84 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Coöperatieve Glasverzekering „Samenwerking" W. A., opgericht bij acte van 22 October 1919. BestuurL. Overbosch, Voorz.I. Windmuller, secr.P. S. Mulderije, Penn.J. R. Dekker, J. H. Voerknecht en C. J. G. Voeten. Zij stelt zich ten doel de belangen harer leden te bevorderen, door deze op de minst kostbare wijze te vrijwaren tegen schaden veroorzaakt door het breken of scheuren van spiegelruiten, spiegels (niet in woonkamers gebruikt wordende), glazen en marmerglazen, raam- en reclameborden (een en ander ook geëtst, geslepen, gebogen of in metaal gevat), alsmede z.g dubbeldikke glazen. Het risico van oorlogs- en oproermolest is uitgesloten, tenzij dit risico kan worden herverzekerd. Zij verzekert het glas van particuliere woningen tegen vaste premie zonder eenige verdere aansprakelijkheid van verzekerden. Nederlandsch Mettray, afd. Zutphen, Pres. E. C. U. baron Calkoen, Secr. en Thes. Contributie f5.voor een lid, f 3.65 voor een begunstiger. Getal leden 24 en 1 begunstiger Tramweg-Maatschappij ZutphenEmmerik. F. M. Loep, Doetinchem, Directeur; Comm. M. R. F. Bloemers, De Steeg; H. J. Schoenmaker Jr. te Deventer; Fritz Brockhausen, Emmerik; Th. Helmich, Baak; Dr. J. Alff, Emmerik; Mr. W. R. F. Wtt- waal, Deventer; L. R. Wentholt, Gorssel; H. A. D. Mispelblom Beijer, 's-Gravenhage. Tramweg-Maatschappij ,,de Graafschap" Zutphen. DirecteurM. H. H. J. Pennekamp. Comm. W. C. Arriëns te Vorden, Voorz. H. J. Gotink te Vorden, J. H. Wansink te Hen gelo (G.); R. Elferink te Zutphen, Jhr. Mr. H. C. M. van Nispen tot Pannerden te Arnhem; Ir. A. J. Kuiper te Rotterdam. Vereeniging voor Facultatieve Lijkverbranding, afdeeling Zutphen. J. A. Beker, Voorz.; D. H. Jordaan, Secr.-Penningm. W. J. Schillemans, J. Goemans, Ir. D. J. Bosman. Minimum contributie voor leden f 1.50. Omvat het rayon Zutphen, Warns- veld, Brummen, Almen, Vorden, Wichmond en Voorst. Hic Jacet Robur. Voorz. C. A. Reesink, Brummen; Secr.- Penningm. mej. M. L. van Hasselt; L. Albers, Gorssel; H. van Woudenberg Hamstra en Mr. G. M. van Voorthuijsen. Zutphensche Gymnasiasten Ver. „Rhetoricae Sacrum". Praeses A. W. Rosingh; abactis I, F. Dijckmeester; abactis II, Mej. M. Faber; quaestor: A. Hylkema; assessor Mej. E. Stolk. „Utile Dulci". Leerlingen-club van het Chr. Lyceum. Eere- Voorz. dr. P. Doornenbal; Pres. J. C. Hummelen; secr. mej. G. G. Elferink, Deventerweg 71penn. H. de Jonge; mej. B. C. C. Quarles v. Ufford; D. v. d. Meulen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 85 Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Zutphen. Bestuurmevr. OlreePeereboom, Pres.mevr. CleveringaJensema, secr. mevr. S. v. d. Peppelvan Wijk, 2e secr.; mevr. JonkerNier- strasz, Penningm.mevr. VisserWesterbeek van Eerten, 2e penningm.mevr. Struyckv. d. Heyde en mevr. J. Stam Dresselhuys. Vereeniging „Centraal Steunfonds", Voorz. Ir. B. J. Haitsma Muiier; Secr. A. G. Biemond; Penningm. C. A. Reesink, S. J. Meijjes, en W. J. Schillemans. Ned. Ver. tot bescherming van dieren, afd. Zutphen en omstreken. Eere-voorzittermr. J. Dijckmeester; voorz.: H. Eizenga; secr. A. A. L. Tappers; penningm. L. Kieviet; A. Wilbrenninck, J. H. de Groot (dierenarts) en G. H. Veelbehr. Ver. voor den Zutphenschen Geld- en Effectenhandel. Voorz. G. L. Maaldrink; Secr. mr. W. F. Tromp Meesters; Penningm. J. P. W. van Elk. Centrale Commissie tot uitzending van Ned. kinderen naar buiten, Plaatselijk Comité. Voorz. ds. J. L. Faber; SecrPenningm. C. L. Fahro; mevr. A. H. Hagenbeek v. Leusen; mevr. J. M. Leysde Lindt, mevr. Onnes. DoelUitzending van zwakke kinderen naar gezinnen op het platte land gedurende zes weken in den zomer. Vrachtkarren en Autodiensten. Vertrek. Naar Enschedé, Almelo, Hengelo (O.) enz. Vrachtauto A. G. Timmermans. Alle werkdagen behalve Zaterdags. Vertrek 6 uur Café .,de Prins". Deventer vice-versa Korenblik. Hotel „de Prins". Vertrek 3 maal per week, Dinsdag, Donderdag om 3 uur, Zaterdags om 1 uur. Lochem, Borculo, Eibergen, Neede, Groenlo, Ruurlo, Dinsdag, Woens dag, Vrijdag en Zaterdag om 3 uur bij de Prins. Apeldoorn. Alle werkdagen vertrek 4% uur, Zaterdag 's namiddags 1 uur, Mulderije, Prins. Arnhem en tusschengelegen plaatsen, Maandag en Donderdag, 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Donderdag Lenthe, bij fa. W. v. d. Stroom. Nieuwstad. Ruurlo, Vrijdag 's midd. 2 uur, Lange Wagen en „de Prins". Brummen en Arnhem, Maandag, Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Vrachtkarren. Vertrek Café de Klok, Pelikaanstraat. Vertrek Twentsche Ond. Hengelo (O.) Zutphen, Arnhem, Nijmegen, Maan dag, Woensdag en Vrijdag. DeldenHengelo, Maandag, Woensdag en Vrijdag.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1934 | | pagina 44