Ontvangkantoor der directe belastin gen, invoerrechten en accijnzen. Zaadmarkt 91. Actieve dienst der directe belastingen. Zaadmarkt 91. 2e. Inspectie der belastingen, 2e Aid. Coehoornsingel 46. 3e. Inspectie der registratie en succes sie. Zaadmarkt 91. 4e. Inspectie der Invoerrechten en ac cijnzen. Deventer, KI. Overstr. 38. Actieve dienst der invoerrechten en accijnzen. Douaneloods, empl. N.S. 5e. Kantoor van de Hypotheken, Ka daster en de Scheepsbewijzen. Zaadmarkt 91. 6e. Bureau Landmeetkundige dienst van het kadaster. Zaadmarkt 91. JUSTITIE. Kantongerecht. Zaadmarkt 88. Deurwaarders: Gerechtsdeurwaarder H. Roza, wonende en kantoor hou dende te Zutphen, Marschpoort- straat 7. Gerechtsdeurwaarder R. A. P. van der Woude, Burg. Dijckmeester- weg 13. Arrondissements-Rechtbank Zutphen. Gebouw: Martinetsingel 2. Voogdijraad. Secretariaat: Coehoorn singel 8. Ambtenaar v. d. Kinderwetten. IJs- selkade 9a. Advocaten en Procureurs: Mr. C. E. Stolk; Mr. B. G. Wilder- vanck de Blécourt; Mr. J. A. C. van Heusde,- Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge; Mr. B. Dijstra; Mr. H. V. Hogerzeil; Jhr. Mr. W. H. de Jon ge; Mr. D. van Zeben. Notarissen: J. A. Beker, Paardenwal 1; H. S. Tromp, Groenmarkt 26; G. Kroeb, Burg. Dijckmeesterweg 9a,- B. H. Vooys, Burg. Dijckmees terweg 8. Rijkspolitie: Postc. Politie te Water: Heeckerenlaan 44. Parketgroep. Parketwacht Paleis v. Justitie. Woonhuis Cmdt. Parket- groep Wachtm. J. van der Hoeven, Warnsveldseweg 103. DIVERSEN. Gewestelijk Arbeidsbureau Apeldoorn Bijkantoor Zutphen. Marschpoort- straat 5. Raad van Arbeid, bijkantoor Zutphen, Prins Bernhardlaan 325. Bureau Voedselcommissaris: Kantoor Rijksweg 4, Warnsveld. Stichting voor de Landbouw Kring 16. Secr.-Penn. J. W. Addink, „Rasink" Warnsveld. Rijkslandbouwconsulentschap voor Gelderland ten Oosten van de Rijn en de IJssel. Bureau: Coehoorn singel 8. Oudheidkundig Bodemonderzoek in Nederland. Correspondent voor het district Zutphen: J. R. Blaauw, Rijksstraatweg E 421 te Eefde bij Zutphen. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gelderland, Kantoor Zutphen. Burg. Dijckmeesterweg 12. GODSDIENSTIGE INSTELLINGEN EN KERKELIJKE VERENIGINGEN. Nederlands Hervormde Gemeenie. Predikanten: Ds. R. Riphaagen, Weg naar Laren 29. Ds. J. C. van Dongen, Deventer- weg 44. Ds. A. D. Wumkes, Deventerweg No. 32. Ds. P. C. Vermeulen, Rozenhof laan No. 4. Ds. M. G. Sterringa, Deventerweg No. 57. Ds. P. van Wijnen, Burg. Dijck meesterweg 7a. W. I. K. A., F. H. Tromp, IJselkade No. 9a. Kosters: Walburgkerk: H. H. Kiezebrink, Kerkhof 9. Broederen Kerk: G. J. van Boshei de, Nieuwstad 29a. Kerkelijk Bureau. N. H. G. Kerk- straatje 3. Parochie van de LI. Johannes de Do per te Zutphen. De Kerk ligt aan de Lievevrouwestr., een zijstraat van de Nieuwstad, ingang Nieuw- stadskerksteeg. De pastorie is ge vestigd: Tengnagelshoek 9. Pasto riegeestelijken: J. H. Scholte op Reimer, Pastoor der Parochie en Deken van het Dekenaat Zutphen. P. J. Beekman, kapelaan, J. C. H. Bemsen, kapelaan. Koster: A. W. Meijer, Lievevrouwestraat 6. 