J. MULLIÉ N Muller, A. H., zonder, 's-Gravenhof 6 Muller, A. R., kantoorbediende, Nieuwstad 70 Muller, B. P., zonder, Sloetstraat 63 Muller, C. P. K., bankwerker, Sloetstraat 63 Muller, D. J., monteur-chauffeur, Troelstra- laan 26 MullerSoerink, Wed. G. J., zonder, Appelstr. J'5 Muller, J., kantoorbediende, Gasthuiskamp 4) Mullié, J., kleermaker, Markt 76 Mullink, J. J., dienstbode, Wilhelminalaan 15 Munneke, I. A., verpleegster, Weg naar Laren 103 Munnik, S. C. de, hoofdverpleegster, Coehoorn singel 3 Munster, F. W. van, schoenmaker, Rembrandt- Munster, H. van, zonder, Bakkerstraat 5 Munster, H. A. van, vertegenw., Mr Nolensstr. 2 Munster, H. A. van, metselaar, Talmastraat 28 Munster, J. van, elektricien, Melatensteeg 68 Munster, J. B. van, huisschilder, Kolenstraat 33a Mussies, A., reiziger, Weg naar Voorst 19e Mussies, A., transportarbeider, IJsselkade 8 Mussies, J., magazijnbediende, Baankstraat 72 Mussies, P., zonder, Baankstraat 72 Mussies, P., gemeentearbeider, Akkerstraat 25 Mussies, W., wegarbeider rijkswaterstaat, Kruis straat 53 Muylwjjk, J. F. van, kantoorbediende, Brugstr. 27 Muülwijk, L. A. M. van, kantoorbediende, Brug straat 27 ,r Mije—Knoester, Wed. P. van der, zonder, Mr. Th. Heemskerkstraat 18 Mijer, H. L. D., zonder, Dr. Kuijperstraat 21 Mijlof, B., arbeider gasvoorzien.mij., Pagemate- straat 20 Mijs, A. C., directeur spaarbank, Deventerweg 106 Mijs^—Kolff, Wed. H. J., zonder, 's-Gravenhof 6 Fa. Hamburg en v. d. Pol Dames- en Heren- kleermakerij Houtmarkt 76 - Telefoon 2091 Naafs, D. A., ambt. rijksbelastingen, Praebster- kamp 21a Naaüer, H., los arbeider, Akkerstraat 7 Naaijer, H. J. H., zonder, Kanonsdijk 128 Naaijer, R., timmerman, Kanonsdijk 128 Nachtegaal, B., e.v. G. W. Overdijking, zonder, Emmerikseweg 74 Nachtegaal—V. Dijk, Wed. E. E., pensionhoudster, Bornhovestraat 45 Nachtegaal, H., zonder, Emmerikseweg 74 Nachtegaal, J., verpleegster, Bornhovestraat 45 Nachtegaal, L. G., verwarmingsmonteur, Cort v. d. Lindenstraat 9 Nachtegaal, P. R., zonder, Markt 101 Nagel, D. J., ambt. lanmeetk. dienst, Rozenhof laan 24 Nagel, F. E., inspect, verz.mij., Emmerikseweg 2f Nagtegaal, A., kartonnagebewerker, Koppelstr. 26 NagtegaalHahne, Wed. A. W., zonder, Weg naar Laren 197 Nagtegaal, A. J., kantoorbediende, Weg naar Laren 70 Nagtegaal, B., fabrieksarbeider, Nieuwstad 29a Nagtegaal, B. C., poelier, Schamperdijkstraat 19 Nagtegaal, C., magazijnbediende, Graaf Otto- singel 51 Nagtegaal, C., expeditieknecht, Weg n. Laren 34 Nagtegaal, C. H., stoffeerder, Oude Kanonsdijk 90 Nagtegaal, G. C., fabrieksarbeider, Weg naar Voorst 51 Nagtegaal, G. C., monteur telefonie, Schamper dijkstraat 19 Nagtegaal, G. C. B., smid, Lijnbaanstraat 4 Nagtegaal, G. H., chauffeur, Boxtartstraat 