4 ADRESBOEK Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oudewed. Parkstraat. Pollaan. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Wijk Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat) 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kerksteegje. Kattenha venstraat Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Wijk Albert Cuypstraat. Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Frans Halslaan. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hobbemakade. Hoogestraatje. SI ZUTPHEN. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). Vijverlaan. IJsselkade (Benoorden de Marschpoortstraat) C. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetor enstraat Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Vischpoorthaven. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat) Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Jan Steenstraat. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Prins Bernhardlaan. Rembr andtstraat Roggestraat. Ruysdaelstraat. Teniersstraat. Warnsveldscheweg. Wilgestraat. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk D II. Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Emmeriksche Weg. Lievenheersteeg Lunnettestraat. Pagemate-straat. Spittaalderkamp. Spittaalstraat. Staringstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. V ij fmorgenstr aat Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordz.). Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 4