J. F. O VINK Jac. Oudbier P Oldenburg, A., kok, Melatensteeg 13 Oldenhave, W. H., winkeljuffrouw, Oude Kanons- dijk 60 Oldenhof, E., afdelingschef, Gasthuiskamp 14 Oldenhof, J., kantoorbediende, Frans Halslaan 62 Oldenmenger, D. J., tuinknecht, Wanne 14 OldenmengerBoon, Wed. G. A., zonder, Mela tensteeg 70 Oldenmenger, H., lompensorteerder, Halvemaan- straat 53 Oldenmenger, H., perser, Polsbroek 227 Oldenmenger, W., zonder, Kerksteegje 9 Olree, A., kantoorbediende, Kapp. v. d. Coppel- lostraat 30 Olreede Langen, Wed. J. K., zonder, Kapp. v. d. Coppellostraat 30 Olree, W., zonder, Coehoomsingel 124 Olthof, G., zonder, Albert Cuypstraat 31 Olthof, G., horlogemaker, Tadamasingel 34 OlthofOrmel, Wed. H. G. W., zonder, Deventer- weg 98 Olthof, H. H. A., magazijnbediende, Tadama singel 34 Olthof, J., zonder, Hemonystraat 14 Olthof, T. A., stations ass. NS, Spitaaalstraat 20 Olthuis, A., zonder, Oudewand 23 Olthuis, A.( expediteur, Oude Wand 23 Olthuis, A., fabrieksarbeider, Beukerstraat 60a Olthuis, C. H. J., smid-lasser, Kolenstraat 16a Olthuis, G., arb. gem. reiniging, Valckstr. 20 ben. Olthuis, J. W., hulpfitter, Buitensingel 69 OlthuisHendriksen, Wed. C., zonder, Oude Wand 23 Olthuis, K., chauffeur, Oude Wand 23 Olthuis, W., offsetdrukker, Talmastraat 8 Omme, A. van, zonder, Valckstraat lObov. Omme, J. van, werkt.bouwk., Berkenlaan 4 Ommeren, J. O. G. van, zonder, Marspoortstr. 18 Onstein, H., kruidenier, Kuiperstraat 19 OnsteinGerritsen, Wed. B., zonder, Wilgestr. 5 Onstenk, D. A., magazijnbed., Graaf Ottosingel 1 Onstenk, F. G., los arbeider, Groenesteeg 142 Onstenk, G., zonder, Groenesteeg 142 Onstenk, J. A., bierbottelaar, Spittaalstraat 1 Onstenk, J. H., metselaar, Buitensingel 20 Onstenk, J. L., gezinsverzorgster, Boompjeswal 7 Onstenk, J. M., houtzager, Buitensingel 42 Onstenk, J. W., transportarbeider, de Savomin Lohmanstraat 40 On wijn, K. F. J., machinist N.S., Hellenraet- plein 4 bov. Onzenoort, J. A. G. van, zonder, Spittaalstr. 35a OogjesWendholt, Wed. C., zonder, Polsbroek 25 Oogjes, J., koopman, Donkeresteeg 12 Oolbekkink, D., arbeider N.S., Tichelerstraat 2 Oolbekkink, E. H. J., wagenmeester NS, v. Hou tenstraat 8 Oolthuis, A. M., kloosterzuster, Martinetsingel 1 Oomen, E. P., analyste, Voorsterallee 54 Oomen, W., stationsambtenaar N.S., Voorster- allee 54 Ooms, A., arb. van Gend Loos, Geweldigers- hoek 11 Ooms, A. J., fabr.arbeidster, Paardenwal 31 Ooms, A. J., zonder, Paardenwal 31 Ooms, A. J., lijmcacheerder, Boxtartstraat 5 Ooms, A. J., metaalbewerker, Halvemaanstraat 33 Ooms, D., magazijnbediende, Prof. Piersonstr. 67 Ooms, E. W., textielnaaister, v. Houtenstraat 43 Ooms, F., metaalbewerker, Emmerikseweg 10 Ooms, H. H. P., papierbewerker, Prof. Pierson- straat 15 Ooms, J. B., zonder, v. d. Vegtestraat 115 Ooms, L., magazijnbediende, v. d. Vegtestr. 86 Ooms, L., buffetbediende, Geweldigershoek 2a Ooms, W., papierbewerker, v. Houtenstraat 43 Oonk, A., machinist N.S., Weg naar Laren 131 Oonk, B., tuinman gemeente, Bornhovestraat 31b Oonk, G. W., zonder, Hemonystraat 38 Oonk, J. H., zonder, Schimmelpennincklaan 71 Oonk, J. J., loodgieter-fitter, Tadamasingel 46 Oonk. J. J., loodgieter, Barlheze 34a Oord—Reitsma, Wed. B., zonder, Korte Beuker straat 10 Oorschot, J. A. van, zonder, Coehoomsingel 80 Oort, L. J. van, hfdas. Dir. Bel., Berkenlaan 10 Oortgiesen, A. J., leraar R.M.T.S., v. Dorthstr. 