h. G. DE WEERDT ZN. Goed adres voor alle soorten brandstoffen KOLENSTRAAT 35 TEL. 4437 Wansink, F. C., onderwijzer, Deventerweg 102 Wansink, F. C., mont. N.S., IJsbaanstraat 26 ben. Wansink, G., horlogemaker, Nieuwstad 64 Wansink, G. J., spuiter grafkisten, Weg naar Voorst 36 Warmolts, G., zonder, Hobbemakade 13a Warmolts, J. A., kantoorbed., Kon. Julianal. 49 Warringa, J., hoofdagent v. pol., Dr. de Visser straat 9 Wart, H. van der, bankwerker, Weg n. Laren 209 Wart, Th. A. van der, kantoorbediende, v. d. Ca- pellenlaan 29 Warta, M., manufacturier, Rijkenhage 4 WassenaarHuitema, Wed C., zonder, Coehoom- singel 5 Wassenaar, J., handelsreiziger, Troelstralaan 58 Wasseveld, J., zonder, Markt 94 Wasseveld, J. W., kantoorbediende, W. H. Vlie- genstraat 18 Wassink, A., zonder, Rembrandtstraat 16 Wassink, B. H. J., magazijnbed., Coenenspark- straat 12 Wassink, D., zonder, Achterhoven 18 Wassink, E., metselaar, Berkelsingel 22 Wassink, G., huisschilder, Kolenstraat 8 Wassink, G. J., besteller PTT, Achterhoven 18 Wassink, G. J., magazijnbed., Berkelsingel 22 Wassink, H., maatsch. werkster, Berkelkade 7g Wassink, H. J., chauffeur, Zerboldstraat 5 Wassink, H. J., koffie- en theehandelaar, Peli kaanstraat 9 Wassink, J., hoofdagent v. pol., Slindewaterstr. 61 Wassink, J., melkslijter, Pelikaanstraat 5 Wassink, J., landbouwer, Pelikaanstraat 5 WassinkMeulenbrugge, Wed. J., zonder, Hob bemakade 55 Wassink, J. W., arbeider N.S., Paulus Potterstr. 3 WassinkLangenberg, Wed. M. M., zonder, Ber kelsingel 38 Water, A. van de, hoofdagent v. pol., Thorbecke- singel 63 Weber, J., stationsambtenaar, de Sav. Lohman- straat 17 Wedman, A., part. verpleegster, Looiersstraat 16 Wee, D. ter, mach.bankwerker, Spiegelstraat 5 Weeda, J., gevangenbewaarder, de Sav. Lohman- straat 31 Weekenstroo, G. J., electriciën, v. Houtenstr. 32 Weekenstroo, H. G., zonder, Gr. Ottosingel 47 Weekenstroo, W. M., rijwielhandelaar, Rijken hage 16a Weekenstroo, H. W., rijw.handel., Rijkenhage 18a Weekhout, J., tuinbouw-expert, Gasthuiskamp 10 Weel, P. M. van der, heilgymnaste en masseuse, Burg. Dijckmeesterweg 25 Weemev. Benthem, Wed. H. J. ter, zonder, Pr. Bernhardlaan 64c Weenink, H., metaaldraaier, Marsweg 87 Weenink, H. W., zonder, Slindewaterstr. 78 bov. Weenink, J. A., onderhoudsmonteur, Marsweg 87 Weenink, R., glazenwasser, Bogelweerdstraat 7 Weenink, W., zonder, Markt 94 Weerd, H., conducteur N.S., Goeman Borgesius- straat 1 Weerd, A. de, bakker, Lange Hofstraat 23 Weerd, A. G. de, huishoudster, Burg. Dijckmees terweg 19 Weerdt, A. de, brandstoffenhandelaar, Kolen- straat 35 Weerdt, E. de, verpleger O.N.G., Teniersstraat 30 Weerdt, G. de, bedrijfstechniker, Dreef 2 Weeren, P. van, techn. ambt. PGEM, Deventer weg 111 Weerkamp, K. B. C., adjudant v. politie, Tadama- straat 19 Weerman, M. R., verkoper, Markt 32 Weg, A. M., schoenmaker, Borrostraat 10 Wegenwijs, W. J., kleermaker, Valckstraat 3 Weggen, I., papierbewerker, Lunettestraat 38 Weggende Klerk, Wed. J. B., zonder, Gewel- digershoek 15 WeideMörsing, Wed. A. E. W. van der, zonder, Markt 52 Weide, C. van der, kloosterlinge, Geweldigersh. 39 WeidemanLichtenbeld, Wed. J. G., zonder, Ruysdaelstraat 10 Weideman, P. E., zonder, Ruysdaelstraat 31 Weideman, W., zuivellaborante, Ruysdaelstr. 