44 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vereeniging „Eendracht maakt Macht". Afdeeling Zut- phen van den Nederl. Kappersbond. Bestuur H. J. Bruggeman, voorz.; G. Koning, secr.F. J. van Bruggen, penningm.Bus- meêstersA. Buitenhek en H. van Bruggen. Centrale Bond van Nederlandsch Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel, afd. Zutphen. BestuurJ. M. Hoegen Dijkhof, voorz.; J. van Bel, secr.; H. Emsbroek, penningm.; 2e Voorz. A. J. Postma; A. Zwiers, lid. Nederl. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, afdeeling Zutphen. Bestuurvoorz. J. Broersma, secretaris, G. J. Hietbrink, Jan Steenstraat 9, penningm. L. Alberts. Ned. Bond van Personeel in Overheidsdienst. Bestuur: L. J. Harmsen, voorz.W-Jansensecr.; J. G. F. Gerritsen, penningmeester. Zutphensche Bestuurdersbond. J. A. Paap, Voorz.; J. L. Ewald, secr.; H. Lintveld, penn.F. Meyerink, 2e voorz.; H. Nijman, 2e secr.; L. v. Veen, 2e penn.; G. A. Buitenhuis. Neutrale Bestuurdersbond. G. Cramer, Voorz.; D. G. van Kessel, Secr., Voorsterallee E 652, (post Zutphen); A. Chris- tiaans, penn. Alg. Ned. Politiebond, afd. Zutphen. H. J. Hesselink, voorz.; G. Karssenbarg, vice-voorz.; Tj. Keijzer, secr.; H. Otten, penn.B. Scholten, vice secr.-penn. Arbeiders Jeugd Centrale, afd. Zutphen. Voorz. H. Jansen Sr.; secr.-esse G. Hasper; penn.-esse A. Coenders. Nationaal Jongeren Verbond. R. A. Vastenou, Voorz.; D. van Woudenberg Hamstra, secr.W. van Hoogevest, admini strateur; W. van Hoogevest, tijd. penningmeester, Mej. E. H. A. Rövekamp, Persdienst. Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel, Depar tement Zutphen. J. C. Banz, voorz.; Mr. R. P. J. Derksema, secr.; Mr. C. D. M. Hupkens v. d. Eist, penningm.; D. J. Wöhr- mann, A. F. v. d. Scheer, Mr. C. Schillemans, G. W. Velders, F. J. van Douwe. Kon. Ned. Middenstandsbond, afd. Zutphen. Bestuur Mr. R. P. J. Derksema, voorz.L. Overbosch, secretaris; L. Kievit penningm.; J. Windmuller, F. E. J. Hoenink Jr., A. Meerstadt en G. J. Kempers. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 45 Nat. Bond v. Handels- en Kantoorbedienden „Mer- curius", afd. Zutphen. H. J. Lammers, voorz.; J. H. C. v. Duijl Jr., secr.; J. A. Wegkamp, penn.; L. Huts, 2e secr.; G. Kamperman, Corr. Verz. Inst. Nederlandsche Aannemersbond en Patroonsbond voor de bouwbedrijven. Voorz. M. Jurriëns; secr. G. J. Lebbink, Gr. Ottosingel 91; Penningm.: B. J. Hietveld; G. Bokhorst; J. Hummelman. Nederl. Centrale bond van Coupeurs en Kleermakers. Secr. en Red. HoofdbestuurH. A. Loos, Weg n. Warnsveld 93. Slagersvereeniging voor Zutphen en Omstreken. D. Jas pers Focks, voorz.H. Koppel, penningm.A. Hamburg, secr. A. Keijzer, J. Zwiers. Alg. Nederl. Typografen Bond. Voorz. J. W. Nekkers; 2e voorz. M. P. D. Avis, secr. F. Meyerink, Marschweg 114; 2e secr. J. Reinds; penn. H. Stenvert; 2e penn. S. Wassink; W. Bloemsma, J. Tesink, A. Biesbroek. Centrale Bond van Werkmeesters en ander Opzicht houdend Personeel, afd. Zutphen. Voorz. P. de Graaf, secr. M. Scholten, penningm. P. Grist. Schoenmakers Patroons en Winkeliers Vereeniging „Zutphen en Omstreken". Het Bestuur: voorz. G. Kroes; secr. F. W. Severin; penningm. B. Kuijk, vice-voorz. J. J. Kern- pers; alg. adjunkt H. Hesseling. Geldersche Bond van Veehandelaren. Voorz. C. van Gel der; Secr. Ph. de Vries; Penningm. A. Weijel Jzn; Vice-voorz. J. van Gelder, Eibergen; Jac. de Leeuw, Winterswijk; H. G. Floor, Ede; J. Walraven, Vuren; M. de Leeuw, Arnhem; W. Hartog, Borculo; W. v. d. Bosch, Barneveld; L. Levy, Varsse- veld; J. Jacob, Doetinchem. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivel fabrieken. Voorzitter: W. v. d. Hengel, Achterveld; secr.: ir. R. C. Jonkman. Controleurs H. Zondervan, R. Rood, J. J. v. Balen Walter. Leeraar-technicusA. Faber. Bact.-Scheik. ir. A. Pasveer. Geldersch-Overijselsche Coöp. Zuivelverk. Vereeniging G. O. C. Z. te Zutphen. Kantoor Dreef 2. Dir. T. Wassenaar.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 24