224 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. G. Langeler te Laren (G.), archivaris-bibliothecaris, mr. G. P. ter Braak, Eibergen, Jos. Driessen, Aalten, mr. A. Th. ten Hou ten, Winterswijk, N. de Wolf, Doesburg en G. A. v. d. Luyt, Borculo, leden. Commissie voor restauratie van de St. Walburgskerk: mr. J. Dijckmeester, voorz.-penningm.; J. Gimberg, secr. Jkvr. C. Engelen en S. J. Meijjes, leden. Zutphensche IJsvereeniging. Eerevoorz. J. R. van den Berg van Saparoea; Eerelid A. F. van der Scheer Jr.pres. J. B. Gosse- laar Beerta; vice-voorz. J. M. Visser; secr. H. H. Knoppers; penningm. J. van der Sloot; algem. secundus N. J. H. de Kooy; J. H. Jansen, G. van Altena, W. C. Ouwehand, J. Kortenoever, L. Ph. Wöhrmann, mr. R. P. J. Derksema, P. Broere. Telt 953 leden. Contributie 2.50. Entree 1 Zutphensche Roei- en Zeilvereeniging ,,Isala" te Zutphen. Bestuur Mr. C. D. M. Hupkes van der Eist, voorz.-penningm.; mr. Meindersma, secr.; S. Manger Cats, commissaris van het materiaal; dr. G. Führi Snethlage; mei. C. van Barneveld; mr. A. H. van der Giesen. De Vereeniging stelt zich ten doel het beoefenen en bevorderen van de roei- en zeilsport. Olympia. Vereeniging ter bevordering der praktische gymna stiek. Opgericht 1 Januari 1875. F. Reesinck, Pres.; Ph. W. Uyt- hoven, 2e secr.J. A. R. Prinsen, le secr.J. R. Dekker, penningm. A. G. Wunderink en P. L. Feberwee. Comm. v. Orde; G. Kel- holt, Algemeen Secundus. Directeur Heerenafdeeling C. Hage, Leeraar M. O.; Damesafd. Ch. Hermsen, Leeraar M. O. De Vereeniging telt 40 werkende leden, contributie 10 's jaars, oefeningsavond Vrijdag 810 uur; 21 adspirant-werkende leden, leeftijd 1720 jaar, contributie 8.s jaars, oefenings avond als boven; 32 damesleden, leeftijd 1520 jaar, contributie I 10 's jaars, oefeningsavond Maandag 810 uur; 26 jongens, leeftijd 1216 jaar, contributie 6.'s jaars, oefeningsavond Vrijdag 78 uur, 21 meisjes, contributie 8.'s jaars, oefe ningsavond Maandag 78 uur. 150 begunstigers, contributie minstens 3.50 's jaars. Gymn., Til- en Worstelvereeniging „Sandow". Opgericht 17 Augustus 1907. Bestuur voorz. G. J. van Bel; secr.-penningm. W. J. Huisman; 2e Secr. J. van Bel; Comm. J. Nengerman; Alg. Bestuurslid G. A. B. Vermeulen. Oefeningslokalen v. d. afd. gymn. Gem. Gymnastieklokaal; v. d. afd. krachtsportzaal Arb. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 225 Ver. Rijkenhage. Oefeningsavonden, afd. Gymnastiek Heeren Dinsdag- en Vrijdagavond van 810 uur; voor dames Zaterdag avond 810 uur; voor meisjes-adspiranten Zaterdagavond 78 uur. Afd. Krachtsportworstelen Dinsdag en Vrijdagavond van 810 uur. Boksen, Woensdagavond van 810 uur; 40 wer kende leden. 25 dames-leden; 90 adspiranten. Contributie afd. Gymn. 0.20 per week; afd. Krachtsport 0.20 per week; dames 0.15 per week; adsp. 0.10 per week. SecretariaatHoornwerk 36. Chr. Gymnastiekver. ,,Wilhelmina". Voorz. G. Bokhorst; vice-voorz. W. de Jonge; le secr. J. W. de Roo, Staringstraat 2 Zutphen, le penningm. B. Klumpenhouwer2e secr.esse mei. E. Mulder; 2e penn.esse mei. B. Hagens; Q. Kasterman, mei. J. de Jonge en W. B. Roelofsen. Zutphensche Schaakclub. Bestuur Dr. E. J. W. Holleman, Voorz.; J. W. Hoving, Secr.; M. Ubbens, Penningm. Vergadering alle Vrijdagen 7.30 nam. in Hotel du Soleil. Schaakvereeniging ,,Caissa". Opgericht 6 Juni 1923. Bestuur: voorz. J. H. Kolber; secretaris: W. Hanekamp; pen ningm. A. Wassink; vice-voorz. C. Smit; comm. J. J. Withuis. Speelavond Woensdag van 7%11 uur in één der bovenzalen v. h. Volkshuis. A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland. Consul voor Zutphen, Gorssel en Warnsveld A. W. I. Korswagen, Marsch- poortstraat 1. Zutphensche Voetbal-Vereeniging ,,Be Quick". Bestuur: N. J. H. de Rooij, voorz.; J. C. Muijderman, vice-voorz.; W. A. M. Norp (correspondentieadres Postbus 30 Zutphen), secretaris; H. Hazewold, penningm.; E. J. Hartman, H. Schwartz en G. F. Zuuring, commissarissen. De jaarlijksche contributie voor werkende leden bedraagt 7.50 voor seniores (17 jaar en ouder) en 5.voor juniores (beneden 17 jaar) en bui tenleden. Voor donateurs(trices) bedraagt de jaarlijksche donatie minstens ƒ5.voor dames, huisgenooten van leden en/of donateurs minstens 3.50. Begunstigende leden hebben vrijen toegang tot de tribune. Het vereenigings- jaar loopt van Augustus tot Augustus. Het wedstrijdterrein is gelegen aan den Marschweg, 5 minuten gaans voorbij de gasfabriek. Zutphensche Voetbal- en Athletiek Ver. ,,A. Z. C.". Voorz. Joh. Jansen; secr. J. van Zeben; penningm. H. W. J. v. d. Berg; W. J. Huisman, 2e voorz.; D. J. W. Schiermeijer, 2e secr.H. Mulder, 2e penn.commissarissen A. Berendsen, K. Weideman, B. A. van Laarhoven. 1932 15

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 115