38 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Katholieke Jeugd Vereeniging, ,,K. J. V.". Directeur: Deken J. H. Scholte op Reimer. Hoofdleidster: To v. Broek huijsen. Leidsters: Kathe Hochstatter, Tine v. Broekhuijsen, Anny Peppelenbosch en Nelly ter Borg. R. K. Jonge Meisjesbond ,,K. J. M.", voor de Katholieke vrouwelijke jeugd van 11 tot 17 jaar. Directeur: Deken J. H. Scholte op Reimer. Hoofdleidster Kathe Hochstatter. Leidsters To v. Broekhuijsen, Tine v. Broekhuijsen, To Thiel, Hetty ter Borg. R. K. Voetbalvereeniging ,,Zutph. Boys". Bestuur: Ant. Lensen, voorz.H. J. Peppelenbosch, secr.; J. Helmsing, penn. AdviseurKapelaan G. F. H. Veldhuis. Commissie tot Wering van Schoolverzuim. A. K. Klaren, voorz., G. W. Ormel, secr.; mevr. Gies, mevr. H. Ostermann Wewer, H. v. d. Berg, G. N. Hagenaar, D. J. Wansink. Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid. Het bestuur bestaat uit leden, die te Zutphen wonen en uit leden correspondenten in andere plaatsen. Voorzitter: Ir. B. J. Haitsma MuiierJ. Kortenoever, secr.G. W. Velders, penningm. mevr. E. Dijckmeesterv. d. Lek de Clerq, mevr. M. Locker de BruyneDonath, mej. W. J. S. v. Alphen, mej. H. A. van Woudenberg Hamstra, H. Koerselman, A. Stijntjes en D. H. Jordaan. Vereeniging tot bevordering van Chr. Onderwijs. Bestuur Ds. P. M. de Jong, voorz.T. Steenstra, Coehoornsingel 50, secr. Ds. J. W. de Jager, 2de Voorz.; A. E. Meerstadt, 2e secr.; R. Abels, Th. W. Hoonings, penningm.; J. J. de Jong, Dr. P. Doornenbal; J. v. d. Linde en een vacature. Deze vereeniging onderhoudt 4 scholen. Zutphensche Vereeniging voor Schoolwerktuinen. Bestuur A. Stijntjes, voorz.J. B. Nakken, Nieuwst. 99, secr.mej. A. D. J. VerLoren van Themaat te Warnsveld, penningm.; H. Hulleman, B. J. Tiedink, W. v. d. Woude. Vereeniging tot bevordering van Huisvlijt. Bestuur G. J. Kobus, pres.; J. Kruys Voor berge, secr.; D. Roelofsen, penningm.; I. Spier; A. G. Biemond, D. H. Jordaan. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 39 Plaatselijke vereeniging van leeraren bij het Gemeen telijk M. O. Bestuur: Dr. S. Postma, voorzitter; J. C. Lindeman, penning meester; M. N. H. Leys, secretaris. Bond van Directeuren en Leeraren bij Handelsavond- onderwijs afd. Zutphen. Bestuur: voorz.; M. N. H. Leys, secr.-penningmeester. Vereeniging ter voorlichting bij de beroepskeuze voor Zutphen en omgeving. Mr. A. H. v. d. Giesen, voorz.; J. Kruys Voorberge, vice-voorz.Th. J. H. Kling, B. J. Tiedink, J. F. Scherpenhuizen, C. Hartman. Vereeniging t. bevordering v. h. Onderwijs in Handen arbeid in Nederland afd. Zutphen. W. F. C. v. d. Broek, voorz.A. J. Nijland, le secretaris, mej. M. van Zeben, penn.-esse, H. J. Memelink, 2e secr., G. W. Vis. Nederlandsch Onderwijzers-Genootschap. Afd. „Zutphen en Omstreken". Bestuur: A. K. Klaren, voorz.; F. H. Bouman, secr.; C. G. Sterkenburg, penningm. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. Afdeeling „Zut phen en „Omstreken". Bestuur: D. A. van Arragon, voorz.; H. C. Verdoold, le secr.mej. J. Hofman, 2e secr.-esse; J. Hoevers, penn.; W. O. Eskes. Nederlandsche Bond van Leeraren en Leeraressen bij het Nijverheidsonderwijs, afdeeling Zutphen. BestuurH. Leferink, voorz.; C. Versteeg, le secr.; Tj. Koopmans, penn.; mej. C. E. Kempf, W. Klein Bussink, 2e secr. Vrijzinnig Kerkkoor. Bestuur: R. Koerselman, voorz.; mej. D. K. Righard, secr.; mevr. A. VizéeBos, penn.; H. J. Volkers, Ds. R. Riphaagen, J. F. de Froe. Vereeniging van afgetreden en dienstdoende kerkeraads- leden der Hervormde Gemeente (Bankenvergadering). Voorz. dr. E. J. W. Holleman, Secr. H. W. A. Behrens; Penningm. A. L. Grotenhuis. Vrijzinnige Kiezersvereeniging (voor het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk). Bestuur: Ds. K. A. Beversluis, Voorz.; Ds. R. Riphaagen, Vice-Voorz.; H. H. Knoppers, Secr.; R. Renssen, Penningm.; Ds. N. Padt; mevr. Wegkamp; L. Overbosch; D. Ruesink en mevr. D. J. ZeldersEphraim.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 21