42 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Algemeene Protestanten Vereeniging, afd. Zutphen. Bestuur: Dr. R. H. Drijber, Voorz. en Secr.; H. Kuiper, Pen ningmeester; J. L. Bakker. Bijbelgenootschap. Afdeeling Zutphen, Warnsveld, Wich- mond, Gorssel, Eefde. Voorz. Ds. R. Riphaagen, Zutphen, Secr. Ds. J. M. Gerritsen, Wichmond; Biblioth. J. F. Langen- berg, Zutphen; Penningm. P. W. Snel, Eefde; ds. R. H. Drijber, Zutphen; Ds. J. H. C. Kamsteeg, Gorssel; G. M. Wigman, Warnsveld. Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Zutphen. Afdeeling Zutphen. Voorz. Ds. K. A. Beversluis; Secr. L. Overbosch; Penningm. Mevr. J. D. Hollemanvan Iterson. Comité Zutphen voor Vrijzinniggodsdienstige openlucht samenkomsten. Bestuur: Ds. K. A. Beversluis, Voorz.; Mevr. L. Kruijs Voorberge, Penningm.; R. Renssen, Secr. Vereeniging Christelijk Hulpbetoon. Afdeeling Zutphen. PresSecr.-Penningm. Ds. R. H. Drijber; J. M. Ubbens. Vereeniging voor Evangelisatie te Zutphen. Voorz. G. W. Ormel, Vice-voorzitter H. Koerselman, le Secretaris H. van Zeben Dzn., le Penningm. J. de Jong; Overige bestuursleden: J. v. d. Linde, J. D. C. Visser, H. Voorthuis, W. A. Rietveldt, Dr. P. Doornenbal, H. A. Metselaar, J. Meyer. Adviseerende bestuursleden: Ds. P. M. de Jong en Ds. C. J. van Paassen. Vrijheidsbond (Afd. Zutphen). Mr. G. J. H. Wagener, Voorzitter; mr. R. P. J. Derksema, Secr.; J. M. Ubbens, Penning meester; ir. H. W. de Kruyff, mevr. E. Lijsen—Pos, K. van Gelder, W. Kobus, A. Struyck, Mej. G. J. Bilderbeek. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. Bond. Bestuur Voorzitter M. N. H. Leys, secr.-penningm. Antirevolutionnaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje". Bestuur: J. Boks, Voorzitter; H. J. Hamer, secr.; E. J. Arends, Th. te Brake, Dr. A. J. van Ditmarsch, mr. Th. Dijstra, W. J. Jolink, A. E. Meerstadt, penningm. Chr. Hist. Kiesvereeniging Gezag en Vrijheid". Bestuur: W. F. C. van den Broek, Voorz.; Dr. P. Doornenbal, secr.; H. Koerselman, penn.; J. H. ten Elze, Dr. H. Lier, D. J. Schoen maker, H. Spieker en H. van Zeben. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 43 Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. Joh. A. Paap, Voorz.; Ds. J. L. Faber, 2e Voorz.; A. van Daalen, le Secr.; mevr. A. C. van BroekhuyzenSchoneveld, 2e secr.; H. Hol- linga, le Penningm.; M. N. Veldmaat, 2e Penningm.; L. v. Veen, A. Nijland, J. W. Nekkers. Nationale Bond tegen Revolutie, Afd. Zutphen en O. Bestuur: Mr. R. P. J. Derksema, voorz.; F. J. J. Baron van Heemstra, secr.; C. L. Fahro, penn.; J. Sanders, B. J. Tiedink, F. Bosch, E. J. van Bel, E. Vomberg, A. E. Meerstadt, Dr. P. Doornenbal. Algemeene Arbeidersvereeniging. H. W. Nijhof, voorz.; R. Venhuis, ondervoorz.B. J. A. Legeer, le secr.E. J. Huiszoon, 2e secr.; A. Rietman, le penningm.; C. Hietbrmk, 2e penningm. Zutphensche Christelijke Besturenbond. Bestuur: G. J. Hoogeland, voorz.; E. J. Arends, 2e voorz.; H. Hovestreydt, Praebsterkamp 18, secr.; J. Gort, le penningm.G. J. Duister- maat, 2e secr.; R. Schut, 2e penningm.; H. J. ten Hove, alg. adj. De volgende afdeelingen zijn bij den Z. C. B. B. aangesloten. Afd. Ned. Werkl. Verbond „Patrimonium". W. Rietberg, voorz.; J. J. Iliohan, secr.; G. J. Duistermaat, penn. Aan de afd. is verbonden een Ziekenfonds, J. Withuis, penn. Woningbouwvereeniging Chr. Nat. Werkmansbond en Patrimonium. F. Hartsuiker, voorz.; L. v. d. Beukei, secr., Deventerweg 99; H. J. Jansen, penningm.; F. Wallenburg, E. J. Arends, J. Meijer, D. J. Schoenmaker. Afd. Nat. Chr. Grafische Bond. H. Schüppers, voorzitter; H. S. Wassink, penningm.; G. v. d. Kolk, secr., Warnsveld, Rijksweg. Afd. Ned. Vereen, der Kantoor- en Handelsbedienden. J. W. Meerdink, voorz.; W. Schüppers, secr., Fr. Halslaan 62; H. Hovestreydt, Penn. Afd. Chr. Bond v. Spoor- en Tramwegpersoneel. L. v. Schie, Teniersstraat, voorz.; J. Bilderbeek, secr. Sidneystraat H. J. ten Hove, Penn. Afd. Bond v. Chr. Meubelmakers en aanverwante vakken. J. Muil, secr. en penningm.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 23