30 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Het R. K. parochiaal Armbestuur bestaat uit de volgende HeerenB. J. Bornholt voorz.Th. Urbanus, Buitensingel 17, secr.J. Fiévez, Beukerstraat, penn.J. A. Meuris Jr., J. Stee- mers, H. Wüstefeld, B. J. IJland, leden. Het Armbestuur is tevens belast met het beheer van het St. Elisabethgesticht alhier. Evangelische Luthersche Diaconie. Het bestuur bestaat uit de Diakenen der Evang. Luth. Gemeente (zie Eeredienst). Ned. Israël. Armbestuur. I. Spier, voorz.; M. M. Kruk ziener, vice-voorz.M. Vromen, penningm.J. Cohen, secr. Diaconie der Gereformeerde Kerken. Het bestuur wordt gevormd door Diakenen der Geref. Kerk (zie Eeredienst). St. Vincentiusvereeniging. Het bestuur bestaat uit de vol gende Heeren: J. H. H. Tacke, voorz.; A. H. Koch, vice- voorz.; L. L. Dullaert, secr.; L. A. Fiévez, Jacob Damsingel, penn.B. J. A. Brandt, Th. Ellebroek, P. L. Dullaert, D. J. Jaspers Focks, L. H. Lansman, Mr. J. H. C. M van der Kun, H. J. van den Berg en A. J. C. van Agtmaal, leden. In de wintermaanden organiseert de vereeniging ten behoeve van arme gezinnen een ,,Spijskokerij", waarvoor door de leden bonnen worden verstrekt. ,,Het R. K. Liefdewerk voor Kinderbescherming." Het stelt zich ten doel de verzorging van z.g. voogdij- en regeerings- kinderen. Het bestuur: Mr. J. H. C. M. van der Kun, voorz.; L. L. Dullaert, Nieuwstad, secr.; B. J. A. Brandt, penn.; J. H. H. Tacke en H. J. van den Berg, leden. De Sint Anthonie Kleine Broederschap op de Nieuwstad. BestuurOlderliedenDr. E. C. C. van Lennep, voorz.mr. C. E. Stolk, secr.mr. J. L. Sölner, penn.Gildemeesters mr. F. J. B. van Hasselt en mr. G. M. van Voorthuijsen. Sint Anne Broederschap. BestuurF. C. Gies, B. J. Tiedink en L. Ph. Wöhrmann. RentmeesterG. N. Hagenaar. De Sint Anthonie Kleine Broederschap. Olderlieden Dr. E. C. C. van Lennep, voorz.; mr. C. E. Stolk, penn.; mr. J. L. Sölner, secr., mr. F. J. B. van Hasselt en mr. G. M. van Voorthuijsen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 31 De Sint Anthonie Groote Broederschap. Bestuur: Dr. E C C van Lennep, le Olderman (Voorz.), Mr. J. H. C. M. van der Kun 2e Olderman, Mr. C. E. Stolk 3e Olderman en Mr J Dijckmeester le Gildemeester, Mr. W. F. Tromp Meesters 2e Gildemeester. Rentmeester: H. J. Walgemoed. De afdeeling Zutphen v. h. Leger des Heils, stichter W. Booth. Het Bestuur der afdeeling bestaat uitAdj. G. Nieman en Kap W. Laget, Bevelvoerende officieren, Hagepoortplein 4a G. H. Ruysink, Korps Serg. Majoor; A. S. van Engelen Pen ningmeester; W. Ilbrink, serg.-majoor; F. L. RuysinL kapel meester; Mevr. H. Radstake, Bekeerlingen serg., P. Ruysink, Zangbrigadeleider. De Sarepta-Stichting staat onder het bestuur van Diakenen der Ned. Herv. Gemeente. Bornhof. Provisoren: ir. B. J. Haitsma Muiier, Voorz. F. C. Gies, mr. Th. Dijstra, L. Overbosch, Th. A. G. Steemers, Secr.; Rentmeester H. Klein Kranenberg. GeneesheerenDr. E. J.'W. Holleman en G. Fuhri Snethlage. Gebr. Bakker's Weeshuis. Regenten: Voorz.-Penningm. M. G. A. Lijsen; Secretaris: A. G. Biemond; ir N. van•Vliet, W. C. Schierbeek en H. J. Smith. Geneesheer: Dr. H. W. van Lier. Directricemoeder A. Bouman. Vereeniging ,,Pro Juventute Voorz. mr. A. H. v. d. Giesen; secr. E. Meyers. Vereeniging tot verzorging van minderjarigen. C. A. Reesink, voorz.; mej. I. J. Ver Loren v. Themaat secresse. mej. H. A. van Woudenberg Hamstra 2e secr.esse; W. Locker de Bruyne, penningm.; J. L. Faber, P. van Bork, Jhr. mr. C. C. de Jonge, mevr. M. W. de Jonge—Servatius, mevr. W. van For eestvan Lidt de Jeude, Lochem. De Vereeniging Kinderzorg in de Classis Zutphen der Ned. Hervormde Kerk. Voorz. Ds. P. N. Pikaar, Steenderen, Secr. Ds. J. Barbas, Hengelo (G.); Penningm. Ds. C. P. Boorsma, Eibergen. Oude en Nieuwe Gasthuis, bestaande uit a. Geneeskundig gesticht voor krankzinnigen te Zutphen; b. Geneeskundig gesticht voor krankzinnigen ,,het Groot Graffel" te Warnsveld;

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 17