Garage H. M. ENTERMAN - Zutphen IN AUTOMOBIELEN 92 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Boompjeswal Telephoon 946 Bornhovestr. ^11 Hishs Speciaal adres voor verhuur van verzefecrd AUTO's ZONDER CHAUFFEUR Engelen H. J. van, tuinder. Schoolstraat 26. Engelen J. van, broodbezorger, Lievevrouwestraat 14. Engelen K. A. van, boekdrukker, Groenesteeg 81. Engelenburg W. van, natuurk. ingenieur, Vliegendijk 19. Engelhart C. A., verpleger 0. en N. Gasthuis, Weg naar Voorst 134. Engelhart W., Weg naar Voorst 134. Engels W., machinist groote vaart, Spittaalstraat 3. Engelsma F. G. A., musicus, Warnsveldscheweg 142. Engelsman C. den, Sidneystraat 74. Engelsman J. A. C. den, verzekeringsagent, Vischpoortstraat 3a. Enk geb. Neuendorf! wed. J. van, Prins Bernhardlaan 280. 0 Ensing F. J., St. Elisabethgesticht. Enterman H. M., garagehouder, Bornhovestraat 3Ia. Entingh A., arbeider, Halterstraat 9. Enzerink geb. Kraa, wed. A., Ruitershofje. Enzerink A. A., magazijnbediende, Staringstraat 16. Enzerink H. A., concierge museum, Hemonystraat 45. Enzerink geb. Eykelboom, wed. H. J., Paardewal 2. Enzerink M., Sloetstraat II. Eras K. J. H. G., electrotechniker, Korte Hofstraat la. *>0 Es E. C. van, winkelbediende, Barlheze 8. Es E. J. van, bezorger v. tijdschriften, Lievenheersteeg 13. Es W. F. van, boekdrukker, Ruysdaelstraat 10. Esker J. van den, bankwerker, Nieuwstad 57. Eskes W. O., onderwijzer, Hoornwerk 73. Eskes mej. W., onderwijzeres, Hoornwerk 73. Esselink mej. M., St. Elisabethgesticht. Essen D. van, Broederenkerkstraat 1. Essen J. H. van, hoofdopzichter Ned. Arb. Dienst, Heeckerenlaan 55. Essen 1. van, kantoorbediende, Heeckerenlaan 55. Ester R. A., slager, Warnsveldscheweg 61. Ettinger H. W. C., handelsvertegenwoordiger, Zevennoteboomstraat 2b. Euvelman C., koopman in lompen, Polsbroek 70. Euvelman K., koopman in lompen, Groenesteeg 14. Everhard C., timmerman, Baankstraat 42. Everhard geb. Westerveld, wed. H., Spittaalstraat 5. Everhard H. J., winkelier in vleeschwaren, Spittaalstraat 5. Everhard H. J., wachtmeester der marechaussee, Praebsterkamp 7a. Everhard J. Chr., Baankstraat 42. Everhard J. C., slager. Lange Hofstraat 29. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Evers A., monteur. Hoornwerk 4. Evers Jr., A., Handelsreiziger, Kuiperstraat 1. Evers Jr. A. T., pakhuisknecht, Oudewand 47. Evers Sr., A. T., Armenhage 26. Evers geb. Graffelman, wed. B. J., Laarstraat 15. Evers geb. Veldman, wed. E., Polsbroek 72. Evers E. J., boekhandelaar, Laarstraat 15. Evers geb. Karssen, wed. E. J., Slindewaterstraat 58. Evers mej. G., kantoorbediende, Laarstraat 48. Evers G. E., taxi-ondernemer, Oude Kanonsdijk 46. 0 Evers G. L., voerman, Apenstert 3. Evers H., koopman in matten en borstelwerk, Polsbroek 232. Evers geb. Mexsenaar, wed. H. J., Jan Steenstraat 6. Evers H. M., schilder, Buitensingel 47. Evers mej. J., kantoorbediende, Kerksteegje 3. Evers J. G., uitvoerder aannemersbedrijf, Oude Kanonsdijk 68. Evers K. J., arbeider, Bakkerstraat 6. Evers M., schilder, Kerksteegje 3. 0 Evers M. J., landbouwer, Polsbroek 32. Evers M. J. koopman in oliën en vet, Buitensingel 91. Everts D., steenhouwer, Achterhoven 18. Everts H., schoenmaker, Buitensingel 45. Everts W., schoenmaker, Buitensingel 43. Everwennink mej. W. A., verpleegster. Gasthuisstraat 18. Ewald F. W., loopknecht, Praebsterkamp 9a. Ewald J. L., plaatswerker a. d. gasfabriek, Wilgestraat 49. Eijbergen mej. A. B. van, naaister, Laarstraat 89. Eijbergen B. G. C. van, kantoorbediende, Hoornwerk 33. Eijbergen G. C., van, Bornhof. Eijbergen W. G. van, bakker. Laarstraat 89. Eijerkamp A., pakhuisknecht, Emmerikscheweg 71. Eijerkamp E. J., fabrikant v. stoffen en meubelen, Badhuisstraat 21. Eijerkamp E. J. J. A., pakhuisknecht, Lunettestraat 40. Eijerkamp mej. E. J., Lunettestraat 4. Eijerkamp H., arbeider houthandel, Emmerikscheweg 71. Eijerkamp J., arbeider, Emmerikscheweg 71. Eijerkamp J. A., Lunettestraat 4. Eijk A. A. J. van, beheerend vennoot pettenfabriek. Weg naar Laren Eijk D. A. van, kapper, Weg n. Laren 37. Eijk D. A. van, ambten, ter secr. watersch., Weg naar Laren 37. Eijk G. W. J. van, kapper, Overwelving 6a. Eijk H. J. van, rijwielhandelaar, Rijkenhage 6b. Eijk J. B. H. van, kapper, K. Hofstraat 5. <0 Eijk Th. A. van, Bornhof. Eijk W. J. van, linieerder, Emmerikscheweg 95. Eijkel J. van, kuiper brandewijnstokerij, Tadamastraat 22a. Eijkel R. van, stoker brandewijnstokerij, IJsselkade 8. Eijkel Z. van, agent van politie, Staringstraat 51. Eijnden J. van den, Spittaalstraat la. Eijsden H. F. J. van, v. d. Capellenlaan 33. Eijsden H. G. van, kleermaker, Laarstraat 7a. Ezerman F,., magazijnbediende, Roggestraat 10. Ezerman Sr., H. J., Roggestraat 10.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 48