j->i r 4 ADRESBOEK Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oude wed. Parkstraat. Pollaan. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kerksteegje. Kattenhavenstraat. Kolenstraat. Korenstraat. Wijk Albert Cuypstraat. Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Frans Halslaan. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat Hobbemakade. Hoogestraatje. N ZUTPHEN. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). Vijverlaan. IJsselkade (Benoorden de Marschpoortstraat) C. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Jan Steenstraat. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Rembrandtstr aat Roggestraat. Ruysdaelstraat. Teniersstraat. Warnsveldscheweg. Wilgestraat. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk D II. Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Emmeriksche Weg. Lie venheer steeg Lunettestraat. Spittaalstraat. Staringstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Vijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordz.) Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanons dijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 4