37 Oortgijsen, A. C., onderwijzeres, Martinetsingel 7a Oortmarssen, D. van, metselaar, Molenweg 41 Oosbree, A. G. van, cartonnagebewerkster, Kop pelstraat 14 Oossanen, M. van, schilder, Beekstraat 9 Oossanen, P. van, schilder, Beekstraat 9 Oossanen, P. van, timmerman, Rijkenhage 10 Oost, A., fabrieksarbeider, Graaf Ottosingel 89 Oostende, F. C. van, zonder, Warnsveldseweg 9 Oostendorp, T. W., metselaar, Barlheze 38 Oostenenk, G. J., zonder, Markt 101 Oostenenk, H. J., betonwerker, Buitensingel 5 Oostenenk, J., zonder, Broederenkerkstraat 1 Oostenenk, P., landbouwer, Broederenkerkstr. 1 Oostenrijk, J., zonder, Warnsveldseweg 24 bov. OostenveldHoekmeijer, Wed. J. M., zonder, Praebsterkamp 15 Oosterhaar, A., metaalbewerker, Pagematestr. 23 Oosterhaar, T. J., boekbinder, Pagematestraat 23 Oosterhof, J. F., kantoorbediende, Ruysdaelstr. 35 Oosterhoff, R. H., chemicus, Wellestraat 81 Oosterhuis, L. J., magazijnbed., Hazekamp 15 Oosterloo, H., kleuterleidster, Nieuwstad 4 bov. Oosterveld, G., melkbezorger, Ruys de Beeren- brouckstraat 65 Oostindiër, C., beambte seinwezen N.S., Weg n. Vierakker 5 Oosting, E., onderwijzer, v. Limb. Stirumstraat 10 Oosting, H., drogist, Weg naar Laren 30 Oostrom, J. van, magazijnbed., Oude Kanons- dijk 7 Ootjers, N. A., kleuterleidster, Nieuwstad 4 bov. Opbergen, B. P. W. van, hoofdass. dir. belastin gen, Sloetstraat 37 Opgenoorth, M., betonwerker, Praebsterkamp 4 Oppel, G. C., agent spoorwegboekh., Troelstra- laan 104 OppenhuizenAx, Wed. G., zonder, Hemony straat 13 Opstal, J. L. van, machinist N.S., Weg n. Laren 71 OpwijrdaTjeenk Willink, Wed. A. C., zonder, Coehoomsingel 114 Ordelman, J., handelaar, Hellenraetplein 20 Ordelman, J. W., zonder, Graaf Ottosingel 17 Ordelman, J. W., bezorger, Lunettestraat 38 Ordelman, W. H., landbouwer, Emmerikseweg 89 Ordelman, W., kantoorbed., Graaf Ottosingel 17 Ornee—Janssen, Wed. J., zonder, IJsselkade 2C Ornée, W. A., leraar, Deventerweg 47 Ort, J. W. C., emeritus predikant der N.H. Kerk, Coehoomsingel 5 Osch, A. H. van, transportarbeider, Prof. Pierson- straat 18 Osch, E. van, fabriekarbeider, Hartochstraat 16 Osch, G. A. van, werkster, Polsbroek 228 Osch—Hiddink, Wed. J. C. van, zonder, Spittaal straat 110 70 Osch, J. van, slager, Sidneystraat 45 Osch, J. J. van, kartonbewerker, Mgr. Nolens- straat 13 Osch, M. van, bakker, Weg naar Laren 102 Osch, P. van, transportarbeider, v. Houtenstr. 30 Osch, P. H. van, los arbeider, Sidneystraat 39 Osenbruggen, K. H. van, smid, Bogelweerdstr. 