166 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Mierlo mej. J. M. van, Gew. hoek 39. ï!r 1 i rwr' A' Va?>:- hoofdvertegenwoordiger Slindewaterstraat 24 Mierlo J. M. van, Dieserstraat 64. y! !us d" W. arbeider Ned. Spoorw., Gasthuiskamp 19. Milius P A. handelsreiziger, Gasthuiskamp 5. Minet geb Koot, wed. H. J„ Walstraat 17. Minet L. C., pakhuisknecht, David Evekinkstraat 13. Minkhorst geb. Degenaar, wed. G., Spittaalstraat 17. MISPELBLOM BEYER ZOON, J. Wijnhandel, opgericht 1748. Waterstraat 34, Tel. 146. Postgiro No. 27248. Modderman geb. Cratama wed. mr. B. H„ Coehoornsingel 8, Modderman mej. dr. J. G., Coehoornsingel 8. Moei J. de, arbeider Ned. Spoorw., Weg naar Voorst 73. Moens L)., steendrukker, Heukestraat 5a. Moesman K., kantoorbediende, Deventerweg 58. Mo geb. van den Hoogen, wed. A., St. Elisabethsgesticht. Mo enaar ïr. D., oud ing. spoorw., IJsselkade 19, MoIIenhor J., timmerman-aannemer, Warnsveldsche weg 22. Monne M., serg. majoor, Zerboldstraat 37. Montagne G. J., gemeente-arbeider, Baankstraat 46 Montagne geb Nuesink, wed. J. J„ Weg naar Voorst lie. Montagne J. J., boekbinder, Baankstraat 21a. Montanari F. J., automatensteller, Spoordijkstraat 9. ^J°0!! onderwijzer, Warnsveldsche weg 39. Mooi] F. H., machinist Ned. Spoorw., Sloetstraat 33 Morhee mej. A., Ruitershofje. Morhee A. B directeur N V. H. Oyens en Zn.. Heeckerenlaan 16. Morhee J., Martmetsingel 3, Morren geb. Jansen, wed. E. W., Bornhof. Mossel M., schoenmaker, Van Löben Selsstraat 19. Mostert A., verpleger, Van Löben Selsstraat 8. Mostert C. 1., arbeider, Beekstraat 8. Mot J., monteur, Sloetstraat 17. Mounts mej. G, onderwijzeres, St. Elizabethsgesticht. Mouwen G. J. M., magazijnmeester, Sloetstraat II. Mozes A., manufacturier, Kuiperstraat 30. Mozes D., winkelier in galanteriën, Kuiperstraat 39. Mozes H., handelsreiziger, Rembrandtstraat 13. Mozes I., makelaar m roerende en onroerende goederen. Brugstraat 5*5» Muetstege G„ machinist Ned. Spoorw., Buitensingel 205. Muil h. J., timmerman, Marschweg 425. iu"! P lj' ^er' kan'oorbediende, Pagematestraat 15. Mu J. H. ter, monteur, Bernhardsteeg 6a. Mm J. W. ter, magazijnknecht, Zerboldstraat II. Mulder A., schilder, Laarstraat 68. MuJder A. G., kantoorbediende, Laarstraat 68. Mulder B., Kap. Infanterie, Deventerweg 42. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT f2.per kwartaal. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN 167 Mulder C. F., loodgieter, Molenweg 16. K Mulder D., directeur gem. dienst v. sociale zaken, Heeckerenlaan D, Mulder E., Vijfmorgenstraat 16. Mulder geb. ScherpenzeelG., Spittaalstraat 54a. Mulder mej. G. J., costuumnaaister, Hazekamp 15. Mulder geb. Holmer, wed. G. J., Wilgestraat 2_. Mulder H., ass. Spoorw., Pagematestraat 24. Mulder H., bakker, Graaf Ottosingel 131. Mulder H., sigarenwinkelier. Markt 78. Mulder H. J., bakker, Turfstraat 10, Mulder H. J., machinist Spoorw., Frans Halslaan V. Mulder H. J-, ondermachinist Spoorw., Buitensingel 156. Mulder H. J., in verzekeringen. Laarstraat 68. Mulder J., adj. comm. dir. bel., Heeckerenlaan 23. Mulder mej. J., Turfstraat 10. Mulder J. B„ ketelwasscher b. d. spoorw., Slindewaterstraat l. Mulder geb. de Koning, wed. J., Warnsveldsche weg 1L-. Mulder mej. J. H., werkvrouw, Warnsveldsche weg I5U. Mulder L., Vijfmorgenstaat 16. Mulder M., handelsvertegenwoordiger. Weg n. Laren 155,^. Mulder mej. P. A., costuumnaaister, Emmeriksche weg II. Mulder geb. Jansen, wed. R., Emmeriksche weg 57. Mulder geb. van Engelen, wed. W., s Gravenhof 6. Mulderije A. B., assuradeur, Deventerweg 40, MULDERIJE CO., IJsselkade 8, Tel. 278. Assurantie. Passagekantoor. Bijkantoor Assurantie Compagnie te Amsterdam v. 1//1, in.v. Mulderije geb. Maris, wed. H., Deventerweg 19, Mulderije P. S., Deventerweg 19, Muller mej. A. H., Nieuwstad 91. Müller geb. Klaassen. wed. A. J., Lange Hofstraat 14. Muller B. P.. machinist, Sloetstraat 63. Muller D. J., Berkelsingel '4. Muller geb. ter Beek, wed. G. J., Weg naar Voorst IVg. Mullers geb. Stegeman. wed. G. J., Deventerweg 64. Mullié J., kleermaker, Markt 76, Munk M. N. P., perser in confectiefabriek, Pagematestraat Munnik W., Berkelsingel 54. Munnik mej. C. de, verpleegster, Bornhof. Munster H. van, arbeider, Laarstraat 108. Munter ds. G., predikant Evang. Luth. gemeente, Deventerweg Murk C., sergeant, Nieuwstad 79. Müsse geb. Akkerman, H., woonwagen. Mussies A., pakhuisknecht en verlofhouder, Weg naar Voorst IVe. Mussies A., landbouwer, Weg naar Voorst 86. Mussies P., gemeentearbeider, Baankstraat 72. Müthing H., venter in galanterieën, woonwagen. Muijderman geb. van den Bergh, wed. J. C., Kattenhavenstraat 5. Muijderman J. C., garagehouder, IJsselkade 24a. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1940 | | pagina 85