178 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. College van Regenten over de Gevangenissen te Zutphen. Pres.: C. Bijl; Secr. mr. Th. Dijstra, E. C. baron Calkoen. Leden: mr. H. E. van IJsendijk, M. Th. Mijnlieff, enGeneesheer: dr. I. M. de Haas. Huis van Bewaring. DirecteurN. H. Schuurmanbewaking G. M. van der Linden, B. Bras, J. Rosevink, B. Smit, H. Veis, H. G. Verschoor, mej. G. H. v. d. Eem—Greutink, mej. J. H. Dondertman. Onderwijs: H. v. d. Berg. Huish. dienst: J. C. H. v. d. Linden. Eeredienst: C. J. van Paassen, C. van Elmpt, J. A. Cohen en G. L. Jansen (organist). Geneesk. Dienst: dr. I. M. de Haas. Genootschap tot zedelijke verbetering der gevangenen. Afdee- üng Zutphen. President: E. C. U baron Calkoen; secr. mr. A. H. van der Giesen; thes.A. J. H. Reesink Czn.; mr, J. van der Kun, mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, mr. E. Meindersma, ds. p! M. de Jong, J. Kortenoever. Vereeniging tot verzorging van minderjarigen. J. L. Faber, voorz.; mej. A. A. Henny, secret.; mej. G. A. Heeringa, penning- meesteresseTh. A. Goddard, F. Deurvorst; H. v. Woudenberg Hamstra, mej. J. C. Heinsius, mej. A. A. Labrijn, P. van Bork, C. A. Reesink, Jhr. mr. C. C. de Jonge, mej. H. A. van Wouden berg Hamstra. De vereeniging treedt op als voogdes over minderjarigen, die aan het gezag hunner ouders onttrokken zijn. Voogdijraad. Voorz. P. M. de Jong; J. P. A. Wilhelm (Eiber gen); mej. A. A. Henny, P. van Bork, G. Oosterwijk (Deventer); M. van Wyhe Ezn. (Apeldoorn); A. J. van Driel (Wijhe) J. Scholtens (Deventer); G. D. Goedhuis (Epe)J. Barbas (Hengelo G.); Secr. mr. C. E. Stolk Coehoornsingel 26, te spreken dagel. van 121 uur. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs: Voorz. Mr. G. M. van Voorthuijsen; Leden-werkgevers: J. W. Boerman en H. J. Spieker; Leden-werknemers: F. J. ter Heurne en J. J. Peppelen bosch. De Gemeentelijke, tevens Districtsbeurs is geopend alle werkdagen van v.m. 9VZ—12'/, uur en n.m. van 672—77„ uur. Zaterdags v.m. 972—12'/2 uur. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland, omvattende de gemeenten Apeldoorn, Bathmen, Brummen, Deventer, Diepen veen, Epe, Gorssel, Hengelo (G.), Holten, Laren (G.), Lochem, Olst, Raalte, Ruurio, Steenderen, Voorst, Vorden, Warnsveld, ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 179 Wijhe en Zutphen. Voorzitter: G. Kappelle te Deventer; Secr.: Mr. Dr. H. W. Iordens te Deventer. Het Bureau is gevestigd: Brinkpoortstraat 32, Deventer, tel. 941. Leden afdeeling Grootbedrijf: M. Th. Bello, Lochem; M. van Doorninck, Olst; F. P. P. van Groningen, Deventer; D. H. Jordaan, Zutphen; J. A. L. van der Lande, Deventer; J. W. Planten, Steenderen; T. Wassenaar, Zutphen; J. F. Wegener, Apeldoorn; D. J. Wöhrmann, Zutphen; 1 vacature. Leden afdeeling Kleinbedrijf: E. J. Berends, Deventer; J. A. Dieperink, Wesepe; C. van Gelder, Zutphen; F. W. A. A. de Geus, Deventer; E. Harkink, Lochem; E. J. Kers, Holten; Z. J. van Kesteren, Apeldoorn; W. J. Klein Lankhorst, Apeldoorn; A. Lichtendahl, Lochem; G. van Nek, Zutphen; J. H. Steghgers H.Jzn., Apeldoorn. Staatsloterij. J. M. E. de Bouvé, Collectrice. Geneeskunde. Gezondheidsraad te 's-Gravenhage. Voorzitter: Dr. N. M. Josephus Jitta. Dienst handhaving wetten besmette lijke ziekten: Insp. voor Geld. en Overijssel, J. G. Bantjes, Nij megen. Artsenijkunst, warenwet en zaken rakende hygiene van bodem, water en lucht: Hoofdinsp. voor 't gebied Nijmegen, Arnhem, Zutphen, Zwolle en Enschede, Dr. W. H. Bloemendal, Arnhem. VleeschkeuringswetInsp. v. Geld., Dr. G. S. Swart, Hilversum en E. J. A. A. Quaedvlieg, 's-Hertogenbosch Dienst kinderhygieneInsp. G. Oosterbaan, 's-Gravenhage. Dienst tuberculose: Insp. R. N. M. Eykel, Nijmegen. Dienst volks huisvesting Insp. A. M. Kuysten, Arnhem. Gezondheidscom missie: Pres. C. Bijl. Secr. J. C. Goldenberg. Leden: ir. H. W. de Kruyff, J. L. Siemens, N. van Vliet, mr. J. H. C. M. van der Kun, dr. I. M. de Haas, mr. G. M. van Voorthuijsen, P. de Priester en Dr. ir. L. R. Wentholt. Gemeente-geneesheeren Dr. E. J. W. Holleman, E. Tielenius Kruijthoff en J. L. Siemens. Gemeente-heel- en vroedmeesterDr. H. Jonker. Gemeentevroedvrouwenmej. D. Bloemendaal en mej. A. Lier. Notariaat. Notarissen: mr. G. M. van Voorthuijsen, H. Capel, J. A. Beker en J. Zwamborn. Postkantoor: Directeur: H. Gorter. Commies: H. W. Reilingh, W. L. Varossieau. Adj.-commiesW. Kwant. Assistenten: G. v. Barneveld, H. H. L. Drevers, H. Emsbroek, W. Groote Haer, H. J. Harmsen, C. Kalthof, J. Meijer, A. J. Ploeg, H. Strijker, W. Wieringa. Kantoorknecht: H. W. Dijkman. Kantoorbe dienden: J. J. M. Thiel, J. Schoonskamp. Schrijver: J. H. C. v. Du ijl. Hoofdbesteller: A. Brouwer, H. F. Dommerhold. Bestel-

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 92