W BEUKERSTRAAT 11 HERENMODES CONFECTIE HOEDEN Uitsluitend 1e klas fabrikaten van binnen- en buitenlandse Huizen Vos, A. W., zonder, Hemonystraat 17 Vos, B. F. J., likeurstoker, Kruisstraat 41 Vos, F., arbeider N.S., Kruisstraat 41 Vos, G., gasvuller Calpon, Wilgestraat 1 Vos, G., slager, Rembrandtstraat 6 Vos, G., grondwerker, Halterstraat 11 Vos, G. J., pakhuisknecht, Kruisstraat 39 Vos, G. M., koopman, Industrieweg 6 Vos, H., chemisch bediende, Naadzak 6a Vos, H., leraar Techn. school, Kap. v. d. Coppel- lostraat 22 Vos, J., magazijr.knecht, Weg naar Voorst 146a Vos, J. P., stucadoor, Akkerstraat 17 Vos, K. G. F. A. de, strijkster, Waterstraat 14 Vos, N., ambt. ter secretarie, Vyf morgenstraat 86 Vos, R. L., dienstgel. R.B., Valckstraat 29 Vos, J. de, fabriekscontroleur, Spittaalderkamp 37 Vos, J. P. de, kantoorbed., Thorbeckeplein 200 Vosch v. AvesaetJanssen, Wed. J., zonder, Spit taalstraat 68 Voskamp, A., petroleumhandelaar, Buitens. 62 Voskamp, A. M., coupeur, Rembrandtstraat 32 Voskamp, A. M., metselaar, Achterhoven 36 Voskamp, E., boekh.-bedr.leider, v. Hogendorp- straat 5 Voskamp, G., electriciën, Weg naar Voorst 82 Voskamp, H., magazijnbed., v. Hogendorpstr. 19 Voskamp, J., boekdrukker, Spoordijkstraat 8 VoskampWentink, Wed. J. M., zonder, Baank- straat 78 Voskamp, L. J., chauffeur, Achterhoven 2b Voskamp, M. A., metselaar, Baankstraat 18 Voskamp, P. G., zonder, Weg naar Voorst 80 Vossevelde, J. W., sigarenwinkelier, Warnsveldse- weg 63 Vrakking, G. J. A., winkelier, Marspoortstraat 25 Vranken, P. J., grondwerker, .Marsweg 14 Vredenberg, A. M., zonder, Markt 94 Vredeveldt, M. J., zonder, Warnsveldseweg 118 Vreede, C. M. de, zonder, Roggestraat 8 Vreede, J. C. de, zonder, Sidneystraat 21 Vreede, J. C. de, administrateur, Sidneystraat 21 Vreeman, H. J., typograaf, IJsbaanstraat 5 Vreeman, J., typograaf, Appelstraat 19 VreemanKoerselman, Wed. J., zonder, Gewel- digershoek 4 Vreemande Klerk, Wed. M., zonder, Appel straat 19 Vreeman, W. L., chauffeur, Gasthuiskamp 27 Vreezen, C. J., electrisch lasser, Markt 99 Vrendenbarg, A., chef constr.bedr., Jan Vermeer straat 10 Vrendenbarg, W. O., hulpmonteur, Gr. v. Prin- stererstraat 9 Vrugdenhil, C., plv. secretaresse R.v.d.K., 's-Gra- venhof 18 Vrielink, G. J., perser, Pagematestraat 33 Vrielink, H. G., plaatwerker, Armenhage 20 Vrielink, H. J., zonder, Pagematestraat 33 Vriend, J., leraar ambachtsschool, Pr. Bemhard- laan 16 Vriend, W., zonder, Coehoornsingel 5 Vries, A. de, bode A.R. Rechtbank, Martinet- singel 2 Vries, A. de, garagehouder, Halterstraat 23a VriesHoekstra, Wed. A. E. de, zonder, Markt 87 Vries, A. M. de, stenotypiste, Dwarsstraat la Vries, E. de, controleur D.B., Weg n. Vierakker 3 Vries, E. J. de, winkelier lederwaren, Beukerstr. 8 Vriesvan Laar, Wed. G. H. de, zonder, Heu- kestraat 10a Vries, F. de, grondwerker, Koppelstraat 24 Vries, G. de, portier bioscoop, Molenweg 25 bov. Vries, H. de, zonder, Dwarsstraat la Vriesten Napel, Wed. H. de, zonder, Wellestr. 