A. MEERSTADT J* Timmerman, Metselaar, Aannemer 156 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. KUIPERSTRAAT I TELEFOON No. 96 WerkplaatsROODETORENSTRAAT 8 Verstrekt gratis inlichtingen en begrootingen voor alle voorkomende werkzaamheden Meerstadt G. J., kantoorbediende, Heeckerenlaan 5. Meerstadt C. J. D., analyst, Berkelkade 13a. Meerstadt J., bureelambt. N.S., Coehoornsingel 18. Meerten geb. Pasman, wed. H. C. van, Groenesteeg 118. Meerten J. van, conducteur N.S., Staringstraat 43. Mees J., kantoorbediende, Nieuwstad 91. Meestra J., adj. Onderoff. b. d., Bernerstraat 7. Meeteren W. van, marechaussee, Warnsveldscheweg 97. Meeuwenberg H., kantoorbediende. Kuiperstraat 38. Meeuwenberg J., Kuiperstraat 38. Meeuwsen mej. H. A. T., Halvemaanstraat 47. Meeuwsen geb. Van der Hurk, A. J., Nieuwstad 14. Meeuwsen P. J., spoorbeambte, Zerboldstraat 28. Meeuwsen W. P., arbeider-telegrafist N.S., Hemonystraat 48. Mei D. van der, Marschpoortstraat 20. Mei H. van der. Prins Bernhardlaan 327. Mei J. van der, koopman, Schimrnelpennincklaan 19. Meilink mej. C. J., Warnsveldscheweg 98a. Mein D., bankwerker Spoorw., Weg naar Voorst 111. Meindersma mr. E., griffier Arr.-Rechtb., Waterstraat 36. <0 Meinsma mej. mr. E. M., comm. ter secretarie van Brummen, 's-Gravenhof 16. Meinsma geb. Overbosch, wed. dr. K. O., 's-Gravenhof 16. Mekeren B. van, kleermaker, Marschpoortstraat 6. Melgers mej. J. W., costuumnaaister, Jan Steenstraat 42. Meilink A., Hobbemakade I. Meilink C. H., winkelier, Markt 6. Meilink geb. van der Worp, wed. W. C., Markt 6. Memelink G., leerl. machinist Ned. Spoorw., Pagematestraat 47. Memelink H., landbouwer, Graaf Ottosingel 181. Menger C. M., 's-Gravenhof 6. Menger geb. van Nunspeet, wed. H., Spoordijkstraat 7. Mengerink G. H., machinist Ned. Spoorw., Praebsterkamp 26. Menger geb. Koek, wed. H., Hemonystraat 32. Menk A. B., leeraar, Laarstraat 85. Menk M. A., slager, Laarstraat 85. Menkhorst C. L., administrateur, Baankstraat I. Menkhorst H., boekbinder, Spoordijkstraat 31. Menkhorst J. W., kantoorbediende, Rembrandtstraat 14. Menko L., Berkelkade 12. Mensink A. D., arbeider, Achterhoven 76. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 157 Mensink A. D., schilder. Akkerstraat 5. Mensink G. J., Wilgestraat 13. Mensink G. J., opzichter gem. plantsoenen, Hazekanip 21. Mensink geb. Oostenenk, wed. G. J., Hazekamp 21. Mensink H., bakker, Warnsveldscheweg 62. Mensink J., Rembrandtstraat 6. Mensink J. C. N., machinebreier, Heukestraat 38. Mensink J. W., timmerman, Zerboldstraat 3. Mentink mej. A. R. W. A., leerares vaksch. v. meisjes. Overwelving 10a. Meppelder H. C. M., kruidenier, Nieuwstad 8. "0 Meppelink E., bankwerker, Marschweg 403. Meppelink E., arbeider Ned. Spoorw., Wilgestraat 39. Meppelink H., Weg naar Voorst 148. Meppelink H. H., arbeider gem. reiniging, Marschweg 317. Mer C. J. van, opperman, Roggestraat 2. Mertens J., ambtenaar Oude en Nieuwe Gasthuis, Van Löben Selsstraat 9. Mertz J., verpleger, Jan Steenstraat 23. Metselaar H. A., assistent Dir. Bel., Frans Halslaan II. Metselaar mej. A., typiste, Frans Halslaan 11. Metselaar mej. H. G., kantoorbediende, Frans Halslaan II. Metz B. de, leeraar b. d. Isr. Gemeente, Kuiperstraat 37. Metz E. de, accountant, Boompjeswal 10. Metz M. de, assistent accountant, Kuiperstraat 37. Meuleman W. A. G. M., Insp. Verz. Mn., Boompjeswal 9. W1 Meulen geb. Meerstadt, wed. D. ter, Berkelsingel 70. Meulen D. G. van der, koopman, Dieserstraat 34. Meulen E. van der, bouwk. opzichter, Vischpoortplein 14a. Meulen E. van der, winkelbediende, Oude Kanonsdijk 19. Meulen J. Tj. van der, dir. melkinr., Warnsveldscheweg 14, Meulen J. van der, papiersorteerder, Roodetorenstraat 2. Meulen R. van der, schilder, Marschweg 88. Meulen geb. van Veldhuijzen, wed. S. C. v. d., Deventerweg 83. Meulen Tj. van der, pettemaker, Hemonystraat 28. Meulen geb. Weijers, wed. Tj. v. d., Weg naar Laren 5. Meulen W. van der, banketbakker, Dieserstraat 34. Meulenbelt geb. Bakhuis, G. H., kruidenierster. Buitensingel I. Meulenbelt E. J., boekdrukker, Buitensingel I. Meulenbelt G., Nieuwstad 55a. Meulenbroek geb. Kuijper, wed. A. C., Groenesteeg 118. Meulenbroek J. H., winkelbediende. Leeuwerikstraat 39. Meulenbrug mej. D. A. H., Groenesteeg 118. Meulenbrugge A., Frans Halslaan 60. Meulenbrugge J., hoofd eener school, Hazekamp 17. Meuris J., loodgieter, Bornhovestraat 23. Meuris Jr. J. A., procuratiehouder, Beukerstraat 54. Meuris J. A., Graaf Ottosingel 79. Meuris J. Th., kantoorbediende, Buitensingel 77. Meuris mej. J. G., coupeuse, Bornhovestraat 23. Meuris O., hoedenfabrikant, Graaf Ottosingel 101. Meurs D. van, bakker. Weg naar Laren 45. Meij A. van der, werkman slachthuis, Lunettestraat 42. Mei] van der, geb. Knol, wed. G., Weg naar Laren 92. Meijboom A. J., lompensorteerder. Lievevrouwenstraat 4.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 80