46 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Nederl. Centrale bond van Coupeurs en Kleermakers. Secr. en Red. HoofdbestuurH. A. Loos, Weg n. Warnsveld 93. Slagersvereeniging voor Zutphen en Omstreken. D. Jas pers Focks, voor.; H. Koppel, penningm.; A. Hamburg, secr.; J. H. Steijsel, J. Zwiers. Centrale Bond van Werkmeesters en ander Opzicht houdend Personeel, afd. Zutphen. Voorz. P. Grist, Coenens- parkstraat 14; secr. G. H. Hulshoff, Hemonystraat 21c; penningm. A. Christiaans, Praebsterkamp 13a. Schoenmakers Patroons en Winkeliers Vereeniging Zutphen en Omstreken". Het Bestuur: voorz. G. Kroes; secr. F. W. Severin; penningm. B. Kuijk, vice-voorz. Albs. Hagens; alg. adjunkt H. Hesseling. Geldersche Bond van Veehandelaren. Voorz. C. van Gel der; Secr. Ph. de Vries; Penningm. Jo Philips; Vice-voorz. J. van Gelder, Eibergen; Jac. de Leeuw, Winterswijk; H. G. Floor, Ede; J. Walraven, Vuren; M. de Leeuw, Arnhem; W. Hartog, Borculo; W. v. d. Bosch, Barneveld; L. Levy, Varsse- veld; J. Veenink, Doetinchem en D. Key, Meteren. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivel fabrieken. Voorzitter: J. W. Smit, Wichmond; secr. ir. R. C. Jonkman. Controleurs H. Zondervan, R. Rood, J. J. v. Balen Walter. Leeraar-technicusA. Faber. Bact.-Scheik.ir. A. Pasveer. Geldersch-Overijselsche Coöp. Zuivelverk. Vereeniging G.O.C.Z. te Zutphen. Kantoor Stationsweg 27. Dir. T. Was senaar. Coöp. Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling voor Zut phen en Omstreken. Bestuur: voorz. J. C. Duburg, Eefde; secr. H. J. ter Maat, Ned. Mettray, penningm. B. W. Roelofs, G. Oortgiessen, Eefde; J. W. Nijenhuis, Warnsveld; J. D. G. Visser; J. W. Willemsen, Eefde. Raad van toezicht: voorz. G. J. Massink, Steenderen; secr. mei. A. J. D. Verloren van Themaat, Warnsveld; H. M. Klokman, Drempt; H. J. v. Uum, Hengelo (G.); J. Wassink, Brummen; M. Schaap te Voorst; F. A. Beek te Hummelo; H. J. Gotink te Vorden; F. W. Honig, rijkstuinb. consulent, adviseerend lid. Directeur-veilingmeester G. van Kampen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 47 Afd. Zutphen-Brummen e. O. der Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. BestuurIr. F. W. Honig, voorz. H. J. ter Maat, 2e voorz.; F. Hoevers, secr.; H. Dommerhold, Penn.J. v. d. Veen, J. Hoedeman, H. C. Bakker, G. J. Mensink. Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz. mr. A. G. A. Ridder van Rappard te Tiel. Onder-Voorz. G. Boschloo te Almen. Algemeen secr. M. van Doorninck te Olst. Algem. penningm. W. J. Klein Lankhorst te Apeldoorn, H. A. v. Beuningen, Kerk-Avezaath, G. J. Heusinkveld te de Heurne bij Dinxperlo en A. G. Nijhoff te Heerde, J. H. Memelink te Harscamp, A. H. Zwart te Borculo. Afd. ZutphenWarns veld: Eere-Voorz. Jhr. mr. P. A. G. de Milly van Heiden Reine- stein te Warnsveld; Voorz. J. Boschloo te Leesten; ondervoorz. J. B. Menkveld te Leesten; secr. H. D. Zelders te Zutphen; penningm.: D. Wunderink te Baronsbergen. LedenE. J. Tjoonk te Vierakker, J. Hagen te Leesten en H. Dekker te Warken. Pluimveecommissie: H. Zelders, J. Hagen, J. Krijt, A. Tuitert en J. W. Veenhuis. Onderling Landbouwers Paardenfonds. Bestuur: Chr. Pasman, president; Jo Lammers, secr.M. Riethorst, penningm. M. J. Scholten, G. Addink, K. Franken en G.Willemsen, schat ters, H. J. Klumpert, buitengewoon bestuurslid; G. Lammers en M. j. Evers, Raad van Toezicht. Landbouwersvereeniging. Voorz.P. H. Lammers; secr. M. J. Scholten Jr., penningm. H. Memelink. Zutphen's Landbouwers Veefonds ,,De onderlinge hulp". Bestuur voor Zutphen A. Scholten. Voor de Hoven PLammers. Nederlandsche Heide-Maatschappij, afdeeling Zutphen. Voorz. W. J. Thate; ondervoorz. A. E. C. C. Baron v. d. Heyden van Doornenburg; secr.-penningm. mr. J. L. Sölner, mr. F. J. B. van Hasselt en P. Broere. Nat. Hist. Vereeniging (afd. Zutphen). BestuurJ. B. Nakken, voorz.; J. K. van Toledo, secr.-penningm.Mej. D. Wahl, Mej. R. van Omme, mr. W. J. H. Stam. Zutphensche Amateur-Fotografenclub. BestuurL. de Nood, voorz.; J. J. Bakker, secr.-penningm., Hemonystraat 53; R. A. P. v. d. Woude.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 25