168 ADRESBOEK Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kerksteegje. Kattenha venstraat Kolenstraat. Korenstraat. Wijk Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Frans Halslaan. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hobbemakade. Hoogestraatje. Wijk Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Emmeriksche Weg. Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Staringstraat. ^N ZUTPHEN. C. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatie. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoortsiraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat. Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Jan Steenstraat. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Rembrandtstraat Roggestraat. Ruysdaelstraat. Teniersstraat. Warnsveldscheweg. Wilgestraat. D II. Tadamasingel. Tadamastraat. Vij fmorgenstraat Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolen weg ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naad zak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordz Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 87