2 Oskamp, P. J., boekhouder, Deventerweg 195 OsselWiemelink, A. J., zonder, Basseroord 18 Ossel, H., gem.arb., v. d. Vegtestraat 52a Ossel, H., magazijnbediende, Wilgestraat 34 Ossel, J., ijsbereider, Weg naar Laren 199 Ossel, J., metselaar, Buitensingel 96 Ossewold, M. G. J., kantoorbed., Burg. Duck- meesterweg 11 ben. OstermannWever, Wed. H., grossierster, Praeb sterkamp 17a Ott, F. J. H., antiquair, Oudewand 1 Ott, L. H. M., winkelier, Stationsstraat 2 Otte, C. W. E., zonder, Barlheze 36 Otten, G., verzekeringsinspecteur, Praebster kamp 1 Otten, J., uitvoerder, Troelstralaan 86 Otten, J. H., adj. chef metaalwarenfabr., Berkel- singel 114 Otten, R. G., hfdonderwijzer, Leeuweriklaan 7 Ottenv. d. Sluis, L. boekbinder, Warnsveldse weg 83 Otten, W., betonwerker, Mars weg 18 Otten, W. H., typograaf, Buitensingel 68 Otterlo, H. J. van, apothekersassistente, Hobbe- makade 53 Otterlo, W. A. A. van, leraar, Berkelsingel 68 Otterloo, F. W. H., ambt. PTT, K. Hofstraat 9b Otterloo, R. H., vertegenwoordiger, Pagemate straat 37 Otterspeer, W., mach. NS, J. v. Oldenbarneveld- straat 22 Otto, J. H., revolverbankdraaier, Geweldigersh. 31 Oudbier, H., schilder, Dammanstraat 4 Oudbier, J., stoffeerder, Weg naar Laren 76 Oudbier, J. H., stanzer papierfabr., Halvemaan straat 31 Oudenampsen, A. W. C., magazijnbediende, Vlie- gendijk 41 OudenampsenSchlecht, Wed. D. G., zonder Coehoomsingel 5 Oudenampsen, H. H., winkelierster, Hagepoort- plein 2 Ouderdorp, B., arbeider, spoorw., Thorbecke- singel 83 Ouderdorp, B. J., magazijnbediende, Hemony straat 52 Ouderdorp, G., magazijnbediende, Hesmarktstr. 9 Ouderdorp, H., elektric.-loodg., Mr. Th. Heems kerkstraat 5 Oude Weernink, G. H. J., conf.fabr. bandleider, Burg. Dijckmeesterweg 39 Ouwendijk, H., drukker, Donker Curtiusstraat 11 Ouwerkerk, C., draaier mach.fabr., Marsweg 36 Ouwerkerk, L., kantoorbediende, Troelstralaan 34 Ouwersloot, N. H. J., leraar Kweekschool, Molen gracht 28 Overbeek, L., fotolaborant, Alb. Cuypstraat 28 Overbosch, J. H., zonder, 's-Gravenhof 22 Overdijk, A. L., onderwijzer, Van Hasseltstr, 10 OverdijkinkNachtegaal, B. W., zonder, Emme rikseweg 74 Overdijkink, H. P., techn. inkoper, v. Tillstraat 14 Overmaat, C., kartonnagebewerker, Koppelstr. 20 Overmaat, J. J., zeemknipper, Dr. Wibautstr. 11 Overmars, T. H., accountant, Leeuweriklaan 6 Overmulder, H. A„ tuinknecht, Goeman Borge- siusstraat 15 Overmulder, J., zonder, Appelstraat 27 Overmulder, J. H., fabrieksarbeider, Slindewater- straat 2a Overwater, J. F. A. M., verzekeringsinspecteur, Molengracht 31 Overweg, M. M., zonder, Prins Bernardlaan 69 OzingaKikkert, Wed. A„ zonder, Tadamas. 2a Behangerij en Stoffeerderij Weg naar Laren 76, Telefoon 3319 Overal te ontbieden Uw adres voor vakbekwaam uitvoeren van ALLE voor komende werkzaamheden, hetzij groot of klein. MAKELAARSKANTOOR Beëdigd MAKELAAR en TAXATEUR Telefoon 2636 Na kantoortijd 2740 Paalman, G., zonder, Heukestraat 1 Paalman, G. J., slager, Frankensteeg 7 Paalman, W. J., maatschappelijk werkster, Ruijs- daelstraat 11 Paape, H. W., handelsreiziger, J. v. Oldenbarne- veldstraat 2 Paasman, G., verpleegster, Coehoomsingel 3 Paatsvan Empel, Wed. M. H. J., zonder, Graaf Ottosingel 163 Paim, D., zonder, Kreijnckstraat 9 bov. Palm, H., groetenhandelaar, Vispoortstraat 3 Palm, J., ambt. gem.secretarie, W. H. Vliegen- straat 8 Palm, Kn kapper, Bogelweerdstraat 10 71

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1961 | | pagina 37