Sckceióel W BEUKERSTRAAT 11 HERENMODES CONFECTIE HOEDEN Uitsluitend 1e klas fabrikaten van binnen- en buitenlandse Huizen Vranken, P. J., opperman, Marsweg 14 Vredenberg, A. M., muziekleraar-koorl., Sloet- straat 16 Vredeveldt, M. J., zonder, Warnsveldseweg 118 Vreede, C. M. de, zonder. Roggestraat 8 Vreede, J. C. de, zonder, Sidneystraat 21 Vreeman, H. J., typograaf, IJsbaanstraat 5 Vreeman, J., typograaf, Appelstraat 19 VreemanKoerselman, Wed. J., zonder, Markt 87 Vreemande Klerk, Wed. M., zonder, Appel straat 19 Vreeman, W. L., chauffeur, Gasthuiskamp 27 Vrendenbarg, A., chef constr.bedr., Jan Vermeer straat 10 VredenbargSchaupp, Wed. L. J., zonder, Gr. v. Prinstererstraat 9 Vrugdenhil, C., plv. secretaris R.v.d.K., 's-Gra- venhof 18 Vrielink, G. J., perser, Pagematestraat 33 VrielinkSchmale, Wed. J. G., zonder, Page matestraat 33 Vriend, J., leraar ambachtsschool, Pr. Bernhard- laan 16 Vriend, W., zonder, Coehoornsingel 5 Vries, A. de, bode A.R. Rechtbank, Martinet- singel 2 Vries, A. de, garagehouder, Halterstraat 23a Vries—Hoekstra, Wed. A. E. de, zonder, Markt 87 Vries, A. M., de, stenotypiste, Dwarsstraat la Vries, E. de, controleur D.B., Thorbeckesingel 3 Vries, E. J. de, winkelier lederw., Beukerstraat 8 Vries—van Laar, Wed. G. H. de, zonder, Heu- kestraat 10a Vries, F. de, grondwerker, Staringstraat 25 Vries, G. de, portier bioscoop, Molenweg 25 bov. Vries, H. de, zonder, Markt 94 Vriesten Napel, Wed. H. de, zonder, Stations plein 83 Vries, J. de, schoenmaker, Groenesteeg 47 Vries, J. B. de, adj. boekhouder Gamog, Hellen- raetplein 33 Vries, J. H. de, tuinder, Hemonystraat 59 Vries, M. de, kleuterleidster, Dwarsstraat la Vries, P. de, eigenaar confectiezaak, Nieuwstad 9 Vries, P. de, zonder, Warnsveldseweg 9 Vries, R. de, cafetariahouder, Ruijs de Beeren- brouckstraat 67 Vries, R. de, onderwijzer, Lintelostraat 26 Vries, S. de, zonder, Coehoornsingel 5 Vries, T. de, keurmeester, Paulus Potterstraat 63 Vries, W. de, hulpportier, Gr. Gr., Achterho ven lb Vries, W. F. de, voorwerker Ned. Heidemij., Lu- nettestraat 26 Vries, W. F. de, hoofdboekhouder, Lintelostr. 56 Vries. W. H. M. de, verpleegster, Martinets. 1 Vriesekolk, A. H., vertegenw., Sloetstraat 40 Vrieze, A., kantoorbed., Lange Hofstraat 23 Vrieze, IL, metselaar, Weg naar Voorst 110 Vriezekolk, A., chauffeur, Buitensingel 114 Vriezekolk, A. A., slager, Hartochstraat 4 Vriezekolk, G., zonder, Lunetteplein 8 Vriezekolk, G., zonder, Lunetteplein 8 Vriezekolk, G. T., tuinder, Lunetteplein 8 Vriezen, J., Stationschef NS, Berkenlaan 2 Vromen, J., directeur N.V., Laarstraat 21 Vroomen, A. de, onderwijzer, W. H. Vliegenstr. 33 VrossinkBuitenhuis, Wed. B., zonder, Halve maanstraat 45 Vrossink, C., arbeider gem. werken, Marsweg 97 Vrossink, G. J. C., slachter, Marsweg 97 Vrossink, H., inpakker, Marsweg 97 Vrossink, J. D. L., chauffeur, van Löben Sels- straat 8 Vrossink, L. J., chauffeur, Staringstraat 24 Vruggink, G. H., rijwielhersteller, Spittaalstr. 31 Vruggink, J., timmerman, Bernhardsteeg 6 Vrugt, A. ter, grondwerker, v. Heemstrastraat 3 Vrij, A. C. de, zonder, Burg. Dijckmeesterweg 2a Vrij, H. de, stoffeerder, Spittaalstraat 116a Vrij, T. de, voorman Shell, Burg. Dijckmeester weg 2a Vrijstein, W., reclasseringsambt., M. de Ruyter- straat 23 Vught, E. J. B. van, weegwerktuigkundige, Weg naar Voorst 94 Vulpen, L. H. van, hulp i. d. huish., Schimmel- pennincklaan 15 Vijge, B., administrateur ANOZ, Berkelkade 9 Waagemans, L. G., snijder, Akkerstraat 36 Waagemans, M. E., uitsnijder, Akkerstraat 36 Waal, E. van de, bloemist, Beukerstraat 36 Waalboer, H., ploegbaas NS, de Sav. Lohman- straat 47 WaalsWoelms, Wed. S. D. Ch. van der, zonder, Deventerweg 160 Waanders, A., landbouwer, Groenesteeg 18 Waanders, A., machine-bankwerker, Buitensin gel 66 94 voor toonaangevend 5CHDENHUI5MK BEUKERSTR 38-TEL 2760 ZUTPHEN Waanders, G. J., zonder, Heeckerenlaan 66 Waanders, J. A., filiaalhouder, Nieuwstad 