174 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Zegelrecht voor schuldbekentenissen, borgtochtakten, akten van belee ning en prolongatie (hiervoor kan plakzegel en formaatzegel worden gebruikt) - 0.80 Zegelrecht voor polissen. Levensverzekering en invaliditeitsverzekering 1. Ziekten- en ongevallenverzekering 0.50 Andere verzekeringen voor hoogstens 1 maand 0.00J per 1000.—, voor minstens 1 mnd en hoogstens 6 maanden 0.03 per 1000.voor één jaar 0.05 per 1000.voor 1 A 2 jaar 0.10 per 1000 voor langer of voor onbepaalden tijd 0.15 per 1000, minimumzegel 0.10. Meerdere exemplaren en afschriften vast recht van 0.25, mits op deze stukken eene onderteekende verklaring gesteld wordt luidende: ,,Het ver schuldigde zegelrecht is op het oorspronkelijke stuk behoorlijk voldaan". Zegelrecht van pakhuisceelen en volgbriefjes. Deze stukken zijn onderworpen aan een vast recht van 0.50. Zegelrecht van cognossementen vrachtbrieven en vrachtlijsten en bewijzen van ontvangen van vervoerde goederen. Deze stukken zijn onderworpen aan een vast recht van 0.25. Zegelrecht goedkeuring statuten eener vereeniging. Verzoek goedkeuring nieuwe statuten eener vereeniging plakzegel 50.—. Verzoek wijziging statuten eener vereeniging plakzegel van 25. Wisselzegel. 0.05 per 100.— berekend over ronde sommen van 100.—, tot f 500.—, daarboven over ronde sommen van 500.—, boven 10.000.— over ronde sommen van 1000.minimumzegel 0.10. Wissels enz. betaalbaar op zicht, uiterlijk drie dagen na zicht of uiterlijk 8 dagen na dagteekening, vast recht van 0.10. Huurzegel. Huurcontracten van roerende en onroerende goederen 0.10 van iedere 100.— van den huurprijs plus lasten over den geheelen huurtijd berekend. Tot 250.— vrij. Voorts wordt het recht berekend over seriën van 250.— tot 5000.en daarboven over seriën van 500. Wordt de akte binnen drie maanden na haar dagteekening en binnen een maand na den aanvang der huur ter registratie aangeboden, dan is het dubbel exemplaar vrij van zegel. Zegelrecht van Effectennota's. Zegelrecht van aan- en verkoopnota's van makelaars en commissionairs in effecten 0.05 van iedere 50.minimumzegel f 0.10. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 175 Het recht wordt berekend: tot 250.— over seriën van f 50.—. Boven 250.— tot f 5000.— over seriën van f 250.—. Boven 5000.— over seriën van 500.—. Raad van Beroep voor de Directe Belasting: Voorz. en lid: mr. J. Dijckmeester. Ledenmr. W. J. van Boneval Faure te Voorst, jhr. mr. B. de Jonge, seer.; mr. J. H. C. M. v. d. Kun, plaatsverv. voorz.; Plaatsverv. leden: mr. C. E. Stolk te Zutphen, L. Albers, H. W. Reesink en mr. J. van der Spek te Zutphen. Rijks-waterstaat. Arrondissement Zutphen van de Directie Gelderland en Overijsel. Arrondissements-IngenieurIr. J. P. Josephus Jitta, Zutphen, Bureel Nieuwstad 85. Tijd.-Ingen.G. C. Boonstra te Zutphen. Techn. Ambt.H. Vermeulen te Apeldoorn. C. L. Dalebout te Doesburg. W. E. Janson te Zutphen. F. C. den Hartigh te Har derwijk. J. C. Groenendijk te Zutphen. K. M. Vink te Apeldoorn. Opzichter: H. de Vries te Apeldoorn. Bureelambtenaren: G. J. Bessem, Bureelchef; J. A. R. Prinsen en H. Hazewinkel te Zutphen. Derde Arrondissement van de directie Groote Rivieren (De IJssel van Westervoort tot de Zuiderzee). Arrondissements-Ingenieur: Dr. ir. L. R. Wentholt te Zutphen. Bureel Nieuwstad 79. Techn. ambt.: L. Bosboom, te Kampen; A. W. de Vrieze te Deventer A. A. Benders, Velp. District TwentheKanalen, Bureel Nieuwstad 79. Hoofdingenieur: Dr. ir. L. R. Wentholt te Zutphen; Ingenieurs: Jhr. ir. G. W. v. d. Does te Zutphen en ir. A. P. F. van Slijpe te Hengelo (O.) en tijd. ingen.ir. J. W. Akkerman te Zutphen. Technisch ambtenaren; G. C. Lodder, H. de Jong Szn. en S. Sipkema, allen te Zutphen; F. Bakker te Hengelo (O.). Opzichters: A. Sliedrecht, H. J. Bakker, J. de Graaf en E. Kunnen, allen te Zutphen; buitengewoon-opzichtersJ. C. A. Vermeulen, J. H. Bartels, L. Leendertse, H. B. Brans, L. Rein- houdt, M. H. Stevens te Zutphen en A. Beukema te Hengelo (O.). BureelchefG. Dijkman te Zutphen; bureelambtenarenmej. B. E. Scholtmeijer en mej. P. H. Kouw, beiden te Zutphen; tijd schrijvers: mej. E. A. Sliedrecht, H. Th. van Hilst en mej. M. S. Dijstra, allen te Zutphen. ConciergeS. Hiemstra te Zutphen. Rechterlijke Macht. Arr. Rechtbank te Zutphen (2e arrond.). President: mr. H. E. v. IJsendijk. Rechters: mrs. H. L. Mees, H. Sluyterman, W. H. van Basten Batenburg, A. H. van der Giesen, Rechter-Commissaris en mr. H. L. Wilkens; Rechters-

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 90