48 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vereeniging van Oud-leerlingen der Rijks Landbouw- winterschool te Zutphen. Voorz. F. van ZadelhofF, Dieren; secr. T. J. Burgers, Spankeren; penn. M. H. Pardijs, Warns- veld, J. Eijerkamp, Ampsen bij Lochem, H. Makkink Bzn, Gorssel. Commissie van beheer van het Museum in het Wijnhuis, Oudheidkamer van Zutphen en de Graafschap. De commissie bestaat uit 7 leden, waarvan 1 benoemd wordt door en uit het college van B. en W., 3 door den Gemeenteraad, 3 door het bestuur der Vereeniging „Zutphen Vooruit" en 3 door de Oud heidkundige vereeniging ,,De Graafschap". Voorzitterde heer mr. J. Dijckmeester (B. en W.), leden de heeren D. Molenaar (Gemeenteraad); mej. W. v. Alphen (Gemeenteraad); de heer D. H. Jordaan (penn.) (Gemeenteraad); mr. A. Staring, yorden, Ir. D. J. Bosman en G. J. Douwes, („Zutphen Vooruit"), de heeren H. Odink, Eibergen; B. Stege- man, Winterswijk en G. Langeler, Laren (de Graafschap). Secretaresse en conservatrice is mej. W. J. S. van Alphen. Pictura. Bestuur: dr. J. v. d. Hoeven, voorz.; Mr. H. van Hille, secr.; Fr. Reesinck, penningm. Leden Mej. W. J. S. van Alphen, ir. D. J. Bosman, ir. D. Molenaar, Mej. W. E. Smelt, R. Renssen en I. Spier. Vereeniging tot bevordering van Beeldende Kunsten onder beheer van het bestuur der Maatschappij „Arti et Ami- citiae" te Amsterdam. Correspondent voor Zutphen en Om streken J. Nijkamp, Beukerstraat 29. Vereeniging „Koninginnedag". Mr. J. Dijckmeester, Eere- voorz., Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, voorz., J. A. Surink, Vice-voorz., L. Kieviet, penn., A. Hanekamp, secr. Warnsveld- sche weg 45a, tel. 536., Th. J. v. d. Berg., Fr. Bosch, Mevr. De JongeStorm Buysing, J. J. De Jong, J. Leeraar, P. Lindeboom, Mevr. NumansDalenoord, Freule E. Storm van 's-Gravensande, Mevr. SpierHartogh, H. J. Wessels, Mevr. M. van Zeben Jansen. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Dep. Zutphen. Bestuur: voorz.: Ir. H. Kalshoven; secr.: Ds. M. Onnes Mzn. penningm. H. Gorter; I. W. Opstelten, D. Mulder en W. van Hall. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 49 Vereeniging: Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Zut phen, gevestigd Rosmolensteeg. BestuurDr. J. H. F. Bloemers, Pres.; Mej. Dra. A. Goudeket, Deventerweg 119, secr.; J. Cohen, penn.Mevr. I. BehnVan 't Hoff, J. L. Faber, A. van Heusden, Mej. F. Kan, Mej. Dr. H. J. Reesink, Mej. Dra. W. Smelt, I. Spier, Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, Bibliothecaresse mej. J. Felix. Instituut voor Arbeidersontwikkeling, afd. Zutphen. Voorz. ds. J. L. Faber; 2e voorz. H. Jansen; le secr. P. E. Boon stra (Heeckerenlaan 49); 2e secr. W. Altena; le penn. E. v. d. Meulen; 2e penn. Mevr. van LimbeekCuntz; M. Spronk, H. W. Nijhoff, F. Meyerink, J. A. Paap, Mevr. LintveldHeu velman, P. Dankers, Joh. Jansen. „De Graafschap". Dag. bestuur: Dr. J. C. Vos, Zutphen, voorz.D. H. Jordaan, Eefde, vice-voorz.dr. B. J. Wester beek van Eerten te Hummelo, secr.; O. J. Ynzonides te Borculo, penningm.; G. Langeler te Laren (G.), archivaris-bibliothecaris; Jos. Driessen, Aalten; N. de Wolf, Doesburg; G. A. v. d. Lugt, Borculo; H. H. ten Cate, Eibergen en H. C. J. Willink, Winters wijk, C. Misset, Doetinchem, A. J. van de Laar, Lichtenvoorde, F. Banning, Groenlo, leden. Zutphensche IJsvereeniging. Eerelid A. F. van der Scheer Jr.; pres. J. B. Gosselaar Beerta; vice-voorz. J. M. Visser; secr. H. H. Knoppers; penningm. J. van der Sloot; algem. secundus N. J. H. de Rooy; J. H. Jansen, G. van Altena, W. C. Ouwehand, J. Kortenoever, L. Ph. Wöhrmann, mr. R. P. J. Derksema, P. Broere. Zutphensche Roei- en Zeilvereeniging „Isala" te Zutphen. Bestuur Mr. C. D. M. Hupkens van der Eist, voorz.-penningm. mr. E. Meindersma, secr.; S. G. Manger Cats, commissaris van het materiaal; G. Fuhri Snethlage; mr. A. H. van der Giesen; Jhr. mr. M. W. C. de Jonge. Olympia. Vereeniging ter bevordering der praktische gymna stiek. Voorz. H. Berendsen; le Secr. Ph. W. Uythoven; penn. Th. A. v. d. Wart; Alg. sec. A. G. Wunderink; 2e secr. R. Haren berg; Comm. v. O., A. Meerstadt id. P. Feberwee. Directeur C. Hage, Leeraar M. O. Gymn., Til- en Worstelvereeniging „Sandow". Bestuur: Voorz. G. J. van Bel; Secr. J. H. C. van Duyl Jr.; Penningm. H. Nooteboom; Comm. J. Nengerman, G. van Duyl. 1938 4

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 26