134 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Kits K. W., vertegenwoordiger, Hemonystraat 56. Klaarhamer H., opzichter gasfabriek en waterleiding, Nieuwstad 56. Klaasen A., slager, Dieserstraat 21. Klaasen A., grondwerker, Molenweg 77. Klaasen A., bankwerker, Zerboldstraat 19. Klaasen A., tuinder, Weg naar Voorst 17. Klaasen A. J., landbouwer. Weg naar Voorst 84. Klaasen A. J., concierge, Berkelsingel 10. Klaasen Jr. A. J., landbouwer, Kruisstraat 42. Klaasen A. J., boekbinder, Marschweg 90. Klaasen Chr. D. W., arbeider, Marschweg 475. Klaasen E. J., landbouwer, Vliegendijk 6. Klaasen E. J., arbeider, Weg naar Voorst 88. Klaasen G. J., landbouwer, Hemonystraat 44. Klaasen G. J., pakhuisknecht, Halvemaanstraat 61. Klaasen G. J., pakhuisknecht. Laarstraat 119. Klaasen G. J., tuin- en landbouwer. Oude Kanonsdijk 86. Klaasen G. J. H., stationskruier, Spiegelstraat 25. Klaasen H., landbouwer, Weg naar Voorst 17. Klaasen geb. Stegeman, wed. H. J., Weg naar Voorst 17. Klaasen H. J., landbouwer, Weg naar Voorst 100. Klaasen H. J., landbouwer, Oude Kanonsdijk 86. Klaasen J., magazijnknecht. Graaf Ottosingel 7. Klaasen J., arbeider. Spiegelstraat la. Klaasen J., landbouwer, Weg naar Voorst 98. Klaasen J. F., landbouwer, Weg naar Voorst 17. Klaasen J. G., landbouwer. Weg naar Voorst 225. Klaasen J. J., schoenmaker. Spiegelstraat 42. Klaasen geb. Tieleman, wed. J. J., boekhandel, Nieuwstad 66. Boekhandel KLAASEN, Nieuwstad 66. Uitgebreide Leesbibliotheek. Plaatsing van advertenties in alle bladen. Abonnementen op alle Tijdschriften. Klaasen J. S., loondorscher en tuinder. Weg naar Voorst 12. Klaasen W., verzekeringsagent, Weg naar Laren 69. Klaasen W. J., rijwielhersteller, Komsteeg I. Klaassen mej. A. C., coupeuse, Teniersstraat 8. Klaassen A. J., hoofdconducteur N.S., Jan Steenstraat 31. Klaassen geb. Bennink, wed. Chr., Weg naar Voorst 11. Klaassen D., groentehandelaar, Weg naar Laren 60. Klaassen D. J., Wilgestraat 13. Klaassen E., monteur P.T.T., Sloetstraat 47. Klaassen E. J., Baankstraat 33. Klaassen E. tuin- en landbouwer. Weg naar Voorst 76. Klaassen E. los arbeider, Kruisstraat 6. Klaassen G., groentenhandelaar, Weg naar Laren 58. Klaassen G., rijwielhandel, Spittaalstraat 55. Klaassen G. A., Bornhof. Klaassen G. A., depothouder ijsfabriek, Vischpoortplein 9a. Klaassen G. J., hulpkeurmeester gemeente-abattoir, Gasthuiskamp 15. Klaassen geb. Klein Nagelvoort, wed. G. J., Gasthuiskamp 17. Klaassen G. J., tuinder en handelaar in groenten, Baankstraat 35. Klaassen H. J., pakhuisknecht, Isendoornstraat 2. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 135 Klaassen mevr. H. A., Weg naar Laren 31. Klaassen J. F., tuinder. Weg naar Voorst 78. Klaassen J. F., landbouwer, Weg naar Voorst 76. Klaassen J. A. P., leerl.machinist N.S., Teniersstraat 8. Klaassen J. H., bankwerker Ned. Spoorw., Teniersstraat 8. Klaassen J. J., loodstypeur en rubberstempelmaker. Roggestraat 15. Klaassen W., transportarbeider, Roggestraat 15. Klaassen W. J., landbouwer. Weg naar Voorst 76. Klaassens K., huismeester Jeugdgevangenis, Prins Bernhardlaan 245. Klaauw J. F. van der, restaurateur, Stationsplein 16. <*0 Klaauw Th. C. van der, buffetchef, Stationsplein 16. Klaaijsen H. M., caféhouder, Deventerweg 27b. Klaaijsen geb. Harmsen, wed. J. B., Korte Hofstraat 4. Klare D. P., hoofd-ass. rijkslandbouwconsulent, Prins Bernhardlaan 319. Klaren A. K., Berkelsingel 3. Klaren mej. A. M., onderwijzeres, Berkelsingel 3. Klaren H. E., zuivelkeurmeester, Prins Bernhardlaan 301. Klasema geb. Jager A., huishoudster, Kanonsdijk 70. Klaver L. C., 2e machinist O. en N. Gasthuis, Hemonystraat 24. Kleiber, mej. J., huishoudster, Boompjeswal 4. Klein geb. van Zebpn, wed. J., Oudewed 3. Klein Brinke B. J., opperman, Kruisstraat 26. Kleinbussink B., leeraar ambachtsschool, Warnsveldscheweg 56 boven. Kleinbussink G., machinist Ned. Spoorw., Spittaalstraat 45a. Kleinbussink W., leeraar Ambachtsschool, Gasthuiskamp 23. Klein Heerenbrink H., caféhouder, Spittaalstraat 35a. Kleine H. B., hoofdonderwijzer a.d. Jeugdgevangenis, Heeckerenlaan 38a. Kleine H., Korp. kok, Weg naar Laren 100. Kleine R., brandstoffenhandelaar, Polsbroek 167. Kleine A. J. de, kantoorbediende, Wilgestraat 50. Kleine B. K. de, Bornhof. Kleinhout geb. Lainmers H. M., drogiste, Warnsveldscheweg 59. Klein Kranenbarg G. W., Wambuisstraat 29. Klein Kranenberg geb. Busser, wed. G., Dijkstraat 6. Klein Kranenberg H., rentmeester v. h. Bornhof, Coehoornsingel 96. Klein Nagelvoort B., rangeerder bij de spoorw., Dwarsstraat 8. Klein Nagelvoort Ch., grondwerker, Kanonsdijk 38. Klein Nagclvoort geb. Lammers, wed. G., Molenweg 87. Klein Nagelvoort geb. Wesseldijk, wed. G. H., Weg naar Voorst 48. Klein Nagelvoort G., brandstoffenhandelaar, Oude Touwbaan 12. Klein Nagelvoort G. J., pakhuisknecht, Kolenstraat 25. Klein Nagelvoort G. J., Kolenstraat 25. Klein Nagelvoort G. schilder, Sidneystraat I. Klein Nagel voort H., arbeider zeemleerfabriek, Oude Touwbaan 12. Klein Nagelvoort geb. Langenberg J. M., Graaf Ottosingel 121. Klein Nagelvoort geb. Everhard, wed. W., Oude Touwbaan 12. Klein Nagelvoort W., koopman ijzer en lompen, Lunettestraat 10. Klein Nengerman H., grondwerker, Laarstraat 61a. Klein Nulend G., bakker, Spittaalstraat 29. KLEIN NULEND, G., v.h. G. J. Looman, Spittaalstraat 29, Tel. 1061. Prima bruin brood, Tafel- en Theebeschuit. Speciaal adres voor kleingoed.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 69