142 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Kle ne A J. de, boekhouder, Wilgestraat 50. Kleine B. K. de, Bornhof. Kleingeld B., korp.-schoenmaker, Slindewaterstraat 42. Kleinhout geb. Lammers, H. M., drogiste, Warnsveldsche weg 59, Klein Kranenbarg G. W., spoorbeambte, Wambuisstraat 29. Klein Kranenberg G. W., arbeider N. S., Wambuisstraat 27. Klein Kranenberg geb. Busser, wed. G., Dijkstraat 6. Klein Kranenberg H., rentmeester v. h. Bornhof, Coehoornsingel 96, Klein Nagelvoort B., remmer bij de spoorw., Dwarsstraat 8. Klein Nagelvoort Ch., poelier, Kanonsdijk 38. Klein Nagelvoort geb. Lammers, wed. G., Weg naar Voorst 44. Klein Nagelvoort geb. Wesseldijk, wed. G. H., Weg naar Voortst 48. Klein Nagelvoort G. J., arbeider, Kolenstraat 25. Klein Nagelvoort G. schilder, Sidneystraat I. Klein Nagelvoort geb. Langenberg J. M., Graaf Ottosingel 121. Klein Nagelvoort geb. Everhard, wed. W., winkelierster, Kanonsdijk 38. Klein Nagelvoort W., pluimveehandelaar, Lunettestraat 10. Klein Nulend G., bakker, Spittaalstraat 29. KLEIN NULEND, G., v.h. G. J. Looman, Spittaalstraat 29, Tel. 1061. Prima bruin brood, Tafel- en Theebeschuit. Speciaal adres voor kleingoed. Klein Schmeink wed. J. B., Rijkenhage 10. Klein Winkel J. W., Hemonystraat 21. Kleiterp mej. W., leerares vakschool. Overwelving 3a. Klem geb. Weijers, wed. M. G., Martinetsingel 19a. Klem J. M., teekenaar, Vischpoortstraat 3a. Klem M. J., Hobbemakade II. Klerk H. de losse arbeider, Kreynckstraat II. Klerk H. de, galvaniseur, Wilgestraat 15. Klerk H. J. de, spoorbeambte. Gasthuiskamp 206. Klerk J. C, de, machinist N. S., Praebsterkamp 28. Klerk J. W. de, smid, schoolstraat 41. KLERK, Firma S., W. G. E. Valk. Turfstraat 21, Telefoon 248. Banketbakkerij en Kokerij. Klerk W. J. de, seinhuiswachter, Weg naar Laren 179. Kleve geb. Wassink, wed. K. R., Berkelsingel 38. Kleve mej. F. P., winkeljuffrouw, Hemonystraat 9. Kleijn W., tractie-opz. N. S. Prins Bernhardlaan 307. Kleijn A. de, chauffeur, Groenesteeg 48. Kling Th. J. H., administrateur coöp. „Volksbelang", Hoornwerk 57. Kling geb. Dijkstra F., Weg naar Laren 88. Klinkenberg M., kapper, Korte Hofstraat 5.. Klip G. A. van der, bouwkundige, Beukerstraat 38. Kloe D. A. de, kantoorbediende, Vliegendijk 16. Kloe J. de, houder v. e. waschinrichting, Vliegendijk 16, Klok P., koopman, Jan Steenstraat 25. Klokman mej. A. C. A., Deventerweg 12. Klomp G. H., capitulant, Nieuwstad 79. Klompenburg J. van stoker Ned. spoorw., Buitensingel 70. Adverteert in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 143 Klomps B. J., barbier, Emmeriksche weg 115. Kloosterman J. C., eleetricien, Warnsv. weg 53a. Kloosterman W. M. H., sigarenmaker. Weg naar Voorst 36. Klooster H. J., chauffeur, Spittaalstraat 35a. Kloosters G., Staringstraat 34. Kloppers H., kruidenier, Turfstraat 6, Kloppers J. W., Turfstraat 6. Kloppers W. C., timmerman, Turfstraat 6. Klos P., Beukerstraat 62. Klösters L. J., magazijnknecht, Kanonsdijk 34. Kluin geb. Esmeijer G. M. C.. Berkelsingel 124a. Kluin G. A., Bornhof. Kluin G. M. A., machinezetter, Buitensingel 164. Klukhuhn P. H., Weg naar Laren 95. Klumpenhouwer geb. Brandenbarg wed. B., Weg naar Laren 154. Klumpenhouwer B., fabrieksarbeider, Wilgestraat 28. Klumper J. A., chauffeur. Vijfmorgenstraat 38. Klumpers A. J., mach. Spoorw., Van Löben Selsstraat II. Klumpert G. H., voerman, Kanonsdijk 4a. Klumpert H., chauffeur, Weg naar Laren 70. Klumpert H. J., voerman, Kruisstraat 72. Klumpert Jr. H., voerman, Weg naar Voorst II, Klumpert geb. Klumpert wed. J., Brugstraat 9. Klumpert P., huisbewaarder, Brugstraat 9. Kluwen geb. Gerritsen, wed. M., Barlheze 30. Kluytenberg A. T., kleermaker, Kerkhof 13. Knegt mej. H. J., huishoudster, Sprongstraat 3. Knegt W. de, Sidneystraat 33. Knegt W. de, badmeester, Isendoornstraat 8. Knippenberg H., rangeerder N. S., Hemonystraat 50. Knobbe G. J., kruidenier, Weg naar Voorst 3. Knoek geb. Koppel, wed. D. E., Graaf Ottosingel 165a. Knol mej. A. G., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Knol A., autobuschauffeur, Spiegelstraat 18. Knol C., Prins Bernhardlaan 260. Knol C. T., boekhouder, keuringsdienst, Frans Halslaan 40. Knol J., concierge-amanuensis, Gasthuiskamp I. Knol J. B., kantoorbediende, Prins Bernhardlaan 260. Knol mej. M. H., verkoopster, Frans Halslaan 40. Knol Th. E. J., persvergulder, Pagematestraat 8. Knol mej. W. H., verpleegster, Coehoornsingel 3. Knoop mej. E., onderwijzeres, Coehoornsingel 18. Knoppers H. H., kantoorbediende, Hazekamp 12. Kobus G. J., leerl. verpleger, Gasthuistraat 18. Kobus J. M., boekhandelaar, Nieuwstad 85, *0. Kobus W., koopman, Marschpoortstraat 1,'ï#. Koch A. H. W., fabrikant, Rozenhoflaan 9, Koch A., machinist Ned. spoorw., Weg naar Voorst 136. Koch B., arbeider Tadamastraat 6. Koch J. B., kleermaker, Tadamastraat 6. Koch mej. J., telefoniste, Tadamastraat 6. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1940 | | pagina 73