ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk C. Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. BerkeJkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kerksteegje. Kattenhavenstraat. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdij steeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. V ischpoortstraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat. Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. Wijk D I. Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Frans Halslaan. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hobbemakade. Hoogestraatje. Jan Steenstraat. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Rembrandtstraat. Roggestraat. Ruysdaelstraat. Teniersstraat. Warnsveldsche Weg. Wilgestraat. Wijk D II. Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Emmeriksche V/eg. Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Staringstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Vijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzaak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordzijde). Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). V aaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst. 1930 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 83