13 Nagtegaal—Brietenstein, Wed. H., zonder, Paap straat 21 Nagtegaal, H. J., arbeider N.S., Prof. Pierson- straat 23 Nagtegaal, J., zonder, v. d. Vegtestraat 117 NagtegaalBouwman, Wed. J., zonder, Kruis straat 35 Nagtegaal, J. J., smid, Weg naar Voorst 19c Nagtegaal, J. J., machinebreier, Broederenkerk hof 3 Nagtegaal, J. M., zonder, Barlheze 36 Nagtegaal, J. W., landbouwer, Polsbroek 114 Nagtegaal, J. W., machinist N.S., v. Houtenstr. 10 Nagtegaal, M., stationsarbeider, Schoolstraat 47 Nagtegaal, W., fruithandelaar, Berkelsingel 116 Nagtegaal, W. H., monteur, Molenweg 47 bov. Nakken, J. B., zonder, Nieuwstad 99 Nales, G., echtg. Schut, zonder, Warnsveldse- weg 101 Nanning, R., waterbouwk. opz., Badhuisweg 5 Napel, G. ten, huishoudster, Sprongstraat 3 Napel, G. J. ter, vertegenwoordiger, Gasthuis kamp 13 Natrop, J. H. G., reclasseringsambtenaar, Heecke- renlaan 31 Naus, A. P., kapper, Markt 83 Nauta—Kok, Wed. A., zonder, Teniersstraat 25 Nauta J., hoofdportier, Coehoornsingel 8 Neck, J. W. van, besteller P.T.T., Emmerikse- weg 2c Neck, J. W. van, kantoorbediende, Mr Th. Heems kerkstraat 33 Neck, R. van, vertegenwoordiger, Berkelkade 12 Nederhand, J. A., werkmeester jeugdgev., Buiten singel 127 _a Neeleman, J. A., electricien, VoorsteraUee 74c Neeleman, W. H., boekhouder, Staringstraat 17 Negelen, A. F., zonder, Donker Curtiusstraat 16 Neisingh, J., kantoorbediende, Mr. Th. Heems kerkstraat 22 Nekkers, A. F., machinist N.S., Weg n. Laren 80 Nekkers, G., loodgieter, Oudewand 8a Nekkers, G. H., arbeider N.S., Weg n. Laren 168 Nekkers, G. J., monteur, Prof. Piersonstraat 37 70 Hotel - Café - Restaurant Grote of Oranje Sociëteit Bïergens „CASISO" Een grote en kleine zalen voor Oezelliger Vergaderingen Kestaurant Recepties Ontdekt Diners Feestavonden enz. SFEERVOL - INTIEM GEZELLIG Houtmarkt 63, Telefoon 3021 Oude Wand 18, Telefoon 2430 Nekkers, G. J., vertegenwoordiger, Boxtartstr. 11 Nekkers, J. A., zonder, Oudewand 8 Nekkers, J. A., loodgieter, Oudewand 8 Nekkers, J. H., opperman, Angerenstraat 7 Nekkers, M., hulp i/d huishouding, Coehoorn singel 3 Nekkers, W. F., zonder, Bornhovestraat 19 Nelemaat, G., magazijnbediende, Donker Curtius straat 10 Nengerman, A., 11. verpleegster, Coehoornsingel 3 Nengerman, G., zonder, Wilgestraat 12 Nengerman, G., zonder, Markt 94 Nengerman, G., vertegenwoordiger, Albert Cuyp- straat 45 Nengerman, G. J., monteur, Vijf morgenstraat 6 Nengerman, H., metaaldraaier, Buitensingel 78 Nengerman, H., tuinder, Vijf morgenstraat 5 Nengerman, J., costuumnaaister, Vijf morgen straat 27 Nengerman, J., bewaarder jeugdgev., Vijfmorgen straat 74 Nengerman, J., gevangenbewaarder, Vijf morgen straat 74 Nengerman, J., gereedschapslijper, Weg naar Voorst 105 Nengerman, J. G., zonder, Vijf