. YV., psycholoog, Rijksstraatweg 134 Burger. M., gevangenbewaker, Oranjelaan 37 Burgers, H., expeditiechef, Dorskamp 3 Burkink, IE, landbouwer, Polweg 4 Burkink—Groot Jebbink, YVed. YV., zonder, Pol- weg 4 Butin Bik, F. Th. A., kleuterleidster, Bonen daalseweg 28 Buuren, H. van, off. van Justitie, Rhiendermk- laan 17 Calot, Ch., pluimveehandelaar, Rijksstraatweg 93 Carmiggelt, A., wijkverpleegster, Peppelenweg 2a Cate, S. ten, naaister, Leestenseweg 115 Claassen, B. M., verpleger, Meidoornlaan 12 Cnoops. A. J. M., directie-secretaris, Vordense- weg 37 Coenen, Jkvr. A. M. Q., zonder, Lage Lochemse weg 24 Cohen, E., papierbewerker, Meidoornlaan 20 Cohen, J., vertegenwoordiger, Rijksstraatweg 184 Coljee, C. J., zonder, Vordensebinnenweg 24 Coljee, II. C., zonder, Vordensebinnenweg 45 Coljee. IE P., zonder, Landweg 5a Corbet, J. A., zonder, Oranjelaan 30 Cordes, echtgen. v. Meinema, H., verpleegster, Meidoornlaan 9 Cornegoor, B. R., landbouwer, Leestenseweg 139 Cornegoor, R.. landbouwer, Leestenseweg 139 Cornelissen. B. J., klompenmaker, Pierendijk 17 Cornelissen, G. YV., klompenmaker, Bronsber- gen 26 Cornelissen R. H. L., sub. off. van Justitie, Bos- laan 8 Cramer, J. M. C., zonder, Leestenseweg 121 Cremers, Th. L., zonder, Verzetslaan 9 Dalfzen, P. J. van, beroepsmilitair, Prunuslaan 10 Damme, P. van, techn. ambt. PWS, Bieshorst laan 41 Dankers, P.H.M., zonder, Abersonplein 9 Dekker, C. G., landbouwer, Dennendijk 2 Dekker, H„ zonder, Abersonplein 9 Dekker—Van Gent, YVed. H., zonder, Anjer laan 12 Dekker, II. J., machinist NS, Schoolstraat 6 Dekker, N., zonder, Vordenseweg 12 Delft, B. van, kleermaker, Margrietlaan 7 Delft, B. van, zonder, Gerstekamp 1 Denkers, A. J., meetarbeider, Geesinkweg 1 Denkers, A., gi-afdelver, Vordenseweg 18 Denkers—Echten, YVed. G. van, zonder, Geesink weg 1 Denneboom, J., zonder, Lochemseweg 25 Derks—Kip, Wed. II. M. M., zonder, Hofweg 4 Derksen, G., klompenmaker, Polweg 7 Derksen, G. II. J., manufacturer, Rijksstraat weg 33 Derksen, H. J., zonder, Polweg 7 Derksen, H. A., boekhouder, Vierakkerseschool- weg 10 Derksen, H., landbouwer, Polweg 7 Derksen, H., landbouwer, Polweg 7 Derksen, J., landbouwer, Rietgerweg 11 Derksen. J. F„ rijwielhersteller, Hackforterweg 15 Derksen, J. W., wachmr I der Rijkspol. Hof weg 13 Dersjant, IE, zonder, Rijksstraatweg 136 Dersjant, J., laborant, Leestenseweg 2

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1963 | | pagina 71