176 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. plaatsvervangers: mrs. G. M. v. Voorthuijsen, G. J. H. Wagener, Th. Dijstra en J. van der Spek. Officier van Justitie: mr. J. H. C. M. van der Kun. Subst. Officier: mr. J. C. Th. C. baron -Speyart van Woerden. Griffier: mr. N. C. Theron Mulder. Subst. Griffier: mr. E. Meindersma. Politie- en kinderrechter: mr. W. H. van Basten Batenburg. Zitting: Woensdag te 10 uren voor strafzaken (Politie en kin derrechter) en den tweeden Vrijdag van iedere maand straf zitting van de Rechtbank; Donderdag te 11 uur voor Burgerlijke en Handelszaken. Enquêtes: Maandag, Dinsdag en Vrijdag 10 uur. Behandeling van extra-jud. zaken eiken Donderdag 10 uur; kort geding onbepaald. Advokatenmr. G. J. ter Braak te Eibergenmr. A. Th. ten Houten te Winterswijk; mr. J. van Loon en mr. P. H. A. Loeff te Deventer en mr. H. A. Laman de Vries te Lochem. Advokaten en Procureurs te Zutphen: Mrs. C. E. Stolk, Jhr. B. de Jonge, Th. Dijstra, J. L. Sölner, B. G. Wildervanck de Blécourt, Jhr. C. C. de Jonge, B. J. Nöthorn, J. H. Ketjen, J.' A. C. v. Heusde, R. P. J. Derksema, G. D. Willinck, mej. Gijmink en mevr. E. P. A. Akkerman—Weber; te Deventer: Mrs. dr. H. W. Iordens, J. C. Th. Resius, P. van Delden Szn., P. Zeeuw, B. H. D. Hermersdorff, C. van Enter en C. J. V. Kors; te Apeldoorn: Mrs. H. L. Sypkens, mej. H. P. Dyk, R. A. James; te Lochem: mr. J. D. Naeff; te Winterswijk: J. Voorink en G. W. Toebes. Deurwaarders te Zutphen: R. A. P. van der Woude (tevens beëedigd makelaar en taxateur in roerende en onroerende goederen (Tel. 535) en D. C. Schultz; te Groenlo: J. Linde man; te Apeldoorn: G. Overkamp en H. Muller; te Deventer: J. J. Bodifée, J. Speur, laatstgenoemde enkel bij het Kanton gerecht te Deventer. Beëedigde klerken ter GriffieJ. Poestkoke, C. H. van der Hoek, D. J. B. Brummelman, E. Meijers en W. Knaap; Rijks klerken: J. Poestkoke, C. H. van der Hoek, E. Meyers en D. J. B. Brummelman. Hulpschrijver ter Griffie: W. Knaap. Concierge: J. A. Buddingh. Raad van Toezicht en DisciplineMrs. C. E. Stolk, deken; Jhr. B. de Jonge, J. C. Th. Resius en B. G. Wildervanck de Blécourt, secr. Bureau van Consultatie: Mr. C. E. Stolk, pres.; mr. J. A. C. van Heusde; secr.mr. J. L. Sölner. Vergadert den eersten Donderdag van elke maand, des voor middags te 10 uren. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 177 Kantongerecht (le kant. 2e arr.). Rechter: Mr. B. P. J. Plantenga. Griffier: mr. W. R. Rosingh. Plaatsverv. rechters: mr. C. E. Stolk, Jhr. mr. B. de Jonge, mr. B. G. Wildervanck de Blécourt en mr. J. A. C. van Heusde. Ambtenaar van het Openb. Ministerie: Deurwaarders: D. C. Schultz. Zitting 's Woensdags te 101/, ure voor strafzaken; 's Vrijdags te 11 uren voor burgerlijke zaken. Extra Judicieele werkzaamheden (voogdij enz.) eiken Vrijdag om 10 uur voormiddags. Vereenvoudigde rechtspleging in strafzaken: Woensdag 10 uur (zitting voor strafzaken aangebracht bij oproeping). Politie. Commisaris van politie: H. de Groot; Inspecteur van politie le klasse: H. Eizenga; Inspecteur van politie 2e kl.J. F. de Froe. Hoofdagenten van politie: W. Kers, H. J. Ezerman en J. Kalthof. Agenten van politie le kl.P. E. Dirks, G. J. Seevinck J. Chr. Everhard, J. Kalthof, G. Beker, B. Scholten, H. J. Hes- selink, J. W. Wisselink, W. Wassink, J. W. Brandenbarg, W. H. A. Aalders, Tj. Keyzer, J. Veldhuizen, J. Bouraa, J. ten Berge, G. Dieckmann, H. Otten, S. de Graaf, H. Frowyn, N. Nagel, D. Kok, G. Karssenberg, A. Belksma, J. de Bruijn, S. Nijmeyer; Agenten van politie 2e ld.J. Cornelisse, H. Nijhuis, C. Hekel, A. Jager, E. H. te Loo, H. W. Nijmeyer en H. Meijer. RijksveldwachtersBrigadier-majoorE. Houkesbrigadier D. Witkamp; brigadier-titulair: H. J. Peterkamp; onbez. rijks veldwachter: S. Heimans, keurmeester van vleesch, Th. de Haan, J. Schwartz, ir. H. W. de Kruyff (dir. keuringsdienst waren), J. v. d. Meer (hoofdkeurmeester keuringsdienst waren), G. L. Kits (keurmeester keuringsdienst), J. H. A. Albrecht (directeur,,/* i Gasfabriek), N. H. Schuurman (directeur Huis van Bewaring), R. van Dijk (hulpkeurmeester van vleesch), ir. O. J. Cleveringa, Voorz. Wildschadecomm., Buitengew. gem. veldwachters: J. M. Harmsen, opz. gem. reiniging; A. Mannessen, portier gasfabr.; v.-.— G. J. Bosheide, A. Wilbrenninck, J. Kaptein, S. van der Zee, Haven-, kade- en marktmeester, B. G. Landeweert, R. v. Dijk, P. Uithoven, J. v. d. Sloot (marktmeester Veemarkt), Th. W. Hoonings, A. A. L. Tappers, opperbrandmeester en G. J. van Laar, opperbrandmeester. Koninkl. Maréchaussée. Districts-Commandantkapt. A. A. F. van Alphen; brigade-comm. opperwachtmeester: P. A. Buise; wachtmeesters: L. Verheul, F. Beek en J. Boesveld; marechaus- séesG. Wolthuis, A. de Man, W. C. v. d. Wiele, J. L. Steine- bach, W. J. Jansen, A. Dieleman en P. M. v. d. Kooy. 1930 12

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 91