BLADWIJZER. Opgave van de verschillende Besturen. Aannemers- en Patroonsbond 36 Algemeene Zaken 17 Alliance fran?aise, afd. Z. en 0. 38 All. Isr. Univ., 31 Ambachtsschool13 Ambtenaarsbond, Chr. 34 Ambtenaren Burg. Stand 6 A. N. W. B. Toeristenbond, 40 Aquarium Vereen., 38 Arbeidsbeurs, 9 Arbeiders Jeugd Centrale, 36 Arbeidersvereeniging, Alg. 33 Armbestuur, Burgerl., 22 Armbestuur, Ned. Isr. 22 Armbestuur, R. K. Parochiaal 22 Ave Maria, 28 A. V. R. O. Actie-Comité 48 Autodiensten 48 Bad- en Zweminrichtingen, 8 Bakkerspatroonsvereen., 36 Bakkers Weeshuis, Gebr. 23 Begraafplaats, Algemeene 9 Begraafplaats, Israëlitische 9 Begrafenisvereen., Isr. 31 Begrafenis-Vereen., Zutph. 46 Belastingen 19 Besturenbond, Zutph. Chr. 33 Bestuurdersbond, Zutph. 34 Bestuurdersbond, Neutr. 34 Bevolking, 6 BewaarschoolBurger 14 Boerenleenbank Coöp. 37 Bond v. Bouwvakarb., Chr. 34 Bond v. Coupeurs en Kleer makers, Centr. 36 Bond v. Direct, en Leeraren Handelsavondonderw., 30 Bond v. Landarbeiders, Chr. 34 Bond v. Fabr. en Transport- arb., Chr. 34 Bond v. Gemeenteambtenaren, Ned. 34 Bond v. Hand.- en Kant. bed. j ..Mercurius", 36 Bond v. Hand.- en Kant. bed., R. K. 27 Bond v. Handelsreizigers, R. K. 27 Bond v. Leeraren (essen) bij het Nijverheidsonderwijs, Ned. 31 Bond v. Metaalbewerkers, Chr. 34 Bond v. Chr. Meubelmakers, 34 1 Bond v. Ned. Onderwijzers, 30 Bond van Oud-Onderofficieren 46 Bond v. Pers. in publieken Dienst, Chr. 34 I Bond v. plaats. Muz. Vereen. 42 Bond v. Post en Tel. pers., Chr. 34 Bond v. Nederl. P.T.T. per soneel, Centrale 34 Bond v. Plaatsel. Sportvereen. 41 Bond v. Spoor- en Tramweg- pers., Chr. 34 Bond v. Spoor- en Tramweg pers., R. K. 27 Bond v. Veehandelaren, Geld. 36 Bond v. Voed.- en genotm. ar beiders, Chr. 34 Bond v. Werkmeesters en opz.h. pers., Centr. 36 Bond v. Ziekenverpleging, Ned. 43 Bornhof, 23 Bouwvereen. .Deventerweg" 44 Bouwvereeniging ,,Ons Thuis" 44 Bouwvereen. „De Woning" 44 Brandraad7 Brandweer, Hoofdpost 7 Brandweer 7 Broederschap, St. Anne 23 Broederschap, St. Anth. Groote 23 Broederschap op de Nieuwstad, St. Anth. Kleine 23 Broederschap, St. Anth. Kleine 23 Burgerschool, Hoogere 10 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 293 Burgerweeshuis, Bijbelgenootschap, Centr. genootsch. kinderherst. en Vacantie kol., Centraal Steunfonds, Chr. Belangen, Gebouw voor Chr. Gereformeerde Gemeente, Chr. Geref. evang. comm. Chr. ver. pract. Hulpbetoon blinden, Christel. Hulpbetoon, Christel. Onderwijs College van Regenten over Ge vangenissen, Comité Volkszangdag, Comm. t. exploit. Tennisbanen Comm. v. toezicht op de Bios copen, Plaatselijke Comm. v. voorl. Strafzaken Comm. t. wering v. School verzuim, Consultatiebureau v. kleuters. Consultatiebureau Tuberculose, Consultatiebureau voor Zuige lingen, Coöp. Fruit- en Groentenveiling, Cursus R. K. Godsdienstond., Damvereenigmg Zutphen David Evekink Stichting, Deurwaarder, Districtcomm. Onderst. Gew. Dienst, Doopsgezinde Gemeente, Diaconie, Evang. Luthersche Diaconie, Gereform. Diaconie, Ned. Herv. Drankweer Comité, Zutph. Eeredienst, Electriciteitsbedrijf, Gemeent. Elisabethsgesticht, St. Elizabethsvereen., St. Esperanti sta Societo, Zutf. Evangelisch Luthersche Gem., Expeditie-ondernemingen Franciscusgroep Fröbelschool, R. K. Gasfabriek, Gemeentelijke Gasthuis, Oude en Nieuwe Geheel Onth. Vereen., Nat. Chr. Geheel Onth. Vereen. ,,De Schakel" Geld. Bond Coöp. Zuivelfabr., Geld. Ov. Coöp. Zuivelverk. Ver., Geld. Ov. Mij. v. Landbouw, Gemeente-archief Gemeentebestuur Gemeente-ontvanger, Gemeente-secretarie Gemeente-slachthuis Gemeentewerken en Reiniging Geneeskunde, Genootschap t. beoef. Nat. Wetensch. Genootschap Stille Omgang Genootschap tot Zedel. verb. van Gevangenen, Gereformeerde Kerk, Glasverzekering .Samenwer king", Coöp. ,,De Graafschap", Grafische Bond, Ned. Chr., Grafische Bond, R. K. Gustaaf Adolf Vereen., Gymnasium, Gymnas. Vereen. Rhetoricae Sacrum Gymnastiekclub, R.K. „W.I.K. Gymnastiekschool, Gem. Gymn. Vereen. „Sandow", Gymn. Ver. „Wilhelmma Chr. Handelsavondschool, „Mercu rius", Gem. Heidemaatschappij» Ned. Hervormde Gemeente, Hic Jacet Robur, Huis van Bewaring. Huisverzorging, Hulpbank, Hypotheken en kadaster, Instellingen van Weldadigheid, Inst. voor Arbeidersontwikk., Inr. v. Doofstommenonderw. Inr. v. Onderwijs R. K., Instit. v. Doofstommen, Jeugdbond v. Natuurstudie, Ned. Jeugd Organisatie, Kath. Jeugdcentrale Ger., Jonge Wacht Jongelings-vereen. op Geref. grondsl., Jongel. Vereen. Chr. Ger. Jongemannenvereen., Chr. Jongens Centrale, Kath.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1940 | | pagina 148