Vertrek Wassink naar Wierden en Almelo op Maandag, Woensdag en Vrijdag. Boks naar Loenen en Beekbergen op Maandag en Donderdag Schekman naar Lochem op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Donderwinkel naar Steenderen, Baak en Olborgen op Dinsdag, Don derdag en Zaterdag. De Boer naar Voorsten Apeldoorn op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Rernsen naar Hengelo (G.) Keyenborg en Zelhem op Dinsdag. Geb. Radstake naar Groenlo en Winterswijk op Dinsdag en Vrijdag. Bruil naar Lichtenvoorde, Zieuwent, Bredevoort en Aalten op Dinsdag en Vrijdag. Wolterink naar Vorden en Wildenborch op Dinsdag en Vrijdag, v. d. Top naar Apeldoorn, Putten, Ermelo en Harderwijk op Dinsdag en Vrijdag. Dieperink naar Deventer en Zwolle op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Gosselink naar Vorden, Ruurlo en Borculo op alle dagen. Berends naar Klarenbeek, Loenen en Beekbergen op Dinsdag en Donderdag. Kettelarij naar Almen en Laren op Woensdag. Teunissen naar Almen op Dinsdag en Donderdag. Brink naar Barneveld en Voorthuizen op Dinsdag. Lebbink naar Vierakker en Wichmond op Donderdag. Niessen naar Keyenborg en Velswijk op Maandag en Donderdag benevens een vrachtauto op Groningen, vertrek Woensdags en Za terdags. Weyenberg, Maandag, Woensdag, Vrijdag, via Arnhem, Wage- ningen, Ede. Prins. „Snellebode (Schreuder). Maandag, Woensdag, Vrijdag, Hilversum, Prins. Van Ek, Maandag, Woensdag, Vrijdag, Prins. Naar Deventer, Dinsdag, Donderdag 3 uur en Zaterdag, 's nam. 1 uur, voer man Hensen bij G. L. Brus, Nieuwstad. Doesburg, Dinsdag en Donderdag, 's namidd. 1 uur, Prins. Doetinchem, Gaanderen, Terborg, Silvolde, Ulft, enz. Woensdags 4 uur, Zaterdags 2 uur café de Prins, voerman Engels, Dinxperlo. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 's namidd. 4 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd. en Donderd. en Zaterdag alle dagen 3 uur, Prins. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, alle dagen 3 uur, Prins, voerman Brinkerink. Winterswijk en Deventer, P. Streek, Dinsdag en Vrijdag, hotel de Prins. Voorst, Dinsdag, Donderd. en Zaterd., 1—4 café de Prins, H. Wagenaar. Vorden, alle marktd., 12 uur, Lange Wagen, Wed. H. Haverkamp. Wichmond, Donderdag, Zaterdag, 11% uur, in de Klok, Pelikaanstr. Hengelo (G.), Keyenborg, Dinsdag en Vrijdag, R. de Joly, Prins. Lochem en Deventer, vracht-autodienstalle marktdagen 10 uur. Be stelhuis v. d. Berge, Brugstraat. Winterswijk. Groenlo, Ruurlo, Vorden, Dinsdag en Vrijdag, vertrek 4 uur n.m. de Prins. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 87 Naar Arnhem, Schuppers, Laarstraat 99, Vertrek Maandag, Dinsdag en Donderdag en Vrijdag 's morgens 6 uur. Eefde en Wamsveld, dagelijks, vertrek van Eefde naar Zutphen v.m. 7% uur van Zutphen naar Wamsveld en Eefde, 12% uur Lichten- voordsche schoenwinkel, Groenmarkt, en Hotel de Prins. N.V. GEBRS. VAN DEN BOOM'S STOOMBOOT- REEDERIJ. Kantoor IJsselkade 23, Tel. 207. Stoombootdienst AmsterdamDeventerZutphen. Dagelijksche Sneldienst naar Amsterdam en de Zaanstreek via DeventerOlstVeessenWij heKampen Vertrek van Zutphen 11 uur v.m., Zaterdags 10.30. Vertrek van Amsterdam 4 uur n.m. Ligplaats te Amsterdam, Prins Hendrikkade b.d. Nieuwe Brug. Stoombootdienst RotterdamZutphenDeventer. 5 maal 's wekelijksche dienst naar Rotterdam. Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Nijmegen, Tiel, Zaltbommel, Dordrecht, Schiedam, Delft, 's-Gravenhage en tusschengelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Rotterdam Maandag 3 uur n.m., Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 4 uur n.m., Zaterdag 12 uur v.m. Vertrek van Rotterdam, dagelijks 5 uur n.m., behalve Zater dag 12 uur v.m. Vertrek van Rotterdam, dagelijks 5 uur n.m., behalve Zater dags. Ligplaats te Rotterdam Leuvehaven voor pand 56. Tweemaal wekelijksche Goederenbootdienst Kok Fehres tusschen RotterdamZutphenDeventer en omliggende plaatsen, benevens een driemaal wekelijksche Autosneldienst. Goederen kunnen dagelijks worden bezorgd bij Fa. Wed. A. SCHUT, Havenstraat 25, Zutphen. Stoombootdienst NijmegenZwolle. Van Zutphen naar Zwolle en tusschen gelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Zwolle Dinsdag 12 uur v.m. Van Zutphen naar Nijmegen en tusschen gelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Nijmegen Vrijdag 12 uur v.m. Ligplaats voor alle dienstenIJsselkade t/'o Kuiperstraat. VAN DEN BERGE'S EXPEDITIEKANTOOR. Tuinstraat 1, Tel. 123. Bootdiensten Zutphen-Zwolle-^uwarden. 3 maal wekelijksche dienst. Vertrek Maandag, Woensdag, Vrijdag 12 uur.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1934 | | pagina 45