64 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. De Handels- en Industrie-Federatie. Dag. Bestuur mr. B. J. Nöthorn, voorz.A. Meerstadt Jr. Zutphensche Middenstandsvereeniging. Bestuurmr. R. P. J. Derksema, voorz.; L. Overbosch, secr.J. Windmuller penmngm.J. A. A. J. Kronenburg, G. van Nek, D. Stolp, J. R. Dekker. Nat. Bond v. Handels- en Kantoorbedienden ,,Mer- curius", afd. Zutphen. voorz.; mej. C. A. Scholten, secr.esse.Peppelstraat 16; G. Kamperman, penningm. Aantal leden circa 50. Nederl. Coupeursbond. Secr. en Red. HoofdbestuurH. A. Loos, Weg n. Warnsveld 93. Slagersvereeniging voor Zutphen en Omstreken. Goed gekeurd bij Kon. besluit van 15 Juni 1918 No. 34. A. E. Meer stadt, voorz.; H. Koppel, penningm.; A. Hamburg, secr.; D. Jaspers Focks, J. H. Steijsel. Centrale Bond van Werkmeesters en ander Opzicht houdend Personeel, afd. Zutphen. Voorz. P. Crist, Coenen- parkstraat 14; secr. G. H. HulshofF, Hemonystraat 21c; pen ningm. A. Christiaans, Praebsterkamp 13a. Schoenmakers Patroons en Winkeliers Vereeniging Zutphen en Omstreken". Het Bestuur: voorz. G. Kroes; secr. F. W. Severin; penningm. B. Kuijk; vice-voorz. Albs. Hagens; alg. adjunkt H. Hesseling. Geldersche Bond van Veehandelaren. Voorz. C. van Gel der; Secr. Ph. de Vries; Penningm. Jo Philips; Vice-voorz. J. van Gelder, Eibergen; Jac. de Leeuw, Winterswijk; J. van Hoff, Nijkerk; J. Walraven, Vuren; M. de Leeuw, Arnhem; W. Hartog, Borculo; W. v. d. Bosch, Barneveld; L. Levy, Varsseveld; J. Veenink, Doetinchem en D. Key, Meteren. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivel fabrieken opgericht 1896, doel het bevorderen van de belangen van de leden (thans 108 Coöp. Zuivelfabrieken). Voorzitter J. W. Smit, Wichmond; secr.: ir. R. C. Jonkman. Controleurs: H. Zondervan, R. Rood, J. J. v. Balen Walter. Leeraar-technicus A. Faber. Bact.-Scheik. ir. S. Hartmans. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 65 Geldersch-Overijselsche Coöp. Zuivelverk. Vereeniging G.O.C.Z. te Zutphen. Kantoor Stationsweg 27. Dir. T. Wassenaar. Coöp. Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling voor Zut phen en omstreken. Bestuur: voorz. J. C. Duburg, Eefde; secr. H. J. ter Maat, Ned. Mettray, penningm. B. W. Roelofsen[ G. Oortgiessen, Eefde; J. W. Nijenhuis, Warnsveld; J. D. C. Visser; J. W. Willemsen, Eefde. Raad van toezicht: voorz. G. J. Massink, Steenderen; secr. mej. A. J. D. Verloren van Themaat, Warnsveld; H. M. Klokman, Drempt; J. Takkenkamp, Hengelo (G.)J. Wassink, Brum- men; M. Schaap te Voorst; F. A. Beek te Hummelo; H. J. Gotink te Vorden; F. W. Honig, rijkstuinb. consulent, adviseerend lid. Directeur-veilingmeesterG. van Kampen. Afd. Zutphen-Brummen e. O. der Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. Bestuur: Ir. F. W. Honing, voorz.; H. J. ter Maat, 2e voorz.G. J. Mensink, secr.H. Dommerhold, Penn.J. Wichers, J. v. d. Veen, J. H. Schoemaker, J. Hoedeman, F. Hoevers. Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz. mr. A. G. A. Ridder van Rappard te Tiel. Onder-Voorz. G. Boschloo te Almen. Algemeen secr. M. van Doorninck te Olst. Algem. penningm. W. J. Klein Lankhorst te Apeldoorn, H. A. v. Beuningen, Kerk-Avezaath, G. J. Heusinkveld te de Heurne bij Dinxperlo en A. G. Nijhoff te Heerde, J. H. Memelink te Harscamp, A. H. Zwart te Borculo. Afd. ZutphenWarns veld: Eere-Voorz. Jhr. mr. P. A. G. de Milly van Heiden Reine- stein te Warnsveld; Voorz. J. Boschloo te Leesten; ondervoorz. J. B. Menkveld te Leesten; secr. H. D. Zelders te Zutphen; penningm. D. Wunderink te Baronsbergen. LedenJ. Tjoonk te Vierakker, H. Garsen te Wichmond en H. Dekker te Warken. PluimveecommissieH. Zelders, J. Hagen, J. Krijt, A. Tuitert en J. W. Veenhuis. Onderling Landbouwers Paardenfonds. BestuurChr. Pasman, president; Jo Lammers, secr.; M. Riethorst, penningm.; M. J. Scholten, G. Addink, K. Franken en G. Willemsen, schat ters, H. J. Klumpert, buitengewoon bestuurslid; G. Lammers en M. J. Evers, Raad van Toezicht. Bovengenoemd Fonds stelt zich ten doel, bij eventueele sterfte of ongeluk ken als beenbreuk, koliek enz. (doodslaan door hemelvuur is uitgesloten) elkander onderling te verzekeren. 1934 5

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1934 | | pagina 34