62 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Donderdag Roelofsen Doesburg, Velp, Arnhem. Donderdag Matser Ellecom, de Steeg, Velp, Arnhem. Donderdag, Zaterdag Palsenberg Brummen, Rienderen, Oeken, Voor stonden vertrek 4 uur. Dinsdag, Vrijdag Mandemaker Hellendoorn, Nijverdal vertrek 3 uu Maandag, Woensdag, Vrijdag Leverink,— Rijssen, Wierden vertrek 12 uur. Maandag Woensdag, Vrijdag U. v. d. Veer Oldemarkt, Steenwijk, Joure, Heerenveen, Staphorst, Wolvega, Nijensleek, Bolsward en geheel Friesland vertrek S uur. Alle dagen Korenblik Deventer, Arnhem vertrek 12 uur. Donderdag Roozendaal, Babberich, Zevenaar, Kilder, 's Heerenberg. Woensdag, Zaterdag Willink Dinxperlo, Terborg, Silvolde vertrek 5 uur. Vrachtkarren. Vertrek Café de Klok, Pelikaanstraat. Vertrek Huisman Zutphen, Arnhem, Nijmegen, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Wissink op Delden—Hengelo, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Nales op Groenlo, Dinsdag en Vrijdag. Voerman op Meppel, alle dagen. de Postduif op Eindhoven, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Wassink naar Wierden en Almelo op Maandag, Woensdag en Vrijdag. Boks naar Loe en en Beekbergen op Maandag en Donderdag. Schekman naar Lochem op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Doetinchem alle dagen. Donderwinkel naar Steenderen, Baak en Olborgen op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. De Boer naar Voorst en Apeldoorn op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Reinsen naar Hengelo (G.), Keyenborg en Zelhem op Dinsdag. Geb. Radstake naar Groenlo en Winterswijk op Dinsdag en Vrijdag. Bruil naar Lichtenvoorde, Zieuwent, Bredevoort enAalten op Dinsdag en Vrijdag. Wolterink naar Vorden en Wiidenborch op Dinsdag en Vrijdag, v. d. Top naar Apeldoorn, Putten, Ermelo en Harderwijk op Dinsdag en Vrijdag. Dieperink naar Deventer en Zwolle op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Gosselink naar Vorden, Ruurlo en Borculo op alle dagen. Berends naar Klarenbeek, Loenen en Beekbergen op Dinsdag en Donderdag. Kettelarij naar Almen en Laren op Woensdag. Teunissen naar Almen op Dinsdag en Donderdag. Huisman, Maandag, Woensdag en Vrijdag naar Arnhem, Nijmegen, Tiel, vertrek 12 uur. Lebbink naar Vierakker en Wichmond op Donderdag. Niessen naar Keyenborg en Velswijk op Maandag en Donderdag. Garritsen: Deventer, Zutphen, Arnhem, alle dagen benevens een vrachtauto op Groningen, vertrek Woensdags en Zaterdags. Weyenberg, Maandag, Woensdag, Vrijdag, via Arnhem, Wage- ningen, Ede. Alle dagen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 63 Vertrek ..Snellebode" (Schreuder). Alle dagen. Hilversum. Van Ek, alle dagen naar Utrecht en IJsselstein. Wichmond, Donderdag en Zaterdag, 11*72 uur- Naar Deventer, Dinsdag, Donderdag 3 uur en Zaterdag, 's nam. 1 uur, voer man Hensen bij G. L. Brus, Nieuwstad. Lochem en Deventer, vracht-autodienst; alle marktdagen 10 uur, Bestelhuis: v. d. Berge, Brugstraat. Arnhem, Schuppers, Laarstraat 99, Vertrek alle dagen 's morgens 8 uur. Eefde en Warnsveld, dagelijks, vertrek van Eefde naar Zutphen v.m. 71/2 uur van Zutphen naar Warnsveld en Eefde, 121/2 uur Lichten- voordsche schoenwinkel, Groenmarkt, en Hotel de Prins. N.V. GEBRS. VAN DEN BOOM'S STOOMBOOT- REEDERIJ. Kantoor IJsselkade 23, Tel. 207. Dagelij ksche Snel dienst naar Amsterdam en de Zaanstreek via DeventerOlstVeessen—Wij he—Kampen. Vertrek van Zutphen 5.30 uur n.m., Zaterdags 12 uur. Vertrek van Amsterdam 4 uur n.m. Ligplaats te Amsterdam, de Ruyterkade, Steiger A. 5 maal 's wekelijksche dienst naar Rotterdam. Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Nijmegen, Tiel, Zaltbommel, Dordrecht, Schiedam, Delft, 's Gravenhage en tusschengelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Rotterdam Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 7 uur n.m., Zaterdag 12 uur v.m. Vertrek van Rotterdam, dagelijks 5 uur n.m., behalve Zaterdag. Vertrek van Rotterdam, dagelijks 5 uur n.m., behalve Zater dags. Ligplaats te Rotterdam, Maaskade 108. Stoombootdienst Nijmegen—Zwolle. Van Zutphen naar Zwolle en tusschen gelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Zwolle Dinsdag 12 uur v.m. Van Zutphen naar Nijmegen en tusschen gelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Nijmegen Vrijdag 12 uur v.m. Ligplaats voor alle diensten: IJsselkade t/o Kuiperstraat. VAN DEN BERGE'S EXPEDITIEKANTOOR. Tuinstraat 1, Tel. 123. Ti, Groningen. Bootdiensten Zutphen Zwolle Leeuwarden. 3 maal wekelijksche dienst. Vertrek Maandag, Woensdag, 12 uur.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 33