26 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Waterschap van de Berkel. WatergraafDr. ir. E. J. Bosch ridder van Rosenthal te Eefde; Secretaris-Penningm. mr. P. G. Loopuyt te Lochem. Secretarie Bagijnestraat 2, Lochem, tel. 648. •Afdeeling Beneden-Berkel. Hoofdgeërfden G. J. Esselink te Geesteren, J. W. Tiessink te Barchem en H. J. Haytink, Zwiep, Laren (G.). Secr.-Penningm. mr. J. G. ten Zeldam te Lochem. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland. omvattende de gemeenten Apeldoorn, Bathmen, Brummen, Deventer, Diepenveen, Epe, Gorssel, Hengelo (G.), Holten, Laren (G.), Lochem, Ölst, Raalte, Ruurlo, Steenderen, Voorst, Vorden, Warnsveld, Wijhe en Zutphen. Afdeeling Grootbedrijf (,11 Leden)T. Wassenaar te Zutphen, voorz. der Kamer J. A. L. van der Lande te Deventer, voorzitter dezer afdeeling, tevens ondervoorzitter der Kamer; R. Bakhuis Mzn. te Olst, A. van Brero te Apeldoorn, M. van Doorninck te Olst, Ir. F. P. P. van Groningen te Deventer, mr. S. H. van Groningen te Deventer. D. H. Jordaan te Eefde (Gem. Gorssel), J. W. Oldenhof te Apeldoorn, J. W. Planten te Steenderen en D. J. Wöhrmann te Zutphen, leden. Afdeeling Kleinbedrijf (11 Leden)A. Lichtendahl te Lochem, voorzitter dezer afdeeling, tevens ondervoorzitter der Kamer; Ir. J. Boerboom te Deventer, G. J. Bosman te Deventer, J. A. Dieperink te Wesepe, gem. Olst, C. van Gelder te Zutphen, E. Harkink G. Jzn. te Lochem, Z. J. van Kesteren te Apeldoorn, W. J. Klein Lankhorst te Apeldoorn, G. van Nek te Zutphen, A. van Reekum Jr. te Apeldoorn, en L. Scholten te Epe leden. J. D. de Vries, secretaris, Bureau Keizerstraat 22 Deventer; telefoon nr. 2424, postrekening nr. 37800. Staatsloterij. J. M. E. de Bouvé, Collectrice, Marschpoort- straat 6. Geneeskunde. Gemeentegeneesheeren Dr. E. J. W. Holle man, E. Tielenius Kruijthoff. Gemeente-heel- en vroedmeester H. Jonker. Gemeentevroedvrouwen: mej. D. Bloemen- daalgeb. Zwiep en mej. A. Lier. Notariaat. Notarissenmr. G. M. van Voorthuijsen, H. Capel, J. A. Beker en G. Kroeb. Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor. Kuiperstraat 7. Directeur H. Gorter. Referendaris II P. van den Berg. Com mies H. W. Zeevat. Adj.-Commies P. T. T. W. Kwant; adj.-commies T. T. G. H. Lebbink. Kantoorbediende le ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 27 kl. P. C. de Jong, J. J. M. Thiel. Telegrafist le kl. J. M. Hoegen Dijkhof, kantoorbediende Th. B. Polman. Assistenten le kl. G. van Barneveld, H. H. L. Drevers, H. Emsbroek, W. Groote Haer. Assistenten H. J. Harmsen, C. Kalthof, H. Strijker, W. Wieringa. Schrijver P. T. T. J. H. C. van Duijl. Chef-Telefo niste de Telefoniste le kl. M. Gimberg, telefoniste le kl. A. Nieu- wenhout. F. Spithorst, M. K. J. Hulstijn. Adj.-Commies P. T. T. E. van Gelder. Telefoniste 2e kl. A. C. K. Hoorweg, A. van der Peijl, A. Th. Verschoor, L. P. Wunderink, Windmuller, M. J. v. d. Heyden. Telegrafist: R. van Gelder. Telefoniste Locale DienstA. Wentink. Locale Krachten bij den telefoondienst J. H. Schurink, M. C. G. Scheres, J. Dankers, F. J. M. Haagen, T. C. Peterkamp, F. J. A. M. Dullaert. Nacht-Telefonist: N. H. Waanders, H. G. Wormgoor. Besteller-Voorman A. J. Kurtz. Kantoorknecht P. T. T. E. J. van der Kuip. Bestellers P. T. T. J. van Bel, J. M. L. van Bel, G. de Boer, H. Bobbink, J. Th. Bourgonje, L. B. Buenk, C. J. Buitenhek, J. W. Dressel, H. Harmsen, G. W. Hendriks, W. Huisman, H. J. Laar, D. J. Lebbink, A. Lentink, G. van der Meer, J. A. Meijlink, J. W. van Neck, A. W. A. Pieters, A. J. Postma, A. Ravenhorst, H. J. Remmelink, A. H. Ruijsink, G. Verburg, G. Welle, G. Wilgen hof. C. Schouten. Adspir. bestellerA. J. van Rheede. Jongeling T. T. H. van Eerten. Het Postkantoor is geopend van 's morgens 8.00 tot 's avonds 19.30. Des Zondags van 's morgens 8.30—9.30. Op werkdagen van 8.30—15.— 's nam., is het kantoor geopend voor den dienst der postwissels, der quitantiën en der Rijksverzekeringbank. Des Zondags is het voor die diensten gesloten en worden mede geen postpaketten ter verzending aangenomen. Het Telegraafkantoor is geopend op werkdagen van 8 uur voorm. tot 21 uur n.m. Op Zon- en Feestdagen van 89 uur en van 1314 uur n.m. Het Telefoonkantoor is doorloopend geopend. Openbare spreekcellen zijn gevestigd le Rijkstelegraafkantoor. Automatische spreekcellen zijn gevestigd in het Station, Groenmarkt, Deventerweg en Warnsveldsche weg. Ned. Spoorwegen Zutphen. StationschefO. Huisman. Chef commiezen M. A. Mattern, J. A. Sonnenberg. Commiezen D. Velleman, G. H. Loman, A. F. de Geus, K. Ribbers, W. v. d. Meent, G. P. van Eerten, W. van Eerten, J. H. van der Hagen, W. C. Palsenberg, S. P. v. d. Ploeg. Commies-Titulair: A. G. de Ridder. Stations-ambtenarenP. Flens, E. H. Wensink, J. Kardijk, J. W. Cadovius, J. Kapma, H. J. van Ingen, R. Kuper[ H. J. Tragter. Vrouwelijke-klerkmej. C. W. A. Broersma. Assistent-stationsdienstD. Kraa. Arbeiders-telegrafistL. C. Visschers, J. J. Haan, J. van Geel, W. P. Meeuwsen. Rangeer- meester S. Claasen. Lading-meesters M. v. d. Stoep, J. de Jong, T. Overkamp. Onder-ladingmeestersH. L. Legeer, J. van

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 15