Garage H. M. ENTERMAN - Zutphen IN AUTOMOBIELEN 98 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Elk geb. Muijderman, wed J. P. W., Deventerweg 95. Elk mej. P. M. van, Nieuwstad 83. Ellenbroek Th. J. W., manufacturier, Br. kerkhof I. Elschot W., arbeider, Hoogfstraatje 9. Elshof geb. Hijink wed. H. J. ten, Hemonystraat 22. Elsinga B., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Elsinga G., agent v. politie, Frans Halslaan 7a. Elzas H. H., koopman in leer, Weg naar Laren 17. Elzas I., handelsreiziger, Waterstraat 1. Elzas J zn. M.koopman in goud- en zilverwerken, Deventerweg 141. Elzas M. N., handelreiziger, Oudewand 8. Elzas geb. ten Bosch, wed, S., Lange Hofstraat 12a. Elze G. J. ten, aannemer, Tadamasingel 5 Elze J. H. ten, timmerman. Prins Bernhardlaan 331. Elzinga G. H., winkelier in modeartikelen, Beukerstraat 75. Eman W. G., wachtmeester b.d. marechaussee, Warnsv. weg 101. Emperpoll E. aannemer, Overwelving 2a. Emsbroek geb. Dolman, wed. H., Pelikaanstraat 14. Emsbroek J. W., slagersknecht, Laarstraat 38. Ernst C. van, arbeider, Lijnbaanstraat 4. Ernst H. E. van, petroleumkoopmanLievenheersteeg 7.> Ernst H. J. van, arbeider, Kolenstraat I5a._ Ernst J. van, petroleumventer, Zevennoteboomstraat 10. Ernst J. M. van, schoenmaker, Bornhovestraat 35. Enck A. van, mandenmaker, Weg naar Laren 127. Enck D, J. van, arbeider, Baankstraat 49. Enck G. J. van, landbouwer, Markt 3. Enck G. J. Jr. van, Groentenhandelaar, Rozengracht 20a. Enderink E. J. bankwerker, Lieveheersteeg 119. Enderink H., seinwerker Ned spoorw., Buitensingel 178. Engel A., loopknecht, Marschweg 80. Engel G. Graaf Ottosingel 91. Enge! H. J., arbeider, Halvemaanstraat la. Engel Ph., Bornhof. Engelbarts P. W., rangeerder, Slindewaterstraat 10. Engelen geb. Wichgers, wed. A. van, Bornhof. Engelen geb. Lammers, wed. A. C. van, Polsbroek 81. Engelen A. S. van, handelaar in brandstoffen, Laarstraat 115. ENGELEN, A. S. VAN, Laarstraat 115, Tel. 848. Handel in alle soorten Brandstoffen. Engelen G. J. van, pakhuisknecht, Marschweg 93. Engelen G. J. van, Laarstraat 25a. Engelen H. J. van, landbouwer, Schoolstraat 26. Engelen J. van, broodbezorger, Lievevrouwenstraat 14. Engelen K. A. van, boekdrukker, Lievevrouwenstraat 14. Engelhart C. A., verpleger O. en N. Gasthuis, Weg naar Voorst 134. Engelhart W., Weg naar Voorst 134. Engels W., machinist groote vaart, varende. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 99 Engelsma F. G. A., musicus, Warnsveldsche weg 142. Engelsman C. den, Sidnevstraat 74. Engelsman J. A. C. den, verzekeringsagent, Sidneystraat 74. Enger ing Jh. J. F., expediteur, Deventerweg 58. Enk geb Neuendorff wed. J. van. Prins Bernhardlaan 280. m Ensing r. J., Geweldigershoek 39. Enterman H. M., garagehouder, Bornhovestraat 31a. Boompjeswal Tclephoon 946 Bornhovestr. ^11 Hisks Speciaal adres voor verhuur van verzefeerd AUTO's ZONDER CHAUFFEUR Enzerink geb. Kraa, wed. A., Ruitershofje. Enzerink A. A., timmerman, Staringstraat 16. Enzerink H. A., concierge museum Hemonystraat 45. Enzerink geb. Eykelboom, wed. H. J., Paardewal 2. Enzerink M., Sloetstraat II. Eras K. J. H. G., bankstelier, Korte Hofstraat la, Erkelens mej. A. van, verpleegster, Coehoornsingel 3. Erkens J. F., seinhuiswachter Ned. Spoorw,. Vijfmorgenstraat 36. £s H. L.. van, winkelbediende, Barlheze 8. p-s J- van- bezorger y. tijdschriften, Lievenheersteeg 13. Ui l Van' boekdrukker S-Gravenhof 20a. Esker I. van den, bankwerker, Nieuwstad 57. Eskes W. O., onderwijzer, Hoornwerk 73. Esselink mej. J. W., verpleegster, Coehoornsingel 3. Esselink mej. M. Gew. hoek 39. Essen D. van, Broederenkerkstraat I. Essen G. van, arbeider, Diezerstraat 25. Essen J. H. van, Adj. onderoff. inf. Heeckerenlaan 9. Ester R. A., slager, Warnsveldsche weg 61. Euvelman C., koopman. Polsbroek 70. Everhard geb Westerveld, wed. H„ Spittaalstraat 5. Everhard H. J winkelier in vleeschwaren, Spittaalstraat 5. Everhard J Chr., agent van politie, Baankstraat 42. Everhard J. C., slager, Lange Hofstraat 29. Evers A., monteur, Hoornwerk 4. Evers Jr., A., Handelsreiziger, Kuiperstraat 1. Evers Jr. A. T., eierpakker, Oudewand 47. Evers Sr., A. T., Arrnenhage 26. Evers geb. Graffelman, wed. B. J., Laarstraat 15. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1940 | | pagina 51