4 ADRESBOEK Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kerksteegje. Kattenhavenstraat. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Wijk Albert Cuypstraat. Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mest- bergplaats). Donkeresteeg. Frans Halslaan. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hobbemakade. Hoogestraatje. Wijk Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mest- bergplaats). Emmeriksche Weg. Lievenheersteeg. Lunettestraat. Pagematestraat. Spittaalderkamp. Spittaalstraat. 'AN ZUTPHEN. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). Vijverlaan. IJsselkade (Benoorden de Marsch poortstraat). k C. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidzijde). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. Vischpoorthaven. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marsch poortstraat). Zaadmarkt (Westzijde). Zui derhaven. D I. Jan Steenstraat. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Prins Bernhardlaan. Rembrandtstraat. Roggestraat. Ruysdaelstraat. Teniersstraat. Warnsveldscheweg. Wilgestraat. D II. Staringstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Vijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. :K VAN ZUTPHEN. Wijk E. Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paarden wal. Pelikaanstraat (Noordzijde). Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1940 | | pagina 4