42 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. Bond. Bestuur Voorzitter T. Was senaar, secr.-penningm.M. N. H. Leys; Ir. H. Kalshoven. Antirevolutionnaire Kiesvereeniging Nederland en Oran je". Bestuur J. Boks, Voorzitter; H. J. Hamer, secr.E. J. Arends, Th. te Brake, Dr. A. J. van Ditmarsch, mr. Th. Dijstra, W. J. Jolink, penningm. Chr. Hist. Kiesvereeniging Gezag en Vrijheid". Bestuur: W. F. C. van den Broek, Voorz.; H. Koerselman, penn. en wn. secr.; J. H. ten Elze, Dr. H. Lier, D. J. Schoenmaker, H. Spieker en H. van Zeben. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. Joh. A. Paap, Voorz.Ds. J. L. Faber, 2e Voorz.mevr. A. C. van Broekhuyzen Schoneveld, le secr.; J. Krassenberg, 2e secr.; H. Hollinga, le Penningm.M. N. Veldmaat, 2e Penningm.A. Nijland, J. W. Nekkers, H. Nijman. Algemeene Arbeidersvereeniging. H. W. Nijhof, voorz.; R. Venhuis, ondervoorz.E. J. Huiszoon, le secr.B. J. A. Legeer, 2e secr.A. Rietman, le penningm.C. Hietbrink, 2e penningm. Zutphensche Christelijke Besturenbond. Bestuur H. W. Rietberg, voorz.R. Bron, 2e voorz.H. Hovestreydt, secr. J. Gort, le penningm.; G. J. Duistermaat, 2e secr.; H. ten Hove, 2e penningm.; Chr. Krediet, alg. adj. De volgende afdeelingen zijn bij den Z. C. B. B. aangesloten. Afd. Ned. Werkl. Verbond Patrimonium". W. Rietberg, voorz.; G. J. Barendsen, secr. Marschweg 33; G. J. Duistermaat, penn. Aan de afd. is verbonden een Ziekenfonds, J. Withuis, penn. Woningbouwvereeniging Chr. Nat. Werkmansbond en Patrimonium. F. Hartsuiker, voorz.; L. v. d. Beukei, secr., Deventerweg 99; H. J. Jansen, penningm.; F. Wallenburg, E. J. Arends, D. J. Schoenmaker. Afd. Ned. Chr. Grafische Bond. H. J. Schüppers, voorzitter; H. S. Wassink, penningm.G. v. d. Kolk, secr., Weg n. Laren 63. Afd. Ned. Vereen, der Kantoor- en Handelsbedienden. J. W. Meerdink, voorz.; J. W. Schüppers, secr., Zaadmarkt 88, H. Hovestreydt, Penn. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 43 Afd. Chr. Bond v. Spoor- en Tramwegpersoneel. G. J. Hoogland, voorz.H. Enderink, secr.H. ten Hove, Penn. Afd. Bond v. Chr. Meubelmakers en aanverwante vakgenooten. E. J. Muil, secr. en penningm. Afd. Chr. Ambtenaarsbond, J. Gort, voorz., Zutphen; W. Boerman, secr., Warnsveld; P. v. Veldhuizen, penningm., Warnsveld. Afd. Bond v. Chr. Bouwarbeiders. R. Bron, voorz.; A. List, secr., E. J. Arends Jr, penn. Afd. Chr. Landarbeidersbond. Secr. J. Lensink, Nagte- gaalstr. E 46c Eefde. Afd. Ned. Chr. Bond van Personen in publieken dienst. M. Tijken, Vordensche Binnenw. Warnsveld, secretaris. Afd. Bond v. Chr. Fabr. en Transportarbeiders. B. Klumpenhouwer, secr., Wilgestr. 28, Zutphen. Afd. Chr. Bond v. Metaalbewerkers. K. Wissink, secr., penn. Kerkhof 26. Afd. Chr. Bond v. Post- en Tel. Pers. H. Strijker, Leeüwe- rikstr. 6. Zutphen. Afd. Chr. Bond v. Voedings- en Genotmiddelen Arbei ders. R. Schut, secr., Peppelstraat 22. Afd. Chr. Nat. Werkmansbond, onder de zinspreuk: ,,De Heer is onze Banier". G. Hoevers, voorz.; D. J. Schoenmaker, secr L. v. Heuvel, penn. Onderafdeeling Reciteer ver een. O.N.I. H. J. Borninkhof, voorz.A. H. Hoevers, 2e voorz.J. Hoevers, secr.; Tj. Langenberg, 2e secr.; mej. M. Kloosters, penn.; mej. J. Nijhof, bibl.A. Klaasen, alg. sec. Nationaal Verbond van Gemeenteambtenaren in Neder land afd. Zutphen. D. G. van Kessel, Voorz.; J. Huizinga, sect., Pr. Bernhardlaan 299; G. H. Berkenbosch, Penn. Ned. Bond van Gemeenteambtenaren. Afd. Zutphen en Omstreken...Voorz.; J. D. Veltkamp, (Gorssel), Secr.; H. Seesink, Warnsveld, Penn.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 23