4 VERENIGINGEN EN INSTELLINGEN R. K. Kerkhof. Warnsveldseweg 107. Gereformeerde Kerk. Kerkgebouw: Oudewand. Predikant: Ds. G. S. Oegema, Coehoornsingel 124. Geref. Kerk (Onderhoudende Art. 31 D.K.O.). Kerkdiensten in Gebouw C.J.M.V., Paardewal 39. Koster E. J. Groeve, Paardewal 35. Doopsgezinde Gemeente. Secretaresse Mevr. Kroese, Deventerweg 83. Kerkdiensten in de kerk aan de Leeuweriklaan 7. Voorganger: Ds. J. A. A. Meijer, Rozenhoflaan 30. Evang. Luth. Gemeente. Kerk: Beuker- str. Predikant: Ds. F. J. B. van der Chijs, Deventerweg 123. Kosterij: Korte Beukerstraat 15. Chr. Geref. Kerk. Kerk: Rijkenhage 49. Voorganger: Drs. J. v. Genderen, Hazekamp 2. Koster: A. J. Hooger- steger, Groenmarkt 33-35. Remonstrantse Kring (Zutphen en Omstreken). Dienst in de Lutherse Kerk. Predikant: Ds. J. Th. Ma ckenzie. Secret.: Mevr. E. J. Bosch van Rosenthal-van Hasselt den Dam, Eefde. Leger des Heils. Hagepoortplein 4. ONDERWIJS INSTELLINGEN. Voorbereidend Lager Onderwijs. a. Openbaar Onderwijs. 1. Kleuterschool Hoven, School- str. 2. Hoofd: Mevr. A. ter Beek- de Vries, Schoolstraat 4. 2. Kleuterschool Leeuweriklaan. hoofd: Mej. E. v. Gaasbeek, Zut- phenseweg 7, Lochem. 3. Kleuterschool Paardewal. Hoofd: Mej. J. M. Eggink, Gast- i huiskamp 2. b. Prot. Chr. Onderwijs: Kleuter school, David Evekinkstr. Hoofd: Mej. G. Verduyn, Rembrandtstr. 15. c. R.K. Onderwijs: R.K. Kleuter school, Tengnagelshoek 6. Gewoon Lager Onderwijs. a. Openbaar Onderwijs. 1. Ligthartschool, Leeuweriklaan. 2. Rembrandtschool, Alb. Cuypstr. 3. Dav. Evekinkschool, idem str. 4. Tadamaschool, Tadamasingel. 5. Louiseschool, Louisesingel. 6. School in de Hoven, Schoolstr. b. Prot. Chr. Onderwijs: 1. Koningin Wilhelminaschool, Oudewand 35. 2. Prinses Julianaschool, Leeuwe riklaan 3. 3. Prins Bernhardschool, David Evekinkstraat 2. c. Rooms Katholiek Onderwijs: 1. R. K. Jongensschool, Tengna gelshoek 7. 2. R.K. Meisjesschool, Tengna gelshoek 3. Buitengewoon Lager Onderwijs. a. Openbaar Onderwijs: 1. Van Voorthuysenschool, Dav. Evekinkstraat. Uitgebreid Lager Onderwijs. a. Openbaar Onderwijs: 1. Martinetschool voor Ulo, Wa terstraat. b. Prot. Chr. Onderwijs: 1. Koningin Wilhelminaschool, Oudewand 35. c. Rooms Katholiek Onderwijs: R.K. Ulo-school voor jongens en meisjes, Tengnagelshoek 7. Nijverheidsonderwijs. 1. Vakschool voor Meisjes, Visch- poortplein 16. 2. Ambachtsschool, Hoornwerk 6. 3. Nijverheidsavondschool Hoorn werk No. 6. 4. Scheepsmachinistencursus, Hoornwerk 6. Voorbereidend Hoger en Middelbaar Onderwijs. 1. Gymnasium, 's-Gravenhof. 2. Gem. H.B.S. (A en B) met 5-jar. cursus, Tadamasingel (tijdelijk), nieuw gebouw aan de Reinmakers- hoek is in aanbouw. 3. Christelijk Lyceum (Baudartius- Lyceum), Isendoornstraat. Overig Onderwijs. 1. Handelsavondschool met 5-jar. cursus, Tadamasingel. Nieuw geb. enz. zie H.B.S. 2. Gem. Gymnastiekschool, Kat tenhavenstraat. 5

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1951 | | pagina 4