83 Vries, J. de, schoenmaker, Groenesteeg 47 Vries, J. B. de, adm. ambt. GAMOG, Hellenraet- plein 33 Vries, J. H. de, tuinder, Jan Vermeerstraat 39 Vries, J. J. de, maatsch. werker, Coehoorns. 30 Vries, M. de, onderwijzeres fröbelschool, Dwars straat la Vries, M. O. V. de, kantoorbed., Weg naar Vier akker 3 Vries, N. de, zonder, Bornhovestraat 15 Vries, P. de, eigenaar confectiezaak, Nieuwstad 9 Vries, P. de, zonder, Warnsveldseweg 9 Vries, R. de, cafetariahouder, Ruijsde Beeren- bouckstraat 67 Vries, R. de, onderwijzer, Lintelostraat 26 Vries, S. de, zonder, Coehoornsingel 5 Vries, W. de, bakker, Achterhoven lb Vries, W. F. de, voorwerker Ned. Heidemij., Eu- nettestraat 26 Vries, W. H. M. de, verpleegster, Martinetsingel 1 Vriesekolk, A. H., vertegenw., Sloetstraat 40 Vrieze, H., metselaar, Weg naar Voorst 110 Vrieze, J. G., papierperser, Groenesteeg 170 Vriezekolk, A., chauffeur, Buitensingel 114 Vriezekolk, A. A., slager, Hartochstraat 4 Vriezekolk, G., zonder, Lunetteplein 8 Vriezekolk, G., zonder, Lunetteplein 8 Vriezekolk, G. T., tuinder, Lunetteplein 8 Vromen, J., directeur N.V., Laarstraat 21 96 Vrossink—Buitenhuis, Wed. B., zonder, Halve maanstraat 45 Vrossink, C., arbeider gem. werken, Marsweg 97 Vrossink, G. J. C., slachter, Marsweg 97 Vrossink, J. D. L., chauffeur, van Löben Sels- straat 8 Vrossink, L. J., fabrieksarbeider, Dieserstraat 18 Vruggink, G. H., rijwielhersteller, Spittaalstr. 31 Vruggink, J., timmerman, Bemhardsteeg 6 Vrugt, A. ter, chef-smid, v. Heemstrastraat 3 Viü, H. de, stoffeerder, Nieuwstad 8 ben. Viij, T. de, voorman Shell, Burg. Dijckmeester- weg 2a Vuerhard, W. M., kantoorbediende loterij kantoor, Berkeik ade 7k Vught, E. J. B. van, weegwerktuigkundige, Oude Kanonsdyk 84a Vulpen, L. H. van, hulp i/d huishouding, Schim- melpennincklaan 15 Vjjge, B., administrateur ANOZ, Berkelkade 9 Vijver, C. P. A. G. van de, technicus, Coehoorn singel 48 Waa, E. M. van der, boekhouder, v. d. Vegte- straat 76 Waagemans, L. G., snijder, Akkerstraat 36 Waal, E. van de, bloemist, Beukerstraat 36 Waalboer, H., ploegbaas N.S., de Sav. Lohman- straat 47 WaalsWoelms, Wed. S. D. Ch van der, zonder, Deventerweg 148 Waanders, A., landbouwer, Groenesteeg 18 Waanders, G. J., zonder, Heeckerenlaan 66 Waanders, J. A., filiaalhouder, Nieuwstad 38 Waanders, J. W. H., adm. ambt. Griffie Recht bank, Akkerstraat 44 Waanders, N. H., zonder, Laarstraat 91 Waard, J. de, verpleegster ziekenhuis, Weg naar Laren 49 Waardenburg, C. E., lerares, Martinetsingel 7a Waarle, H. A., tuinder, Hoveniersweg 16 WaaijMeijst, Wed. J. S. J. van der, zonder, 's-Gravenhof 6 Waayenberg, A., kok, Graaf Ottosingel 169 Waayer, H. J., 11. machinist N.S., Sloetstraat 45 Wachem, K. A. van, zonder, Coehoornsingel 5 Wachter, G., brandstoffenhandelaar, Akkerstr. 21 Wachter, O., magazijnmeester, Noordveenstraat 2 Wagenaar, B., directr. leeszaal, Coehoornsingel 66 Wagenaar, G. F., magazijnbediende, v. Kolstr. 21 Wagenaar, J., adm. ambt., v. Tillstraat 4 Wagenaar, K. L., zonder, v. Kolstraat 21 Wagenaar, P. C., kruidenier, Tak v. Poortpliet- straat 20 Wagenaar, R. A., kantoorbediende, van Kolstr. 