I't Is kwaliteit Wat Eefde bereidt Coöperatieve Melkinrichting EEFDE Fa MEIJER IIVK VRAAGT EEFDE'S PRODUCTEN MeerstadtWunderink, Wed. H. H., zonder, Berkelkade 13a Meerstadt, J., ambt. spoorwegen, Sidneystraat 80 Meerstadt, M., huishoudster, Schupstoel 7 Meerten, J. van, conducteur N.S., Staringstr. 43 Meerten, J. van, seinhuiswachter, Troelstral. 23 Meertens, G. P., machinist, Da Costastraat 38 Meester, F. H. de, zonder, Spoordijkstraat 39 Meesters, T. G., verpleegster, Coehoomsingel 6 Meemvsen, P. J., zonder, Zerboldstraat 28 Meeuwsen, R. M., dienstbode, Halvemaanstr. 19 Meeuw sen, W. P., bediende benzinestation, Hemonystraat 48 Meeverdenvan Stuyvenberg, Wed. M. J. van zonder, Weg naar Vierakker 21 Megens, Th. H. J„ electricien, Schoenmakerstr. 1 Meivan Leruling, Wed. B. van der, zonder, Prins Bernhardlaan 77 Meivan den Ham, Wed. J. B. L. van der, zonder Marspoortstraat 20 Meiling, C., opz. rijkswaterst., Jan Vermeerstr. 52 Mein, D., zonder, Weg naar Voorst 73 Meindersma, E., zonder, Coehoomsingel 52 Meinsma, M. A., kant.bed., Burg. Dijckm.weg 2 Mekel, W. J., radiomonteur, Valckstraat 20bov. Mekers, T. W., papierhandelaar, Burgem. Dijck- meesterweg 25 Melkert, J., electrisch autog. lasser, Isendoom- straat 20 Meilink, A., zonder, Markt 8 Meilink, C. H., handelaar in scheepsvictualiën, Markt 8 MengerinkSanders, Wed. W., zonder, Praeb- sterkamp 26 Mendel, H. H., scheikundige Keuringsd. v. Waren, Mackaystraat 40 Menger, J. B., smid, Albert Cuypstraat 1 Mengerink, A. J. kantoorbediende, Cort v. d. Lindenstraat 2 MenkhorstPlagman, Wed. J., zonder, Spoor- dijkstraat 31 Menkhorst, J. W., kantoorbediende, Groen v. Prinstererstraat 6 Mensink, A. D., zonder, Achterhoven 76 Mensink, A. D., stratenmaker, Molenweg 28 Mensink, G. J., zonder, Hazekamp 21 Mensink, G. J., rijksambtenaar, v. Houtenstr. 37 Mensink, H. R., grondwerker, Achterhoven 42 Mensink, J., machinist, Polsbroek 232 Mensink, J., machinist N.S., Thorbeckesingel 91 Mensink, J. W., timmerman, Zerboldstraat 3 Mensink, M. C. A., zonder Achterhoven 76 Mensink, R., magazijnbediende, Molenweg 83 Mentink, A. R. W. A., lerares nijverh. onderw., Rozengracht 20 Meppelink, E., zonder, Da Costastraat 31 Meppelink, E., bankwerker, Veerstraat 23 Meppelink, E., electriciën-loodgieter, Haven straat 27a Meppelink, H., chauffeur, Marsweg 43 Meppelink, H. H., zonder, Marsweg 43 Mer, C. J. van, opperman, Voorsterallee 86 Mer, C. J. van, metselaar, Appelstraat 29 Mer, H., kantoorbediende, Warnsveldseweg 58 Merks, S., uitvoerder, Markt 51a Merriënboer, M. A. van, coupeuse, Goem. Bor- gesiusstraat 25 Mertz Rijkens, A. E. Z„ zonder, Boompjeswal 16 Mertz, J. A. Th. L., hulp i/d huishouding, Ruijs- daelstraat 21 Mertz, J., verpleger, Ruijsdaelstraat 21 Messchaert, A. N., subst. off. v. Justitie, Leeuwe riklaan 25 MetselaarBranich, Wed. E. F., zonder, Isen- d oomstraat 17 Metselaar, H. A., zonder, Frans Halslaan 32 Metz, A. S., adm. ambt. jeugdgev., Dr. de Visser straat 5 Metz, E. de, dir. woninginrichting, Rozengr. 