184 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Rechterlijke Macht, Arr. Rechtbank te Zutphen (2e arronch). Presidentmr. H. E. v. IJsendijk. Rechters mrs. H. L. Mees, H. Sluyterman, W. H. van Basten Batenburg, A. H. van der Giesen en mr. H. L. Wilkens; Rechters-plaatsvervangers mrs. G. M v. Voorthuijsen, G. J. H. Wagener, Th. Dijstra en J. van der Spek. Officier van Justitie mr. J. H. C. M. van der Kun. Subst. Officiermr. W. J. H. Stam. Griffiermr. N. C. vT^er' Subst. Griffiermr. E. Meindersma, wnd. Grifher: Mr. R. Bichon van Ysselmonde. Politierechter: mr. H. Sluyterman, Kinderrechter: mr. A. H. van der Giesen. Rechter-Commissaris mr. W. H. van Basten Batenburg. Zitting Woensdag te 10 uren voor strafzaken (Politie en kin derrechter) en den tweeden Vrijdag van iedere maand straf zitting van de Rechtbank; Donderdag te 11 uur voor Burgerlijke en Handelszaken. Enquêtes Maandag, Dinsdag en Vrijdag 10 uur. Behandeling van extra-jud. zaken eiken Donderdag 10 uur; kort geding onbepaald. Advokaten: mr. G. P. ter Braak te Eibergen; mr. A. Th. ten Houten te Winterswijk; mr. J. van Loon en mr. P. H. A. Loeff te Deventer en mr. F. L. F. Altmann, Deventer. Advokaten en Procureurs te Zutphen Mrs. C. E. Stolk, Jhr. B. de Jonge, Th. Dijstra, J. L. Sölner, B. G. Wildervanck de glecourt, Jhr. C. C. de Jonge, B J. Nöthorn, J. A. C. v. Heusde, l Per^sema» G. D. Willinck, mevr. E. P. A. Akkerman- We ber,B. ten Cate en J. H. F. Bloemers; te Deventer: Mrs. dr. H. W. Iordens, J. C. Th. Resius, P. van Delden Szn., P. Zeeuw, F. Visser, Ch. van Enter en C. J. V. Kors; te Apeldoorn Mrs. H. L. Sypkens, Jkvr. W. L. van Spengler, R. A. James; te Lochem: mr. J. D. Naeff; te Winterswijk: J. Voorinki S. G. de Jong, J. A. H. Coops; te Epe mr. W. S. Kalma. Deurwaarders te Zutphen R. A. P. van der Woude (tevens beëedigd makelaar en taxateur in roerende en onroerende goederen (Tel. 535) en D. C. Schultz; te Groenlo J. Lindeman; te Apel doorn G. Overkamp en H. Muller; te Deventer J. J. Bodifée, J. Speur, laatstgenoemde enkel bij het Kantongerecht te Deventer. Beëedigde klerken ter Griffie C. H. van der Hoek, D. J. B. Brummelman, E. Meijers en H. J. Krijns; Rijksklerken: C. H. van der Hoek, E. Meyers en D. J. B. Brummelman. Hulp schrijver ter Griffie J. C. van Os. ConciergeJ. A. Buddingh. ti ^aac* van Toezicht en Discipline: Mrs. C. E. Stolk, deken; Jhr. B. de Jonge, J. C. Th. Resius en B. G. Wildervanck de Blécourt, secr. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 185 Bureau van Consultatie Mr. C. E. Stolk, pres.mr. J. A. C. van Heusde; secr.: mr. J. L. Sölner. Vergadert den eersten Donderdag van elke maand, des voor middags te 10 uren. Kantongerecht (le kant. 2e arr.). Rechter: Mr. B. P. J. Plantenga. Griffiermr. W. R. Rosingh. Plaatsverv. rechter mr. C. E. Stolk, Jhr. mr. B. de Jonge, mr. B. G. Wildervanck de Blécourt en mr. J. A. C. van Heusde. Ambtenaar van het Openb. MinisterieMr. A. Baron van Westerholt tot Hackfort. Deurwaarders: D. C. Schultz. Zitting 's Woensdags te 10 /2 ure voor strafzaken; 's Vrijdags te 11 uren voor burgerlijke zaken. Extra Judicieele werkzaamheden (voogdij enz.J eiken Vrijdag om 10 uur voormiddags. Vereenvoudigde rechtspleging in strafzakenWoensdag 10 uur (zitting voor strafzaken aangebracht bij oproeping). Politie. Commissaris van politie: H. de Groot; Inspecteur van politie le klasse H. Eizenga; Inspecteur van politie 2e kl. J. F. de Froe. Hoofdagenten van politieH. J. Ezerman J. Kalthof en H. J. Hesselink. Agenten van politie le kl. P. E. Dirks, G. J. Seevinck, J. Chr. Everhard, G. Beker, B. Scholten, J. W. Wisselink, W. Wassink, J. W. Brandenbarg. W. H. A. Aalders, Ti. Keyzer, J. Veldhuizen, J. Bouma, J. ten Berge, G. Dieck- mann, H. Otten, S. de Graaf, H. Frowyn, N. Nagel, D. Kok, G. Karssenberg, A. Belksma, J. de Bruijn, S. Nijmeyer, H. W. Nymeyer, E. H. te Loo, A. Jager; Agenten van politie 2e kl. J. Cornelisse, H. Nijhuis, C. Hekel, K. A. Kolkman en K. B. C. Weerkamp. RijksveldwachtersBrigadier-majoorE. Houkes; brigadier Th te Brake; brigadier-titulair: H. J. Peterkamp; onbez. rijks veldwachters S. Heimans, keurmeester van vleesch, Th. de Haan, J. Schwartz, ir. H. W. de Kruyff (dir. keuringsdienst waren), J. v. d. Meer (hoofdkeurmeester keuringsdienst waren), G. L. Kist (keurmeester keuringsdienst), J. H. A. Albrecht (directeur Gasfabriek), J. V. H. L. Scholten (directeur Huis van Bewaring), R. van Dijk (hulpkeurmeester van vleesch), ir. O. J. Cleveringa, Voorz. Wildschadecomm., Buitengew. gem. veldwachters J. M. Harmsen, opz. gem. reiniging; A. Mannessen, portier gasfabr. G. J. Bosheide, A. Wilbrenninck, J. Kaptein, S. van der Zee, Haven-, kade- en marktmeester, R. v. Dijk, G. J. Klaassen, J. v. d. Sloot (marktmeester Veemarkt), Th. W. Hoonings, A. A. L. Tappers, opperbrandmeester en G. J. van Laar, opper- brandmeester.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 95