242 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vrachtkarren en Autodiensten. Vertrek. Naar Enschedé, Almelo, Hengelo (O.) enz. Vrachtauto A. G. Timmermans. Alle werkdagen behalve Zaterdags. Vertrek 6 uur Café ,,de Prins". Deventer vice-versa Korenblik. Hotel ,,de Prins". Vertrek 3 maal per week, Dinsdag, Donderdag om 3 uur, Zaterdags om 1 uur. Lochem, Borculo, Eibergen, Neede, Groenlo, Ruurlo. Dinsdag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag om 3 uur bij de Prins. Apeldoorn. Alle werkdagen vertrek 4% uur, Zaterdag 's namiddags 1 uur, Mulderije, Prins. Arnhem en tusschengelegen plaatsen, Maandag en Donderdag, 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Donderdag Lenthe, bij fa. W. v. d. Stroom. Nieuwstad. Ruurlo, Vrijdag 's midd. 2 uur, Lange Wagen en ,,de Prins". Brummen en Arnhem, Maandag, Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Vrachtkarren. Vertrek Café de Klok, Pelikaanstraat. Vertrek Twentsche Ond. Hengelo (O.) Zutphen, Arnhem, Nijmegen, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Ten Braak, DeldenHengelo, Maandag, Woensdag en Vrijdag. Wassink naar Wierden en Almelo op Maandag, Woensdag en Vrijdag. Boks naar Loenen en Beekbergen op Maandag en Donderdag. Schekman naar Lochem op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Donderwinkel naar Steenderen, Baak en Olborgen op Dinsdag, Donder dag en Zaterdag. De Boer naar Voorst en Apeldoorn op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Reinsen naar Hengelo (G.) Keyenborg en Zelhem op Dinsdag. Geb. Radstake naar Groenlo en Winterswijk op Dinsdag en Vrijdag. Bruil naar Lichtenvoorde, Zieuwent, Bredevoort en Aalten op Dinsdag en Vrijdag. Wolterink naar Vorden en Wildenborch op Dinsdag en Vrijdag. v. d. Top naar Apeldoorn, Putten, Ermelo en Harderwijk op Dinsdag en Vrijdag. Koerselman Dieperink naar Deventer en Zwolle op Dinsdag, Don derdag en Zaterdag. Gosselink naar Vorden, Ruurlo en Borculo op alle dagen. Berends naar Klarenbeek, Loenen en Beekbergen op Dinsdag en Don derdag. Kettelarij naar Almen en Laren op Woensdag. Teunissen naar Almen op Dinsdag en Donderdag. De Bruin naar Barneveld en Voorthuizen op Dinsdag. Lebbink naar Vierakker en Wichmond op Donderdag. Niessen naar Keyenborg en Velswijk op Maandag en Donderdag benevens een vrachtauto op Groningen, vertrek Woensdags en Za terdags. Naar Deventer, Dinsdag, Donderdag 3 uur en Zaterdag, 's nam. 1 uur, voerman Hensen bij G. L. Brus, Nieuwstad. Doesburg, Dinsdag en Donderdag, 's namidd. 1 uur, Prins. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Naar Doetinchem, Gaanderen, Terborg, Silvolde, Ulft, enz. Woensdags 4 uur, Zaterdags 2 uur café de Prins, voerman Engels, Dinxperlo. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 's namidd. 4 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd. en Donderd. 's nam. 4 uur', Prins. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag bij hotel de Prins, vertrek 2 uur, voerman Schekman. Winterswijk en Deventer, P. Streek, Dinsdag en Vrijdag, hotel de Prins. Voorst, Dinsdag, Donderd. en Zaterd.1—4 café de Prins H. Wagenaar. Vorden, alle marktd., 12 uur, Lange Wagen, Wed. H. Haverkamp. Wichmond, Donderdag, Zaterdag, 11 uur, in de Klok, Pelikaanstr. en de Prins. Lochem en Deventer, vracht-autodienst; alle marktdagen 10 uur. Bestelhuis: v. d. Berge, Brugstraat. Winterswijk, Groenlo, Ruurlo, Vorden, Dinsdag en Vrijdag, vertrek 4 uur n.m. de Prins. Arnhem, Schuppers, Laarstraat 99. Vertrek Maandag, Dinsdag en Donderdag en Vrijdag 's morgens 6 uur. Eefde en Warnsveld, dagelijks, vertrek van Eefde naar Zutphen v.m. 7/i uur van Zutphen naar Warnsveld en Eefde, 12% uur Lichten- voordsche schoenwinkel, Groenmarkt, en Hotel de Prins. N. V. GEBRS. VAN DEN BOOM'S STOOMBOOTREEDERIJ. Kantoor IJsselkade 23, Tel. 207. Stoombootdienst AmsterdamDeventerZutphen. Dagelijksche Sneldienst naar Amsterdam en de Zaanstreek via DeventerOlstVeessenWijheKampen. Vertrek van Zutphen 11 uur v.m., Zaterdags 10.30. Vertrek van Amsterdam 4 uur n.m. Ligplaats te Amsterdam, Prins Hendrikkade b.d. Nieuwe Brug. Stoombootdienst RotterdamZutphenDeventer. 5 maal 's wekelijksche dienst naar Rotterdam, Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Nijmegen, Tiel, Zaltbommel, Dordrecht, Schiedam, Delft, 's-Gravenhage en tusschengelegen plaatsen. Vertrek van Zutphen naar Rotterdam: Maandag 3 uur n.m., Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 4 uur n.m., Zaterdag 12 uur v.m! Vertrek van Rotterdam, dagelijks 5 uur n.m., behalve Zater dags. Ligplaats te Rotterdam Leuvehaven voor pand 56.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 124