21 Wagenaar, W., bedrijfsleider trie, fabr., Deven terweg 144 Wagenmakers, P., techn. ass. adviesbureau, Sloet straat 47 WagenvoordVerzijden, Wed. J., zonder, Buiten singel 23 Wagenvoort, G. J., leraar L.T.S., Mengerinck- straat 10 Wagenvoort, G. J., los arbeider, Marsweg 73 Wagenvoort, G. W., boekdrukker, Groen van Prinstererstraat 18 Wagenvoort, H., zonder, Weg naar Laren 215 Wagenvoort, H., schoenmaker, Weg v. Voorst 14 Wagenvoort, J., zonder, Schoolstraat 10 Wagenvoort, W., pakhuisknecht, Buitensingel 115 Wajer, C. C. M., medisch analyste, Deventer weg 126 Wakkermans, A. J. H., zonder, Pr. Bemhard- laan 27 Wakkermans, J., zonder, Coehoornsingel 10 Wal, A. van der, verpleegster, Coehoornsingel 3 Wal, B. van der, ijzerbewerker, Spittaalstraat 101 Wal, B. van der, drukker cart.fabr., Sidneystr. 37 Wal, B. van der, pakhuisknecht, Prof. Treub- straat 5 Wal, E. W. van der, pachter Buitensocieteit, Coehoornsingel 1 Wal, G. van der, rijtuigpoetser N.S., Prof. Pier- sonstraat 77 Wal, G. van der, boekbinder, Tadamasingel 37 WalHeyink, Wed. G. van der, zonder, Markt 101 Wal, H. van der, kantoorbediende, Hobbema- kade 43a WalGeer lings, Wed. H. van der, zonder, Tada masingel 4 Wal, H. J. W. van der, kantoorbediende, Thor- beckesingel 85 Wal, J. van der, machinist koelhuis, Brugstr. 33 Wal, S. P. van der, onderwijzer, W. H. Vliegen- straat 4 Wal, T. van der, binnenschipper, Voorsterallee 98 Waldner, H. A., machine-bankwerker, Jan v. Oldenbarnestraat 19 Waldner, M. H., zonder. Bakkerstraat la Walgaard, W., kantoorbed., Hemonystraat 37 WaliWekking, D. A. J. E., zonder, Markt 26 WallaardLouwrier, Wed. C. J., zonder, Berkel- singel 110 Walle, G. H. van de, zonder, Spittaalstraat 58 Walle, J. van der, verzekeringsagent, Teniers- straat 10 Wallenburg, C., boekhouder, Heeckerenlaan 12 Wallenburg, G. A., zonder, Dr. Bosstraat 17 Wallenburg, M. E., verpleegster, Heeckerenl. 12 Wallinga, J., hoofdagent v. pol., Weg n. Laren 181 Walsum, E. H. van, chauffeur, Noordveenstraat 3 Walsum, J. H. van, electro-monteur, Slindewater- straat 10a Walsum, N. van, verpleegster, Burg. Dyckmeester- weg 24 Walta, E. J., banketbakker, Wambuisstraat 26 Wamelink, M. Th. A., onderwijzeres, IJsselkade 2d Warns, A., koopman, Weg naar Voorst 5c Wamsteker, J. H., zonder, Heeckerenlaan 41 Wanders, A. F. H., conducteur N.S., Slindewater- straat 19 Wanders, A. H. P., arbeidstechnicus, Prins Bern- hardlaan 28 Waning Bolt, H. H. van, zonder, Coehoornsingel 5 Waning Bolt, J. van, loopknecht, Coehoorn singel 5 Wanneé, D. A., boekhouder, Troelstralaan 13 Wanrooy, B. van, fabr.arb., Halvemaanstraat 60 Wanrooy, G. van, los arbeider, Halvemaanstr. 6 Wanrooy, J. H. van, los arbeider, Blekerstraat 2 Wanrooy, J. Th. van, los arbeider, Halvemaan straat 60 Wanrooy, P. van, los arbeider, Havemaanstr. 60 Wanrooij, Th. J. van, los arbeider, Halvemaan straat 60 Wansink, A., polijster, Marsweg 56 Wansink, D. J., fabrieksarbeider, Tadamastraat 1 97

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1961 | | pagina 50