212 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Bibliotheek voor jongens (300 boeken) van 56 uur. Volksbibliotheek plm. 650 nummers, geopend gedurende de maanden October tot en met Maart, eiken Zaterdagavond van 7y29 uur. Reciteerafdeeling Maandagavond 8 uur. Op Zaterdag- en Zondagavond is het gebouw geopend voor onderling gezellig verkeer. Zusterkrans ,,Wees een Zegen". Vergadering Maandagavond in de bovenzaal No. III der Gereform. Kerk van 8 uur tot kwart voor tien. Presidente: mej. H. J. G. van der Veen; Vice-Pres. mej. Goorman; Secr. mej. E. Kers. Thes. mei. A. Meijerink. Jongelings-Vereeniging op gereformeerden grondslag, Uw Koninkrijk kome" met 31 leden, begunstigers 85. De ver- eeniging vergadert Zondagsavonds 8 uur in een der lokalen der Geref. Kerk. Voorz. G. Wissink Jr.SecretarisM. de Jager. Bovenbedoelde Vereeniging behoort tot den Ned. Bond van Jongel. Vereenigingen op geref. grondslag en stelt zich ten doel elkander te vormen op elk gebied des christelijken en maat- schappelijken levens. Afd. Zutphen van de Nederl. Ver. ter behartiging van de belangen der jonge meisjes. Nederlandsche afd. van Union internationale des amies de la jeune fille". Bestuur: Jkvr. S. Baronesse v. d. Borch van Verwolde, Rozenhoflaan, pres.mevr. de Jongde Jong, IJsselkade 18, penningmeesteresse mevr. Spreyde Planque, Jacob Damsingel, secretaresse; mevr. HenzeiCoops, Groenmarkt 23, mevr. van OmmeTulp, Warnsveld; mevr. v. RappardViruly, Deventerweg Eere-lid. Algemeene Protestanten Vereeniging, afd. Zutphen. Bestuur Dr. R. H. Drijber, Voorz. en Secr.H. Kuiper, Penning meester; J. L. Bakker. Bijbelgenootschap. Afdeeling Zutphen. Voorz. Ds. C. J. van Paassen; Secr.-Biblioth. J. F. Langenberg; Penningm. J. Wensinck; ds. R. H. Drijber en ds. P. M. de Jong. Onder- afdeelingen te Almen, Gorssel, Lochem, Laren, Vorden, Warns veld en Wichmond. Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Zutphen. Afdeeling Zutphen. Goedgekeurd bij Kon. besluit van 6 Oct. 1913 No' 54 (Staatsblad 6 Nov. 1913 No. 260). Voorz. Ds. K.A. Beversluis; Secr. P. E. Boonstra; Penningm. Mevr. J. D. Holleman van Iterson. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 213 Comité Zutphen voor Vrijzinniggodsdienstige openlucht samenkomsten. Bestuur: R. Renssen, Voorz.; Mevr. L. Kruijs Voorberge, Penningm.; B. H. d'Auzon, Secr. Vereeniging Christelijk Hulpbetoon. Afdeeling Zutphen. Pres. Ds. J. Henzei; Secr.-Penningm. Ds. R. H. Drijber. Leden S. J. Meijjes, J. M. Ubbens. Contributie 1 Vereeniging voor Evangelisatie te Zutphen. Voorz. G. W. Ormel; Vice-Voorzitter H. Koerselman; le Secretaris H. van Zeben Dzn.; 2e Secretaris J. W. ten Broeke; le Penningm. J. de Jong; 2e Penningm. J. F. Langenberg. Overige bestuursleden: J. v. d. Linde, B. W. Roelofs, dr. K. Sprey, J. D. C. Visser, H. Voorthuis, F. Wallenburg. Adviseerende bestuursleden Ds. P. M. de Jong en Ds. C. J. van Paassen. De grondslag der vereeniging is de Heilige Schrift, toegelicht door de Belij denisschriften der Nederl. Herv. Kerk. Het doel der vereeniging is de behartiging van de geestelijke belangen der Nederl. Herv. Gemeente van Zutphen, voor zoover daarin niet wordt voor zien, overeenkomstig den grondslag der vereeniging. Vereeniging Rehoboth te Zutphen. D. Dijkstra, Voorz.; Ti. Berg, Secretaris; H. Vink, Penningmeester; J. E. Bootsma, G. A. Hanekamp, H. H. Kiezebrink. H. A. Metselaar, G. W. Stegeman en B. Tesinl. Eere-voorzitter Ds. J Henzei De grondslag der Vereeniging is het geloof in Jezus Christus, den Zoon van God, den eenigen en algenoegzamen Zaligmaker, die overgeleverd is om onze zonden en opgewekt om onze recht - vaardigmaking. Het doel der Vereeniging is de bevordering van de komst van het Koninkrijk Gods. Vrijheidsbond (Afd. Zutphen). Mr. G. J. H. Wagener, Voorzitter; mr. R. P. J. Derksema Secr.; J. M. Übbens, Penning meester; ir. H. W. de Kruyff, mevr. E LijsenPos, H. J. Makkink K. van Gelder, W. Kobus, mevr. A. PlantengaBeekhuis. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. Bond. Bestuur H. J. Brand, Voorzit ter; M. N. H. Leijs, secr.-penningm.H. J. Wijgman, H. de Kant. Minimum contributie 1. Antirevolutionnaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje". Bestuur: J. Boks, Voorzitter; R. Abels, E. J. Arends, A. J. van Ditmarsch, mr. Th. Dijstra, W. E. Janson, secr.; W. J. Jolink, A. E. Meerstadt, penningm. Getal leden 140. Contributie minstens 0.25 per jaar.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 109