22 Meulen, A. van der, betonarbeider, Dieserstr. 23a Meulen, J. van der, cartonnagebwerkster, Water straat 18 Meulenvan Veldhuizen, Wed. J. J. van der, zonder, Deventerweg 58 Meulen, P. van der, met.draaier, Voorsterallee 74 Meulen, P. G. van der, directeur G.O.C.Z., v. d. Capellenlaan 24 Meulen, R van der, schilder, Marsweg 52 MeulenGroenhout, Wed. S. van der, zonder, Coehoomsingel 5 Meulen, W. van der, arb. betonfabr., Lange Hof straat 1 Meulen belt, E. J., insp. verz., Graaf Ottosingel 71 Meulenbroek, J. H., winkelbediende, Leeuwerik straat 39 Meulenbrugge, A., zonder, Frans Halslaan 60 Meulenbrugge, A. L., zonder, Hobbemakade 55 MeulenbruggeBast, Wed. P. B., zonder, Haze kamp 17 Meulenhnff, A. E. C., magazijnmeester, Mr. Th. Heemskerkstraat 9 Meuris, J., zonder, Bomhovestraat 23 Meuris, J. A., zonder, Berkelkade 3 Meuris, J. F., chauffeur, Bomhovestraat 23 64 Meuris, J M. J., kantoorbediende, Buitensingel 77 Meuris, J. O., vertegenwoordiger, Vispoortstr. 4a Meuris, J. Th., boekhouder, Buitensingel 77 Meurs, K. J., bewaarder H. v. Bew., Markt 52 Meuris, O., hoedenfabrikant, Graaf Ottosingel 101 Meurs, D. van, zonder, R. de Beerenbrouckstr. 24 Meurs, D. van, kantoorbediende, R. de Beeren- brouckstraat 24 Meurs, J. van, broodbakker, Praebsterkamp 7a Meurs, J. H. van, bewaker Huis v. Bew., Hartoch- straat 3 Meü, J. de, onderwijzer Chr. Ulo, Wellestraat 73 Mei, A. van der, zonder, Lunettestraat 42 Meij, E. van der, naaister, Lunettestraat 42 Meü, G. van der, mag.bed., Lammerssteraat 8 MeüKnol, Wed. G. H. van der, zonder, v. Has seltstraat 2 Meij, H. W. van der, filiaalchef, Buitensingel 58 Meü, J. van der, tandartsassistente, v. Hasselt straat 2 Meü, J. L. J. van der, bakkersknecht, Oude- wand 32a Meü, J. M. van der, werkster, Lunettestraat 42 Meüberg, J., machinist N.S., Tak v. Poortvliet- straat 19 Meüboom, A. J., zonder, Lievevrouwestraat 4 Meüboom, C., boekbinder, Deventerweg 87 ben. Meijboom, C. F., chauffeur, Lange Hofstraat 34a Meüboom,Stormink, H. zonder, Zerboldstr. 14 Meüboom, J. B., zilversmid, Donkeresteeg 62 Meijboom, R., bankwerker, Praebsterkamp 17 Meijer, A., verzekeringsagent, Hellenraetplein 1 Meyer, A., metaalbewerker, Talmastraat 16 Meijer, A. Th., adm. control. G.O.Z., Wellestr. 99 Meüer, A. W., koster R.K. Kerk, Nieuwstadskerk- steeg 4 Meüerde Boer, Wed. E., zonder, Hobbemakade 1 Meijervan de Pol, Wed. E., zonder, Markt 101 Meijer, E. A., bedrijfsleider, de Savomin Lohman- straat 7 Meüer, G., fraiser, Hemonystraat 23 Meüer, G J., leraar N.O., Mr. Th. Heemskerk straat 28 Meüer, G. M. G., zonder, Warnsveldseweg 27 MeüerWilgenhof, Wed. J., zonder, Hellenraet plein 27 Meüer, J., broodbezorger, Spittaalstraat 33a MeüerJansen, Wed. J., zonder, Jacob Dams. 24 Meyer, J. C., zonder, Prins Bernhardlaan 49 Meüer, J. A. A., predikant, Jac. Damsingel 30 Meüer, J. G. J., los arbeider, Weg naar Laren 69 Meijer, J. K., monteur, v. Limb. Stirumstraat 