10 Weiden, H. J. M. van der, buffetchef, Berkel kade 10 Weintré, S., ass. leraar L.T.S., Warninckhof 6 Wekking, H. F. M., bankemployé, K. Hofstraat 5 Wekking, H. J. W. M., secretaresse, Markt 26 WekkingFlapper, Wed. M. G., zonder, Praeb- sterkamplla Wel, A. van der, ass. accountant, Schimmelpen- nincklaan 87 WelWolters, Wed. E. van der, ambtenares K.v.K., Wambuisstraat 29 Wel, R. J. R. van, procuratiehouder, Rozenhof laan 36 Welbergen, W. van, zonder, v. Kolstraat 3 Welle, A., zonder, Laarstraat 90 Welle, G. J., zonder, Buitensingel 13 Welle, H., zonder, Markt 101 Wellevan Brouwershaven, Wed. H., cantine- houdster, Marsweg 37 Welle, H., arb. metaalw.fabriek, Molenweg 37 ben. Welleter Maat, Wed. J., zonder, Berkelsin gel 106 Welle, H. ter, brandstoffenhandelaar, Voorster- allee 3 Welling, M. W., verkoopster, Wamsveldseweg 107 Wellink, J. H., ass. Rijksbel. R. de Beerenbrouck- straat 30 Welmers, A., zonder, Buitensingel 28 Welmers, A., wegzetter emaillefabr., Weg naar Voorst 61 Welmers, F., zonder, Akkerstraat 9 Welmers, F., monteur, Geweldigershoek 6 Welmers, F., tuinder, Achterhoven 90 Welmers, F. H., landbouwer, Weg naar Voorst 61 Welmers, F. H., arb. gem. landerijen, Achter hoven 47 Welmers, F. H., arbeider, Buitensingel 80 Welmers, F. H., fabrieksarbeider, Achterhoven 44 Welmers, G., perser af valstof fenbedrijf, Weg n. Voorst 59 Welmers, G. J., landbouwer, Weg naar Voorst 61 Welmers, G. J. F., tuinder, Achterhoven 90 Welmers, H. J., kantoorbed., Staringstraat 55 Welmers, H., transportarbeider, Buitensingel 28 Welmers—Schut, Wed. J., zonder, Rozengracht 27 Welmers, J., landarbeider, Markt 99 bov. Welmers, J. A., zonder, Staringstraat 55 Welmers, W., garagehouder, Geweldigershoek 6 Wemerman, H., inspect, assurantie mij. v. Lim burg Stirumstraat 19 Wendels, G. D., dienstbode, IJsselkade 17 Wendt, H. J., magazijnbediende, Ir. Lelystraat 20 Wendt, P. F., loodsknecht, Berkelsingel 28 Wendt, P. F., elektriciën, Hagepoortplein 3a Wengelaar, T., winkelier in houtwaren, Water straat 6 Wenke, C., stucadoor, Marspoortstraat 8a Wenneker, A., kellner, Thorbeckesirigel 52 Wenneker, A. A., transportarbeider, Wanne 1 Wenneker, C. G., zonder, Laarstraat 94 Wenneker, H., sloper, Lievevrouwenstraat 9 Wenneker, R. J., sloper, Vijf morgenstraat 2 Wennekes, L., revolverbankdraaier, Molenweg 39 bov. Wennekes, L., zonder, Barlheze 38 Wennekker, H., timmerman, Marsweg 48 Wennekker, J., huisschilder. Appelstraat 18 Wensinck, A. S. G., zonder, Coehoomsingel 5 Wensink, A. M. B., ordezuster, Geweldigershoek 39 Wensink, C., loonslager, Hesmarkstraat 2 Wensink, E. H., zonder, Jan Vermeerstraat 50 Wensink, G. H. D., controleur Rijksbelastingen, Looierstraat 12 Wensink—Tuender, Wed. H., zonder, Berkel singel 38 Wensink, J., leraar lich. oef., Coehoomsingel 122 Wensink, J. G., loonslager, W. H. Vliegenstraat 41 Wensink—Teijema, Wed. S., zonder, Hesmarkt straat 8 Wensink, S. G., loonslager, Weg naar Laren 219 Wensink, T. J., zonder, Hobbemakade 7 Wentink, A., zonder, Berkelkade 11 Wentink—Smit, Wed. C., zonder, Berkelkade 11 Wentink, D., machine-bankwerker, Jan v. Ol- denbarneveldstraat 9 Wentink, E., boekbindster, Talmastraat 11 Wentink, E., pakhuisknecht, Talmastraat 11 Wentink, E., horlogemaker, Turfstraat 15 Wentink—Radstake, Wed. E. J., zonder, Emme- rikseweg 121 Wentink, E. P. J., bedrijfsadministrateur, Schim- melpennincklaan 75 Wentink, G., opperman, v. d. Vegtestraat 103 Wentink, H., ambt. rechtbank, Berkelsingel 