62 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Afd. Chr. Ambtenaarsbond, J. Gort, voorz., Zutphen; W. Boerman, secr., Warnsveld; P. v. Veldhuizen, penningm., Warnsveld. N. B. Afzonderlijke groep voor verplegers en verpleegsters. Afd. Bond v. Chr. Bouwvakarbeiders. B. G. Hissink, voorz.; W. Bilderbeek, secr., Warnsveld. Afd. Ned. Chr. Bond van Personen in publieken dienst. G. v. Huffelen, voorz.; F. Burgers, penningm.; M. Tijken, Warnsveld A 295, secretaris. Afd. Bond v. Chr. Fabr. en Transport arbeiders. B. Klumpenhouwer, Voorz., Warnsveld; Th. Tijmans, Penningm. Afd. Chr. Bond v. Metaalbewerkers. C. L. Dersjant, secr., Wilgestraat 28; H. Claassen, penn., Deventerstraat 11. Afd. Chr. Bond v. Post- en Tel. Pers. J. Meyer, secr., Frans Halslaan 34. Afd. Chr. Bond v. Voedings- en Genotmiddelen Arbei ders. R. Schut, secr., Peppelstraat 22. Afd. Chr. Nat. Werkmansbond, onder de zinspreuk,,De Heer is onze Banier". G. Hoevers, voorz.; H. G. A. Hanekamp, 2e voorz.; H. J. Borninkhof, penningm.; D. Schoenmaker, secr. BestuursledenB. Kuyk, A. Langenberg, R. Schut, W. Trelker. De vergaderingen worden gehouden in 't Gebouw voor Chr. Belangen, Paardenwal, ingang Hek, iederen 3den Maandag van de maand, 's avonds 8 uur. Aan deze afd. is verbonden een ziekenfonds, dat is aangesloten bij den Bond, gev. te Rotterdam, elk lid betaalt 2 cent per gulden. Van den Bond gaat uit een algemeen begrafenisfonds, welke winsten vloeien in een weduwenfonds. Ned. Bond van Gemeenteambtenaren. Afd. Zutphen en Omstreken, G. J. Flameling, (Zutphen), Voorz.; J. D. Veltkamp, (Gorssel), Secr.; H. Seesink (Warnsveld), Penningm. Vereeniging „Eendracht maakt Macht". Afdeeling Zut phen van den Nederl. Barbiers- en Kappersbond, goedgek. bij Kon, besluit van 10 Juni 1909. Bestuur. J. L. Lammers, voorz.; G. Koning, secr.J. v. d. Horst, penningm.; Busmeesters A. Buitenhek en H. van Bruggen. De Bond is gevestigd te Amsterdam en telt 3000 leden, heeft neringver zekering, zieken- en overlijdensfonds, sanatoriumfonds, vakscholen, plaats- bureaux voor bedienden en patroons benevens een orgaan, dat maandelijks verschijnt. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 63 Centrale Bond van Nederlandsch Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel, afd. Zutphen. Bestuur: G. H. Lebbink, voorz.; J. van Bel, secr.; H. Emsbroek, penningm.; Leden: A. J Postma en J. M. Hoegen Dijkhof. Aan de vereeniging is verbonden een verzekering tot steun bij overlijden ..Stuiversfonds", correspondent H. Emsbroek, Laarstraat 7a, Zutphen. Nederl. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, afdeeling Zutphen. Bestuur: voorz. Th. J. H. Kling; secretaris G. J. Hietbrink, Hellenraetplein 29; penningm. J. Broersma. Ned. Bond van Personeel in Overheidsdienst. Goed gekeurd bij Kon. Besl. van 12 Jan. 1915, Staatsbl. No. 29. Bestuur L. J. Harmsen, voorz.; G. Kooreman, secr.; J. G. F. Gerritsen, penningmeester. Zutphensche Bestuurdersbond. J. A. Paap, Voorz.; J. E. Beukenhorst, secr., Hemonystraat 40; L. v. Veen, penn.; L. J. Harmsen, 2e voorz.J. v. d. Meer, 2e secr.J. Broersma, 2e penn.D. Wansink. Alg. Ned. Politiebond, afd. Zutphen. H. J. Hesselink, voorz.; G. Karssenbarg, vice-voorz.Tj. Keizer, secr.; H. Otten, penn.A. H. A. Aalders, vice secr.-penn. Arbeiders Jeugd Centrale, afd. Zutphen. Voorz. K. Singer; secr. esse A. Baas Becking, Sidneystraat 22; penningm.esse B. Bax. Nationaal Jongeren Verbond. Vereeniging tot versterking van de nationale gedachte onder de jongeren, onafhankelijk van eenige godsdienstige of politieke richting. Bestuur der afd. Zutphen R. M. v. d. Berg v. Saparoea, voorz.H. v. Woudenberg Hamstra Jr., secr.; F. Th. Dijckmeester, penn.; R. van Baarda, administrateur. Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel, Depar tement Zutphen. H. W. Reesink, voorz.; mr. R. P. J. Derksema, secr.; G. W. Velders, penningm.; R. Elferink, A. F. v. d. Scheer, C. Veerdig, mr. G. D. M. Hupkens v. d. Eist, J. C. Banz. Handelsvereeniging, gev. te Zutphen. Kon. goedgek. Opge richt 27 Nov. 1896. Bestuur L. Kieviet, voorz. en tijd. penningm. A. Meerstadt Jr., secr.; mr. B. J. Nöthorn, G. J. van Bosheide, F. E. J. Hoenink.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1934 | | pagina 33