70 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. H. H. Knoppers; penningm. J. van der Sloot; algem. secundus N. J. H. de Rooy; J. H. Jansen, G. van Altena, W. C. Ouwehand, J. Kortenoever, L. Ph. Wöhrmann, mr. R. P. J. Derksema, P. Broere. Telt 966 leden. Contributie f 2.50. Entree f 1. Zutphensche Roei- en Zeilvereeniging „Isala" te Zutphen- Bestuur Mr. C. D. M. Hupkens van der Eist, voorz.-penningm. mr. E. Meindersma, secr.S. G. Manger Cats, commissaris van het materiaal; dr. G. Führi Snethlage; mr. A. H. van der Giesen; Jkvr. C. J. de Jonge. De Vereeniging stelt zich ten doel het beoefenen en bevorderen van de roei- en zeilsport. Olympia. Vereeniging ter bevordering der praktische gymna stiek. Opgericht 1 Januari 1875. F. Reesinck, Pres.; Ph. W. Uythoven, le secr.; H. Berendsen, 2e secr.; J. R. Dekker, pen ningm.; A. G. Wunderink en P. L Feberwee. Comm. v. Orde; G. Kelholt, algemeen secundus. Directeur Heerenafdeeling C. Hage, Leeraar M. O.Damesafd. Ch. Hermsen, Leeraar M. O. De Vereeniging telt 40 werkende leden, contributie f 10. 's jaars, oefeningsavond Vrijdag 810 uur; 21 adspirant-wer kende leden, leeftijd 1720 jaar, contributie f 8.'s jaars, oefe ningsavond als boven; 32 damesleden, leeftijd 1520 jaar, contributie f 10.'s jaars, oefeningsavond Maandag 810 uur; 26 jongens, leeftijd 1216 jaar, contributie f 6.'s jaars, oefeningsavond Vrijdag 78 uur, 21 meisjes, contributie f 8. 's jaars, oefeningsavond Maandag 78 uur. 150 begunstigers, contributie minstens f 3.50 's jaars. Gymn., Til- en Worstelvereeniging ,,Sandow". Opgericht 17 Augustus 1907. BestuurVoorz. G. J. van Bel; Secr. F. W. A. Buddingh; Penningm. H. Nooteboom; Comm. W. J. Huisman en J. Nengerman. OefenlokaalGymn. lokaal Broederenkerkplein. Oefeningsavonden en -urenHeeren Dinsdag 810 uur, Dames Vrijdag 8 10 uur, Meisjes 812 jaar Vrijdag 5 V26 V2 uur, Jongens Vrijdag 6 V27 uur, Meisjes 815 jaar Vrijdag 714814 uur. Contributie Heeren f 0.20, Dames f 0.15, Adspir. f 0.10 per week. Secretariaat: Martinetsingel No. 2. Chr. Gymnastiekver. „Wilhelmina". Voorz. G. Bokhorst; vice-voorz.G. J. Scholten; le secr. D. Stegeman, Groenmarkt 7; le penn. B. Klumpenhouwer2e secr.esse mej. E. Mulder; 2e penningm.esse mej. B. Hagens; J. W. de Roo, mej. J. de Jonge en W. B. Roelofsen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 71 Zutphensche Schaakclub. BestuurDr. E. J. W. Holleman, Voorz.J. W. Hoving, Secr.M. Ubbens, Penningm. Vergadering alle Vrijdagen 7.30 nam. in Hotel du Soleil. Schaakvereeniging ,,Caissa". Opgericht 6 Juni 1923. Bestuur: voorz. J. H. Kolber; secr. C. Smit; penningm. A. Was- sink; vice-voorz. G. Verhoeven; comm. K. Bruin. Speelavond: Woensdag van 7 1412 uur in één der bovenzalen v. h. Volkshuis. A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland. Consul voor Zutphen, Gorssel en Warnsveld W. F. E. Baron v. d. Borch v. Vorden, Coehoornsingel. Zutphensche Voetbal-Vereeniging „Be Quick". Bestuur: N. J. H. de Rooij, voorz.; H. Schwarz, vice-voorz.; J. M. G. Paap, secr., Spittaalstraat 45a; H. Hazewold, penn.E. J. Hartman, H. J. Mulder en G. F. Zuuring, commissarissen. De jaarlijksche contributie voor werkende leden bedraagt f 9.voor se niores (17 jaar en ouder) en f 6.35 voor juniores (beneden 17 jaar) en buiten leden. Voor donateurs(trices) bedraagt de jaarlijksche donatie minstens f6. voor dames, huisgenooten van leden en/of donateurs minstens f4.25. Begun stigende leden hebben vrijen toegang tot de tribune. Het vereenigingsjaar loopt van Augustus tot Augustus. Het wedstrijdterrein is gelegen aan den Marschweg, 5 minuten gaans voorbij de gasfabriek. Zutphensche Voetbal- en Athletiek Ver. „A.Z.C.". Voorz. Joh. Jansen; secr. J. van Zeben; penningm. H. W. J. v. d. Berg; W. J. Huisman, 2e voorz.; D. J. W. Schiermeijer, 2e secr.H. Mulder, 2e penn.commissarissen A. Berendsen, K. Weideman, B. A. van Laarhoven. Voetbal-Vereeniging „De Hoven". Voorz. H. J. Lammers; secr. A. Lammers, Weg n. Voorst 29; penningm. A. Mussies. Zutphensche Korfbalvereeniging ,,Rapiditas". Voorz. A. Th. Bilderbeek; secr. D. Volkers, Jan Steenstraat 44; 2e secr. mevr. M. Volkersv. d. Meulen; penningm. A. Hoevers; 2e penningm. mej. E. Spithorst. Zutphensche Korfbalclub „Z. K. C.". Voorz. Chr. J. Penne- kamp; vice-voorz. G. F. v. Deursen; le secr.esse mej. R. Smit; 2e secr.esse mej. W. Smit; penn. H. A. Jansen; Alg. Secundus H. Kroeskop; Commissaris J. Hooyveld. Zwem- en Poloclub ,,De Jonge Kampioen". Eerevoorz. mr. J. Dijckmeestervoorz. J. van Dongen; vice-voorz. K. Boon; le secr. H. J. Mulder; 2e secr. C. F. v. Oosterhout; le penn. A. Bremmer; 2e penn. E. Speek; commissaris A. J. Gelderman.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1934 | | pagina 37