8 Meüer, L., rijksambtenaar, Kon. Julianalaan 47 Meijer, N. J., rijwielhersteller, Appelstraat 6 Meüer, Th. G. R., administrateur, Mr. Th. Heemskerkstraat 15 Meijer, T., huishoudster, Prof. Piersonstraat 61 Meüering, H., kapper, Spittaalstraat 37 Meüerink, A. B., handwerkonderwijzeres, IJssel- kade 3f Mey'erink, D. J., zonder, Markt 101 Meüerink, F., machinezetter, Hemonystraat 8 Meüerink, G., los arbeider, Groenesteeg 120 Meüerink, G. J., machinist N.S., Tadamasingel 65 Meüerink, G. J. F., boekhouder, Brugstraat 23 Meüerink, H., concierge, Bolwerksweg 17 Meyerink, H., vertegenw., Markt 72a Mey'erink, H. T., winkelier, Albert Cuypstraat 5 Meüerink, J. A., monteur P.T.T., Akkerstraat 23 Meüerink, J. H., zonder, Akkerstraat 22 Meüerink, J. H., boekbinder, Akkerstraat 22 Mey'erink, L. H., wegwerker N.S., Baankstraat 1 Meüerink, M., hulp i/d huish., Bolwerksweg 17 Meüerink, R., ploegbaas N.S., Overweg 3 Meüerink, W., wasbezorger, Barlheze 4 Meüers, E. ambt. arr. rechtbank, Fr. Halslaan 66 Meüers, W., dierenarts, Boompjeswal 13 MeülinkBergmeüer, Wed. A. C., zonder, Warns veldseweg 89 Meülink, J. A., zonder, Naadzak 4 Meijs, H. C. J., journalist, Mackaystraat 31 MichelsHendriks, Wed. W. E., zonder, Gewel- digershoek 39 Michielsen, G. H., koopman, woonwagenkamp Michielsen, H. P., metaaldraaier, Hemonystr. 57 Middelbeek, J., filiaalhouder, Turfstraat 6 Middelbeek, S., leraar boekhouden, Valckstr. 37 Middelbos, W., beambte in alg. dienst, v. Hol straat 16 Middelkamp—Nust, Wed. E., Markt 13 Middelkoop, A., calculator, Mr. Th. Heemskerk- straat 38 Middendorp, G. J. M., naaister, Weg n. Laren 117 Middendorp, L. A., zonder, Weg naar Laren 117 MierloLiesting, Wed. C. M. van, zonder, Gewel- digershoek 39 Mierlo, J. H. A. van, beambte seinwezen N.S., Slindewaterstraat 24 Migchelbrink, G. W., meubelmaker, Deventer weg 234 Milaan, J. B. van, zonder Wellestraat 95 Milius, A. A., werkt.kundige, Rembrandtstraat 42 Mi li usGraeuwert, Wed. A. J. J., zonder, Gast huiskamp 5 Milius, H. W., zonder, Gasthuiskamp 19 Milius, J. A. J., kant .bediende, Gasthuiskamp 19 Minnen, N. B. van, medisch analyste, Jac. Dam singel 14 Mobers, L. M., chemicus, Oranjeplein 8 Modderkolk, A., betonvlechter, Marsweg 47 Moerkoert-Bijkerk, R. G., zonder, Leuwerikl. 29 Moerman, J., kruidenier, Rembrandtstraat 31 Moerman, K., vakwerkman P.T.T., Kuiperstr. 36 Mojet, H. C., administrateur, Mackaystraat 32 Mölder, G. M., zonder, Geweldigershoek 39 Molen, C. van der, grossier, Kreijnckstraat 17 Molenaar, J. M., verpleegster, Gasthuiskamp 6 Molenkamp, S., metaalbewerker, Beekstraat 47 Molewijk, H. J., schrijfmachine-monteur, Hoorn werk 18 Molewük, H. J., schrijf machine-monteur, Lange Hofstraat 18 65 H. VERHEUL Korte Beukerstr. 6, Zulphen Telefoon 2521 Zutphens Speciaalzaak voor Haarden en Kachels Luxe en Huishartikelen Electr. Smedery Erkend Gasfitter

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1961 | | pagina 34