216 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. BestuursledenB. Kuyk, A. Langenberg, R. Schut, H. Onstein. De vergaderingen worden gehouden in 't Gebouw voor Chr Belangen Paardenwal, ingang Hek, iederen 3den Maandag van de maand, s avonds 8 uur. Aan deze afd. is verbonden een ziekenfonds, dat is aangesloten bij den bond gev. te Rotterdam, elk lid betaalt 2 cent per gulden. Van den Bond gaat uit een algemeen begrafenisfonds, welke winsten vloeien in een weduwenfonds. Reclasseeringsraad te Zutphen. Als ambtsgebied is aange wezen het Arrondissement Zutphen; de werkzaamheden bestaan in 1. Rapporteering in strafzaken. 2. Rapporteering bij eventueele Voorwaardelijke Invrijheid stelling; 3. Distribueering der gedetineerden der Strafgestichten over de verschillende Reclass. instellingen. }verkzaaiIlheden. onder 2 en 3 genoemd zijn door de tijde- Hl puitenwerkingstelling der Strafgevangenis vanaf 1 Dec. '27 tijdelijk stilgezet). Ambtelijke leden zijnmr. H. E. van IJsendijk, President der Arr Rechtbank; plaatsvervanger: mr. H. L. Wilkens, Rechter in de Arr. Rechtbank; mr. J H. C. M. van der Kun, Officier van Justitie, plaatsvervanger mr. W. J H Stam; mr. Th. Dijstra, secr. van het College der Regenten over de Gevangenissen te Zutphen, plaatsvervangerDr. P. van Bork, lid van het College. De ambtenaar der Reclasseering te Arnhem. Leden als vertegenwoordigers der Reclasseeringsinstellingen E. C. U. baron Calkoen (voorzitter) en mr. B. G. Wildervanck de Blécourt v. d. afd. Zutphen v. h. Genootschap tot Zedelijke verbetering van gevangenenG. C. Peeterman, v. h. Leger des Heils; mevr. M. HL P. FiévezScheeren, v. d. afd. Zutphen der R. Kath. Reclasseeringsvereeniging; ds. P. M. de Jong (secretaris, IJselkade 18, Zutphen), v. d. afd. Zutphen der Nat. Chr. Geheel- onthoudersvereenigingA. Stijntjes, v. d. afd. Zutphen der Ned. Vereemging tot afschaffing van Alc. Dranken; H. Hollinga, v. d. Loge der Internationale Orde van Goede Tempelieren. Voor deze leden der instellingen zijn ook plaatsvervangers benoemd. Ned. Bond van Gemeenteambtenaren. Afd. Zutphen en Omstreken, L. Baptist, (Zutphen), Voorz.J. D. Veltkamp, (Gorssel), Secr.H. Seesink (Warnsveld), Penningm. Vereeniging „Eendracht maakt Macht". Afdeeling Zut phen van den Nederl. Barbiers- en Kappersbond, goedgek. bij Kon. besluit van 10 Juni 1909. BestuurJ. L. Lammers, voorz. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 217 G. Koning, secr.; J. v. d. Horst, penningm.; Busmeesters A. Buitenhek en H. van Bruggen. De Bond is gevestigd te Amsterdam en telt 3000 leden, heeft neringver zekering, zieken- en overlijdensfonds, sanatoriumfonds, vakscholen, plaats- bureaux voor bedienden en patroons benevens een orgaan, dat maandelijks verschijnt. Centrale Bond van Nederlandsch Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel, afd. Zutphen. Bestuur: J. M. Hoegen Dijkhof, voorz.; J. van Bel, secr.; H. Emsbroek, penningm.; G. H. Lebbink, 2e secr. Aan de vereeniging is verbonden een verzekering tot steun bij overlijden Stuiversfonds", correspondent H. Emsbroek, Laarstraat 7a, Zutphen. Nederl. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, afdeeling Zutphen. Bestuur: voorz. C. Hartman, Wilgestraat 14; secretaris H. Legeer, Hemonystraat 42; penningm. J. Nieuw- burg, Peppelstraat 17. Ned. Bond van Personeel in Overheidsdienst. Goed gekeurd bij Kon. Besl. van 12 Jan. 1915, Staatsbl. No. 29. Bestuur L. J. Harmsen, voorz.G. Kooreman, secr.J. G. F. Gerritsen, penningmeester. Zutphensche Bestuurdersbond. J. F. Scherpenhuizen Sr., voorz.C. Hartman, 2e voorz.Beukenhorst, Zerboldstraat 4, secr.; F. v. d. Horst, 2e secr.; A. Veldhuis, penningm.; L. J. Harmsen, 2e penningm.; J. van Dongeren, bestuurslid. Alg. Ned. Politiebond, afd. Zutphen. H. J. Hesselink, voorz.; G. Karssenbarg vice-voorz.Tj. Keizer secr.; H. Otten, penn.A. H. A. Aalders, vice secr.-penn. Vrijzinnig Christelijke Jongeren Bond. Afd. Zutphen. Voorz. P. E. Boonstra; secr. mej. C. Landwehr, Spittaalstraat 25; penn. mej. B. Jansen; mej. A. M. Klaren; H. J. Memelink. Arbeiders Jeugd Centrale, afd. Zutphen. Voorz. Jo Reinds; secr.esse A. Baas Becking, Sidneystraat 39; penningm.esse H. Legeer. Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel, Depar tement Zutphen. Dr. ir. L. R. Wentholt, voorz. mr. R. P. J. Derksema, secr.G. W. Velders, penningm.R. Elferink, A. F. v. d. Scheer, C. Veerdig, H. W. Reesink, H. van Woudenberg Hamstra.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 111