Fa Makkin k&van Eldik Fa Arn. Meerstadt RUND-, KALFS- EN VARKENSSLAGERIJ 154 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. (J. Th. Furstner) JUWELIER Beukerstraat 43 Speciale kunstafdeeling met permanente Tentoonstelling van Tel. 325 werken van de meest vooraanstaande hedendaagsche kunstenaars Mansfeldt Jr. H., winkelier in dames- en heerenconfectie, Jacob Damsingel 8. Mantel A., Prins Bernhardlaan 228. Mantel J., concierge, Markt 19. Mantel K., radiomonteur, Gasthuisstraat 14. Marbais A. J., chauffeur, Jan Steenstraat 25. Maris P. van, rangeerder Ned. Spoorw., Buitensingel 104. Marken mej. J. E. van, Deventerweg 25. Marks geb. Bennink, wed. H. J., Bornhof. Marks H. J., arbeider, gem. reiniging, Vliegendijk 5. Marks J. W., gemeentearbeider, Baankstraat 21a. Marks W. J., pakhuisknecht, Lievenheersteeg 123. Markus G., grossier in rijwielonderdeelen, Pelikaanstraat 10a. Markus mej. J. B., bediende leeszaal, Pelikaanstraat 10a. Markus geb. Meijster, wed. R., Bornhof. Marskamp E. J., wachtmeester marechaussee, Weg naar Voorst 168a. Marskamp mej. J., coupeuse, Weg naar Voorst 168a. Marsman G., Laarstraat 122. Marsman H., koopman, Polsbroek 186. Martens Th. A., smid, Vijfmorgenstraat 78. Martens W. J., stationsambtenaar N.S., Hemonystraat 51. Martina G., granietwerker, Graaf Ottosingel 189a. Martinus mej. B. C., winkeljuffrouw, Kerkhof 3. Martinus mej. J. G., boekhoudster, Kerkhof 3. Martinus G., concierge, Bornhof. Martinus G. A., kamerbewaarder ten gemeentehuize, Kerkhof 3. Martinus J. B., vertegenwoordiger ijzerhandel, Heeckerenlaan 41. ö1 Marx H. I., landbouwer, Boompjeswal 11a. Massaro J. O., vloerlegger, Laarstraat 55. Masselink mej. A. M., moeder-overste St. Elisabethgesticht. Masselink mej. J. P., St. Elisabethgesticht. Mast mej. B., Halterstraat 7. Mast geb. van Dongeren, wed. H., Schupstoel 8. Mast geb. Meijerink, wed. H. A., Vischpoortstraat 4. Mast J. F., smid, Berkelsingel 76. Mast mej. J. H., kantoorbediende O. en N. Gasthuis, Vischpoortstraat 4. Mast mej. W. G., Weg naar Laren 50. Mastenbroek geb. Blokzijl, wed. J. W., varende. Maten geb. Schilten, wed. H. W., Melatensteeg 56. Maten J. H., rijkswerkman, Marschweg 411. Mathijssen M., kellner, Barlheze 54. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 155 Mattemaker J., rangeerder Ned. Spoorw., Bernhardsteeg 6. Mattern M. A., chef goederenloods Ned. Spoorw., Warnsveldscheweg 11. Maurik geb. van Gent, wed. J. D. van, Hoornwerk 5. Mazee mej. W. Th., Rozengracht 5. Medema L., kantoorbediende, Weg naar Laren 82. Meekhof H., vischventer, Baankstraat 11. Meel J. J. van, filiaalhouder, Turfstraat 16. Meemelink G., sigarenwinkelier, Lunettestraat 6. Meemelink H., winkelier in sigaren, Laarstraat 102. Meemelink H. J., spoorwegarbeider, Lunettestraat 6. Meendermk W., bleeker, Badhuisweg 2. Meenink C., arbeider, Marschweg 42. Meent geb. Eenink, wed. A. van de, Tadamastraat 17. Meent jr. A. van de, concierge vakschool voor meisjes, Spittaalstraat 13a. Meent mej. H. G. van de, onderwijzeres, Prins Bernhardlaan 295. Meent W. van de, commies Spoorw., Prins Bernhardlaan 295. Meer L. J. P. van, directeur groothandel in landbouwwerktuigen, Coehoorn- singel 78. Meer J. P. M. van, procuratiehouder, Coehoornsingel 78. Meer G. van der, besteller P.T.T., Tadamasingel 52. Meer J. van der, hoofdkeurmeester keuringsdienst van waren, Hobbemakade 57. Meer mej. M. M. van der, winkeljuffrouw, Tadamasingel 7. Meerdink J. W., ondermachinist N.S., Teniersstraat 29. Meerdink J. W., controleur P.I.C.A., Staringstraat 9. Meerendonk A. H. van de, gemeentewerkman, Vijfmorgenstraat 62. Meerendonk W. van de, Groenesteeg 127. Meerendonk H. B. van den, metselaar. Buitensingel 51. Meerman geb. Forch mej. G. L. te, Barlheze 13a. D. J. Jaspers Focks Frankensteeg 7 - Telef» 240 HANDEL IN FIJNE VERSCHE EN GEROOKTE VLEESCHWAREN Meerstadt geb. Surink, wed. A., Markt 60. MEERSTADT Sr., Firma A., Slager in Rund- en Kalfsvleesch. Houtmarkt 60, Tel. 66. Meerstadt A., timmerman en metselaar, Kuiperstraat 1, Meerstadt A. E., spekslager, Schupstoel 7. Meerstadt A. G., filmoperateur-fotograaf, Berkelkade 13a. Meerstadt mej. A. J. H., Coehoornsingel 18. Meerstadt C. H., houder van een bioscoop, Berkelkade 13a. Meerstadt geb. Sluijter, wed. G. J., Schupstoel 7.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 79