124 Wentink, H. J., los arbeider, Dieserstraat 16 Wentink, H. T., winkelbediende, Korte Beuker straat 2 WentinkKoot, Wed. J., zonder, Markt 101 Wentink, J., slager, Spittaalstraat 114a Wentink, J., metaaldraaier, Buitensingel 94 Wentink, J., bankwerker, Halvemaanstraat 5 Wentink, J. B., kapper, Dieserstraat 16 Wentink, M., kellner, Prof. Piersonstraat 59 Wentink, M. H., zonder, Talmastraat 11 Wentink, P. C., gemeente arbeider, Wamsveldse weg 67 Wentink, T., zonder, Emmerikseweg 69 Wentink, T. G., magazijnbediende, Lunette- plein 45 Werf, H. J. van der, kantoorbed., Jan v. Olden- bameveldstraat 8 Werff, F. J. A. van der, marechaussee, Wams veldseweg 99 Werff, K. F. J. van der, monteur, Keuchenius- straat 8 Werff, L. M. v./d., verpleegster, Coehoorns. 5 Werkhoven, W. M., schilder, Oudewand 13 Werler, H., landbouwer, Schoolstraat 31 Wernas—Lokers. Wed. A., hulp i/d huishouding, Lunettestraat 2 Wesseldijk, J., ploegbaas N.S., Mr. Th. Heems kerkstraat 3 Wesselink, B., zonder, Schimmelpennincklaan 15 Wesselink, D. J., boekbinder, Weg n. Voorst 112 Wesselink, G., zonder, Baankstraat 74 Wesselink, G. G., magazijnknecht, Akkerstr. 18 Wesselink, H., zonder, Wambuisstraat 17 Wesselink, H. J., manufacturier, Nieuwstad 44a Wesselink, H. W. R., adj. commies Rijksbel., Pr. Bernhardlaan 58 Wesselink, J., stationsass. Ie kl. N.S., Akkerstr. 18 Wesselink, J. J., fabrikant, Schimmelpenninck laan 83 Wesselink, J. W., sorteerder, Weg n. Voorst 114 Wesselink, J. W., arbeider PTT, Dijkstraat 5 Wesselink, R. C. J., onderwijzeres, Heeckerenl. 47 Wessels, A., huisknecht, Vijf morgenstraat 25 Wessels, A., zonder, Geweldigershoek 39 Wessels, A. W., papiersorteerder, Polsbroek 215 Wessels, H. J., chef boekbinderij, Jan Vermeer straat 47 Wessels, L., amanuensis-concierge, Kon. Juliana - laan 2 Wessem, A. van, zonder, Gasthuiskamp 38 Wessing, J., houtbewerker, Donker Curtiusstr. 1 WesterdijkVermeulen, D. J. C., zonder, Sloet- straat 5 Westerdijk, L., sergeant, Sloetstraat 5 Westerholt, A., zonder, Laarstraat 55 Westerholt, G., meubelmaker, Troelstralaan 76 Westerholt, R. P., metselaar, Dammanstraat 2 Westerholt, R. P., verpleger, Laarstraat 58 Westerhoud, P. M., directeur muziekschool, Prins Bernhardlaan 66 Westerik, E., controleur, Valckstraat 13 Westerink, R., stationsarbeider, Beekstraat 63 Westerlaken, J., ambt. kadaster, Prof. Pierson straat 43 Westerlaken, P., zonder, Staringstraat 49 WesterveldKuijper, Wed. A. M., zonder, Oude wand 50b Westerveld, J. N. J., ambt. belastingen, Thor- beckesingel 49 Westerveld, W. A., kantoorbediende, van Dorth- straat 4 Westhof, A. M. T., kantoorbediende, Wams veldseweg 51 Westhof—v. d. Berg, Wed. H. A. M., zonder, Wamsveldseweg 51 Westra, D., zonder, Weg naar Voorst 91 Westra, R., kantoorbediende, Markt 70 Wetering, P. J. van, gevangenbewaarder, Vijf- morgenstraat 32 Wetering, A. M. T. van de, kantoorbediende, Goeman Borgesiusstraat 38 Wetering, G. van de, zonder, Hagepoortplein 5a Weteringe, J. H., kapper, Marsweg 41 WetermanBeemink, Wed. M. J. A., zonder, Geweldigershoek 39 Weustenenk, G. J., papierbewerker, Jan Steen straat 46 WeustenenkWeustenenk, Wed. H. G., zonder, Jan Steenstraat 46 Weustenenk, J., kruidenier, Veerstraat 19 Weustenenk, L., verzekeringsagent, Graaf Otto singel 97

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1961 | | pagina 51