morgenstraat 27 Nengerman, J. W., monteur landb.werktuigen, Vijfmorgenstraat 2a Nengerman, P., wachtmeester Rijkspol., Buiten singel 126 NengermanKlaver, Wed. T., zonder, Gr. Otto- singel 101 Nettl, Q., papiertechnicus, Kuiperstraat 11 Neujjen, S., leraar Baudartius Lyc., Frans Hals laan 38 Nicolai, J. W., commies, Coehoornsingel 114 Nieboer, G., vertegenwoordiger, Heeckerenlaan 13 Nieborg, H., zonder, Deventerweg 81 Niehot, N. D., zonder, Mgr. Nolensstraat 14 Niekerken, J. M. van, onderwijzeres Deventer weg 34 Nieskens, J. H., zonder, Deventerweg 69 Nieskens, W. L., beroepsmilitair, Nieuwstad 8a Niessink—v. Eekeren, Wed. A. E., zonder, Borro- straat 6 Niessink, H., smid-bankwerker, Weg n. Voorst 138 Niessink, J., hulpbewaarder jeugdgev., Marsweg 32 Nietrau, G. H., zonder, Leeuwerikstraat 4 Nieuwburg, A., opperman, Warme 8 Nieuwburg, A., broodbakker, Lombardsteeg 5 Nieuwburg, G., directeur drukkerij, Burg. Dijck- meesterweg 18 Nieuwburg, H., wagenmeester N.S., Heetijzer- straat 2 NieuwburgBoon, Wed. H. G., zonder, Berkel singel 38 Nieuwburg, J., zonder, Peppelstraat 17 Nieuwburg, J. H., kantoorbediende, Slindewater- straat 73 Nieuwburg, J. W., timmerman, Donker Curtius straat 9 Nieuwdorp, W., wagenlichter N.S., Wolfelerstr. 7 Nieuwenhoven, C. L. van, zonder, Wilgestraat 48 Nieuwenhoven, H. J. van, behanger-stoffeerder, Prof. Aalbersestraat 3 Nieuwenhoven, J. van, papiersorteerder, Thor- beckesingel 60 Nieuwenhoven, J. W. F. van, metaalbewerker, Buitensingel 75 Nieuwenhoven, J. W. F. van, typograaf, Mgr. Nolensstraat 8 Nieuwenhoven, R. van, boekbinder, Lievenheer- steeg 4 Nieuwenhuis, A., adm. ambtenaar, Jac. Dam- singel 22 Nieuwenhuis, B., boekbinder, Groen v. Prinsterer- straat 38 Nieuwenhuis, Chr., evangeliste, Spittaalstraat 74 Nieuwenhuis, C. W. M. R., huishoudster, IJs- baanstraat 26 ben. Nieuwenhuis, E., vertegenwoordiger, Laarstr. 120 Nieuwenhuis, K. J. E., kantoorbediende, Schim- melpennincklaan 49 bov. NieuwenhuisWonnink, Wed. W. J., zonder, Wambuisstraat 29 Nieuwenhuizen, C. G., tuinman openb. werken, Lammersstraat 14 Nieuwenhuizen, F. W., grondwerker, Groene- steeg 65 Nieuwenhuizen, G. H. M., koopman, Schimmel- pennincklaan 69 Nieuwenhuizen, H., papierbewerker, Paap straat 7 Nieuwenhuizen, J., tijdwacht N.S., Blekerstraat 3 Nieuwenhuizen, J. A. G., textielarbeider, Weg n. Voorst 158 Nieuwenhuizen, L. J., afd. chef, Lammersstr. 18 Nieuwenhuizen, L. J., koopman, Leeuweriklaan 15 Nieuwenhuijse, A. C., arts, Brugstraat 39 Nieuwenhuijzen, J. A. van, landbouw, ingenieur, Burg. Dijckmeesterweg 2a Nieuwenhuizen, W., lerares N.O., Mackaystraat 25 Nieuwkerk—Wind, Wed. M. H. van, Coehoorn singel 5 71

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1958 | | pagina 37