170 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. STEMDISTRICTEN Voor den Gemeenteraad voor de Provinciale Staten en voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Voor de verkiezing van leden van den Raad, de Provinciale Staten en de Tweede Kamer der Staten-Generaal wordt de gemeente Zutphen verdeeld in twaalf stemdistricten, te weten le Stemdistrict (Gemeentehuis), omvat het deel der ge meente begrensd door den IJssel vanaf de uitmonding van de Helbergsche beek tot aan het punt gelegen recht tegenover de achterzijde van de perceelen gelegen aan de zuidzijde van de Marschpoortstraat, de achterzijde van de perceelen aan de zuidzijde van de Marschpoortstraat, aan de zuid- en zuidwestzijde van de Markt en aan de noordzijde van de Pelikaanstraat, de rechte lijn vandaar naar de Binnengracht, de Binnengracht tot aan den Tadamasingel, de rechte lijn vandaar naar de as van de Vischpoortgracht, de Vischpoortgracht tot aan de Helbergsche beek en de Helbergsche beek tot aan den IJssel. 2e Stemdistrict (school B, Tadamasingel), omvat het deel der gemeente begrensd door den IJssel, de Helbergsche beek, de Vischpoortgracht, de Binnengracht, de achterzijde van de perceelen aan de zuidzijde van de Spittaalstraat tot op de as van de brug tusschen de Spittaalstraat en den Emmerikschen weg, de rechte lijn vandaar naar de noordzijde van de mestbergplaats, de rechte lijn naar de oostgrens der gemeente en de oost- en zuidgrens der gemeente tot den IJssel. 3e Stemdistrict (school E, Polsbroek), omvat het deel der gemeente begrensd door de noordgrens van district 2 vanaf de brug tusschen de Spittaalstraat en den Emmerikschen weg tot de oostgrens der gemeente, de oostgrens der gemeente tot de Berkel en de Berkel tot de brug tusschen de Spittaalstraat en den Emmerikschenweg. 4e Stemdistrict (school E, Polsbroek), omvat het deel der gemeente begrensd door de achterzijde van de perceelen aan de zuidzijde van de Spittaalstraat, de Berkel tot het punt gelegen recht tegenover de achterzijde van de perceelen aan de noordzijde van de Groensteeg, de achterzijde van de perceelen aan de oost zijde van de Polsbroek, de rechte lijn vandaar naar de Binnen gracht en de_ Binnengracht tot de grens van district 2. 5e Stemdistrict (school C. David Evekinkstraat), omvat het deel der gemeente begrensd door de Binnengracht vanaf de grens van district 4 tot de Berkel en de Berkel tot aan het punt gelegen recht tegenover de achterzijde van de perceelen aan de noordzijde van de Groensteeg. 6e Stemdistrict (school H, Louisesingel), omvat het deel ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 171 der gemeente begrensd door de achterzijde van de perceelen aan de oostzijde van de Nieuwstad, de Groote Gracht tot het punt recht tegenover den Overweg, de as van den Overweg, de as van de spoor baan in noordelijke richting tot het punt tegenover de Slingerbosch- gracht, de Slingerboschgracht tot de Berkel en de Berkel tot aan de achterzijde van de perceelen aan de oostzijde van de Nieuwstad. 7e Stemdistrict (O. L. school, Leeuweriklaan), omvat het deel der gemeente begrensd door de oostgrens der gemeente vanaf de grens van district 3 tot aan de Oostveensche brug, de achter zijde van de perceelen aan de zuidoostzijde van de Heeckerenlaan, van den Praebsterkamp, van den Hazekamp en aan de oostzijde van den Deventerweg tot aan de Slingerboschgracht, de Slingerbosch gracht tot de Berkel en de Berkel tot de oostgrens der gemeente. 8e Stemdistrict (Buitensocieteit), omvat het deel der gemeente begrensd door de noordwestgrens van district 7, de noord- en westgrens van district 6 tot aan de as van den Overweg, de as van de spoorbaan tot aan den IJssel, den IJssel tot aan de noordgrens der gemeente en de noordgrens der gemeente tot aan de Oostveensche brug. 9e Stemdistrict (school A, van Tilstraat), omvat het deel der gemeente begrensd door de westgrens van district 6 vanaf de as van den Overweg tot de Berkel, de achterzijde van de perceelen aan de westzijde van de Turfstraat en van de Korte Hofstraat en van die aan de noordzijde van de Markt tot de Berkel, de Berkel tot de brug tusschen de Rozengracht en het Stationsplein, de rechte lijn vandaar langs de achterzijde van het Oude en Nieuwe Gasthuis naar de as van de spoorbaan en de as van de spoorbaan tot den Overweg. 10e Stemdistrict (school Lombardsteeg), omvat het deel der gemeente begrensd door de zuidoostgrens van district 9 tot de Berkel, de Berkel tot het punt gelegen recht tegenover de Binnen gracht, de Binnengracht tot de brug tusschen de Pelikaanstraat en de Spittaalstraat, de rechte lijn tot aan de achterzijde van de perceelen aan den Boompjes wal, de achterzijde van de perceelen aan den Boompieswal en van de perceelen Beukerstraat 70 tot en met 44, de achterzijde van de perceelen aan de zuidzijde van de Sprongstraat en de achterzijde van de perceelen aan de noordoostzijde van de Markt tot aan de grens van district 9. 11e Stemdistrict (Gymnastiekschool, Broederenkerk plein), omvat het deel der gemeente begrensd door de zuidgrens van district 8 vanaf de spoorbrug tot de westgrens van district 9, de west- en zuidgrens van district 9, de zuid- en westgrens van district 10, de noordoost- en noordgrens van district 1 tot den IJssel en den IJssel tot de spoorbrug. 12e Stemdistrict (school in de Hoven), omvat het deel der gemeente gelegen ten westen van den IJssel.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 88