38 Waanders, J. W. H., ambt. Griffie Rechtbank, Emmerikseweg 229 Waanders, N. H., magazijnbed., Teniersstraat 25 Waard, C. J. de, vertegenw., Deventerweg 42 Waard, J. de, verpleegster ziekenhuis, Weg naar Laren 49 Waardenburg, C. E., lerares, Martinetsingel 7a Waarle, H. A., tuinder, Hoveniersweg 11 Waarts—Slootman, Wed. M., zonder, Kuiper straat 26 Waaij—Meijst, Wed. J. S. J. van der, zonder, 's-Gravenhof 6 Waaijenberg, A., chef hofmeester, Gr .Ottosin- gel 169 Waaijer, H. J., 11. machinist NS, Sloetstraat 45 Wachem, K. A. van, zonder, Coehoornsingel 5 Wachter, G., brandstoffenhandel. Akkerstr. 21 Wachter, O., magazijnmeester, Noordveenstraat 2 Wagenaar, B., directr. leeszaal, Pr. Marijkel. 7 Wagenaar, G. F., magazijnbed., v. Holstraat 21 Wagenaar, J., adm. ambt., v. Tillstraat 4 Wagenaar, K. L., zonder, v. Holstraat 21 Wagenaar. P. C., kruidenier, Tak v. Poortvliet- straat 20 Wagenaar, R. A., ambt. gem. secr., Vispoortpl. 2 Wagenaar, W., bedrijfsleider trie, fabr., Deven terweg 156 Wagenmakers, P., techn. ambt. Gamog, Sloet straat 47 WagenvoortVerzijden, Wed. J., zonder, Buiten singel 23 Wagenvoort, G. J., leraar L.T.S., Kon. Juliana- laan 1 Wagenvoort, G. J., magazijnbed., Havenstraat 35 Wagenvoort, G. J., los arbeider, Marsweg 73 Wagenvoort, G. W., boekdrukker, Gr. v. Prin stererstraat 18 Wagenvoort, G. W., chauffeur, Gr. v. Prinsterer straat 18 Wagenvoort, H., zonder, Weg naar Laren 215 Wagenvoort, H., schoenmaker, Weg n. Voorst 14 Wagenvoort, W., distillateur, Buitensingel 115 Wajer, C. C. M., medisch analiste, Stationsstr. 50 Wakkermans, A. J. H., zonder, Pr. Bernhard- laan 27 WalBuitenhuis, A. van der, zonder, Noren burgerstraat 40 Wal, B. van der, magazijnbed., Tadamastraat 21a Wal, B. van der, drukker crt.fabr., Sidneystr. 37 Wal, B. van der, pakhuisknecht. Prof. Treub- straat 5 Wal, B. van der, 11. verpleegster, Berkelsingel 9 Wal, E. W. van der, zonder, Molengracht 51 Wal, G. van der, wagenlichter NS, Prof. Pier- sonstraat 77 Wal, G. van der, boekbinder, Tadamastraat 37 Wal, H. van der, kantoorbediende, Hobbema- kade 43a Wal—Geerlings, Wed. H. van der, zonder, Tada- masingel 4 Wal, H. J. W. van der, kantoorbediende, Thor beckesingel 85 Wal, H. W. van der, concierge, Havenstraat 25 Wal, J. van der, machinist koelhuis, Brugstr. 33 Wal, T. van der, binnenschipper, Voorsterallee 98 Waldner, H. A., machine-bankwerker, J. v. Ol- denbarneveldstraat 19 Waldner, M. H., zonder, Bakkerstraat la Walgaard, W., kantoorbed., Van Hasseltstraat 2 Wallaard—Louwrier, Wed. C. J., zonder, Berkel singel 110 Walle, G. H. van de, zonder, Spittaalstraat 58 Walle, J. van der, verzekeringsagent, Teniers straat 10 Walle, J. van der, mag. chef Manus Holland, Thorbeckesingel 126 Wallenburg, C., boekhouder, Heeckerenlaan 12 Wallenburg, M. E., verpleegster, Heeckerenl. 12 Wallinga, J., Brig. v. pol., Weg naar Laren 181 Walsum, E. H. van. chauffeur, Noordveenstraat 3 Walsum, J. H. van, electro-monteur, Slindewa- ter straat 10a Walsum, N. van, verpleegster, Burg. Dijckmees terweg 4a Walta, E. J., banketbakker, Wambuisstraat 26 Wamelink, M. Th. A., zonder, IJsselkade 2d Warns, A., koopman. Weg naar Voorst 5c Wamsteker, J. H., zonder, Heeckerenlaan 41 Wanders, A. F. H., conducteur NS, Slindewater- straat 19 Waning Bolt, J. van, loopknecht, Berkelkade 18 Waninge, H. K., betonafwerker, Barlheze 27c Wanneè, D. A., boekhouder, Troelstralaan 13 Wanrooij, B. van, fabr.arb., Melatensteeg 29 Wanrooij, G. van, los arbeider, Halvemaanstr. 21 Wanrooijde Boer, H. P. van, zonder, Melaten steeg 29 Wanrooij, J. H. van, verzinker, Blekerstraat 2 Wanrooij, J. Th. van, opperman, Melatenst. 29 Wanrooij, Th. J., arb. vleesw.fabr., Melatenst. 29 Wansink, A., polijster, Marsweg 56 Wansink—Franken, B, zonder, Hoveniersweg 17 Wansink, D. J., zonder, Tadamastraat 1 Wansink, F. C., onderwijzer, Deventerweg 102 95

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1963 | | pagina 49